Çarşamba , 22 Mayıs 2024

Vaillant Kadıköy Kombi Servisi

vaillant kombi servisi

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi

Kadıköy Vaillant kombi servisi ilçenin bütün mahallelerine Vaillant kombi servisi desteği vermektedir. Vaillant kombi kullanıcılarının istedikleri gün ve saat aralıklarında Vaillant kombi bakımı onarımı ve arıza çözüm servis desteği vermekteyiz.

Vaillant Kombi Bakımı Ücreti . olarak sabitleyerek kombi kullanıcılarının kaliteli kombi bakımı hizmetini en uygun fiyata sahip olmasını amaçlamaktadır. Vaillant kombi bakımının yapılma amacı ve yapılan işlemlere kısaca değişmemek gerekirse. Vaillant kombi bakımı kombinin uzun seneler arıza çıkartmadan ve kullanım ömrünün uzaması için senede bir defa yapılması gerekmektedir.

Kadıköy Vaillant kombi bakımında kombi iç genel temizliği yapılır. Kombi yazlık ve kışlık modlarda çalıştırılarak gaz valfine alev boyu ayarı yapılır. Yanma odası alev kanalları ve ateşleme ile alev algı iyonizasyon propları temizlenir gerekirse zımpara yardımı ile üstlerindeki zamanla oluşan kurum artıkları temizlenir.

Kombinin fan motoru tozdan arındırılır gerekli durumlarda sökülüp su ile iç kanatları yıkanır. Genleşme tankı havası kontrol edilip ihtiyacı kadar hava basılır ve kalorifer filtresi temizlenip Vaillant kombi bakımı son bulur.

Vaillant kombi servisi Vaillant kombi servisliği yanı sıra petek temizleme ve 1 yıl ek garanti hizmeti de sunmaktadır. Petek temizleme işlemi kombi bakımı gibi sene bir defa yapılmasına gerek yoktur 3 ile 5 yıl arasında yapılması yeterlidir. Petek temizleme işleminde peteklerin havası alınır petek içerisinde oluşan balçık ve çamur birikintisi makine ve kimyasal ilaç yardımı ile peteklerden temizlenir.

Vaillant kombi garanti uzatma servisi kombinizde oluşabilecek kullanıcı ve yedek parça arızlarının tamamını kapsamaktadır detaylı bilgi için 0532 056 4 376 Nolu cep telefonunu arayabilirsiniz.

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Vaillant Kombi Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ