Termoteknik Kombi Servisi

Termoteknik kombi Servisi

Termoteknik Merkez Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyet gösteren kombi servisidir.

Doğalgazın İstanbul’un Anadolu yakasında kullanımın artmaya başlanması ve neredeyse bütün evlerde kombi kullanılmaya başlanmıştır.Kombi cihazlarının hem ekonomik olmasıyla hem de konforlu bir ürün olmasıyla nedeniyle kullanılmaktadır. Kombi cihazlarının hem bakımlarında hem de arıza meydana geldiğinde Kombi servisimiz en kısa zamanda karşılaştığınız sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Kombi cihazınız arıza verdiğinde bu arızanın en kısa zamanda tamir gerekmektedir. Eğer bu arıza hızlı bir şekilde onarılmaz sa evinizin ısınması ,ocak , sıcak su temini konusunda ciddi sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Kombinizin arızası durumunda kombi servisimiz uzman ekibimiz aracılığı ile kombinizdeki sorunun tespitini ve tamir işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Kombi cihazları düzenli periyodik zamanlar da bakımı yapılması gerekmektedir.Kombinizde gerçekleştirilen bakımla kombilerin daha verimli bir şekilde çalışacaktır. Kombi cihazında meydana gelebilecek arızalar belirlenerek ileride daha ciddi sorunlar oluşmaması için arızanın hemen onarılması için çalışma yapılacaktır. Bu sayede daha büyük arıza masraflarından kurtulmuş olursunuz. Bu nedenle Termoteknik Servisine düzenli aralıklarla mutlaka kombi bakımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Kombi cihazları arızalanma aşamasına geçmeden önce ufak ipuçlarıyla kendini gösterebilmektedir. Bu belirtileri göz ardı etmeniz durumunda kombinizin yakın zamanda ciddi arızalar vermesine sebep olacaktır. Bu da çok daha ciddi arıza masrafları anlamına gelmektedir. Erken fark ederek kombi servisimiz aracılığı ile onarımını yaptırdığınız zaman arızanın masrafı da daha düşük olacaktır. Bu da ekonomik anlamda size fayda sağlayacağınız anlamına gelecektir. Termoteknik Servisi

Evinizde kombi cihazınızdan ve doğalgazdan en yüksek seviyelerde verimli çalışmasını istiyorsanız kombi petek teimizliğini düzenli aralıklarla yaptırmanız gerekmektedir. Siz değerli müşterimiz kombi peteklerin içinde biriken kirlerin temizlenmesini sağlayarak çok daha verimli bir şekilde tesisatınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Termoteknik Servisi Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

Call Now ButtonŞİLE KOMBİ SERVİSİ