ŞİLE TERMOTEKNİK KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE TERMOTEKNİK YETKİLİ KOMBİ SERVİSİ

Şile Termoteknik Kombi Servisi; Verimliliği ve performansı ile yaygın bir kullanım alanı elde eden Termoteknik kombiler zaman zaman farklı etkenlere bağlı olarak arıza yapabilir. Bu tip arızaların çözümünde Şile Termoteknik kombi servisi olarak müşterilerimize aynı gün kombi servis hizmeti sunarak sorunun çözümünü sağlıyoruz. Kombinizin ihtiyaçları ve talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirilen bakım çalışmalarında ise kombinizin yıl boyunca daha yüksek verimlilikte çalışması ve uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlamasında destek oluyoruz.

Kombinizin yıllık periyodik bakımlarını yaptırarak performansı etkileyen başlıca sorunların giderilmesini sağlayın. Şile Termoteknik kombi servisi fiyatları ise müşteri beklentileri dikkate alınarak ve hizmet detaylarına göre belirlenmektedir. Bu sayede en basit işlemler için bile yüksek ücretler ödemek zorunda kalamadan kombilerinizden en iyi şekilde yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Termoteknik Yıllık Kombi Bakım Servisi

Kombilerin periyodik olarak yıllık bakımlarının gerçekleştirilmesi sizin bütçenize olumlu etkiler yaratır. Bakım işlemlerinde kombinin mevcut performans ve verimlilik sorunları baştan ayağa taranacağı için daha yüksek güç harcayarak bu açıkları kapatmaya çalışmasının önüne geçilir. Bu sayede kombinizin sizin bütçeniz için olumsuz etki yaratmasının önüne geçilebilir.

Kombinizin bakımı sırasında:

  • Gaz kaçakları.
  • Basınç arızaları ve Kontrolleri.
  • Yedek parça değişimi ve temini.
  • Kombi bar ayarı.
  • Filtre temizliği vb.

Birçok farklı unsur detaylıca kontrol edilmektedir. Şile Termoteknik kombi bakımı ile kombinizin yıla daha hazır bir halde girmesini sağlamak için mesleki yeterlilik belgesine sahip uzman teknik ekiplerimizle destek olmaya devam ediyoruz.

Kombiniz İçin Orijinal Yedek Parça Desteği

Kombilerin uzun ömürlü performans göstermesi için parçaların bakımı ve gerekli hallerde orijinalleri ile değişiminin yapılması son derece önemlidir. Garantili yedek parçalar ile kombinizin daha etkili performans ile çalışmasını sağlayabilir ve zaman içinde eskiyen parçalara bağlı olarak yaşanan teknik sorunlara ve enerji harcamalarını engelleyebilirsiniz.

Kombiniz için gerekli tüm parçalar Şile Termoteknik orijinal yedek parça temini gerçekleştiren firmamız personelleri tarafından yapılacaktır. Yetkili servisimizden destek alarak garantili ve orijinal yedek parçanın eskiyle değişimini sağlayabilir ve kombinizden elde edeceğiniz faydaları yeniden ilk günkü başarısına ulaştırabilirsiniz.

Yönlendirilen Termoteknik kombi servis elemanımız öncelikle kombinizde meydana gelen arızanın tespiti gerçekleştirir .Ardından kombinizdeki arızayı gidermek için gerekli tamir işlemini başlatır. Kombi cihazınızdaki parçalar arızalı ve sorunlu ise müşteri onayı ile kombi parçası orjinal parça ile değiştirilir. Değiştirilen her parça kombi servisimiz tarafından 1 yıl garantilidir. Şile Termoteknik Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombi cihazınızın arızalanmaması için mutlaka kombi bakım yaptırmalısınız. Kombi servisimiz tarafından yapılan kombi bakım hizmetimizde siz değerli müşterimize göre uygun fiyatlandırma yapılacağından emin olabilirsiniz. Termoteknik Kombi bakımı yaptıran müşterilerimiz cihazlarında tekrardan bir arıza ile karşılaşmıyorlar. Arızaların büyük bir kısmı bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Termoteknik Kombi bakımı kombi cihazının ömrünü uzattığı gibi aynı zamanda kombi cihazının verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Şile Termoteknik Kombi Servisi

Tüm kombi marka ve modellere bakım ve tamir işlemi sunan Merkez Kombi İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçe ve semtlere faaliyet göstermektedir. Kombi servisimizin temel amacı müşteri memnuniyetidir.Merkez Kombi düzenli bir şekilde bünyesinde bulunan personeline eğitim vermektedir. Kombi arızası için Merkez Kombi Servisimizin çağrı merkezini aradığınızda karşılaştığınız problemi hızlı bir şekilde çözebilmek için siz değerli müşterimize bir kaç soru sorulmaktadır.Kombi cihazınız da karşılaştığınız problemi talimat ile çözülebilecek gibi ise müşteri temsilcilerimiz size yapmanız gerekenleri belirletecektir.Karşılaşılan arıza müşterinin çözebileceği gibi değil ise size uzman kombi servisimizi belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Kombi teknik servis elemanlarımız kombi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.Yılların verdiği birikimin yanı sıra Kombi Servisimiz tarafında düzenli bir şekilde kombi egitimleri verilmektedir. Ek olarak müşteri ile iletişimin kuvvetlendirilmesi amacıyla iletişim dersleri de verilmektedir.

Şile Termoteknik Kombi Servisi

Kombi arızası meydana gelmesi durumunda kombi servis elemanlarımız kombi cihazınızda öncelikle kombi arızası tespit edilmesi için çalışmaktadır.İkinci aşamada ise tespit edilen arızaya müdahale ederek karşılaşılan arızanın giderilmesi için çalışma gerçekleştirilir.Kombi cihazınızdaki mekanik yada elektronik malzemelerden birinin bozulması durumunda ve tamir edilecek gibi değil ise malzeme müşteri onayı ile değiştirilir.Değiştirilen her parça Şile Termoteknik Kombi Servisi tarafından 1 yıl süre ile garantilenmektedir. Kombi Servisimiz İstanbul ilinin Anadolu yakasında yer alan tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.Bizler için kombi alanında en önemli şey müşterinin verimli bir şekilde memnun olabilmesidir.Aksi durumda biz kendimize iş yaptığımızı kabul etmiyoruz.Bir diğer tavsiyemiz ise kombi bakımı yada kombi arızasına çağırdığınız kombi servisinin vergi levhası olup olmadığını kontrol etmenizdir.Aksi durumda hem cebinize zarar gelebilir yada kombi cihazınız da karşılaştığınız arızayı çözülemeyecek duruma getirebilirler.

Şile Termoteknik Kombi Servisi

Şile Termoteknik Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Termoteknik Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz. Termoteknik Merkez Kombi Servisi siz değerli müşterimize 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.Kombi Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir.Kombi alanında çalışan personellerimiz uzman kişilerden oluşmaktadır.Personellerimize düzenli bir şekilde iletişim ve kombi eğitimleri verilmektedir.Toplamda ekip çalışan sayımız 12 kişiden oluşmaktadır. Gezici olan teknik servis elemanlarımız kısa süre içerisinde işlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmaktadır. Kombi cihazınız arızalanması durumunda kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak bizim ile iletişime geçebilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimizde yer alan teknik personeller kombi cihazınızda meydana gelen arıza basit bir arıza ise kombi servisimiz sizi yönlendirerek yapmanız gerekenleri söyleyecektir.Bu sayede paranız cebinizde kalacaktır.Kombi cihazınızda meydana gelen arıza büyük bir arıza ise hızlı bir şekilde kombi servisi yönlendirilecektir.

Şile Termoteknik Kombi Servisi

Şile Termoteknik Kombi Servisi olarak firmamız resmi olarak faaliyet gösteren ve vergisini düzenli veren bir şirkettir. Merdiven altı servis hizmeti sunduğunu belirtten servisler ile çalışmayın.Kombi servisimiz siz değerli müşterilerimize hem uygun fiyat hemde hızlı çözümler sunmaktadır. Kombi servisimiz de yer alan personellerimiz profesyonel bir şekilde faaliyet vermektedir.Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir. Şile Termoteknik Kombi Servisi olarak siz değerli müşterimize önerimiz mutlaka periyodik bir şekilde kombi bakımınızı yaptırmalısınız.Kombi bakımı yaptırmayan kombi kullanıcıların kombi cihazları sürekli olarak arızaya geçmekte ve ceplerinden sürekli olarak para çıkmaktadır.Halbuki kombi bakımı yapılan cihazlar da hem cihazın ömrü uzuyor hemde verimli bir şekilde çalışıyor .

Şile Termoteknik Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Termoteknik Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ