Cuma , 1 Aralık 2023

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ

Şile Kombi Servisi olarak kombi tamir ve bakımlarında, petek bakımlarında uygun servis ücreti ve 1 yıl garantili yedek parça ile hizmet sunmaktayız. Petek temizleme hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz hem verimli bir ısı enerjisinden yararlanacaklar hem de doğalgaz faturalarında düşüş olduğunu gözlemleyecekler. Şile Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Şile Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi arıza ve petek bakımı hizmetleri sunuyoruz

Şile Petek Temizleme Servisi

İş yerimiz de yada evimizde bulunan kombinin bakımı yapılmasının yanında mutlaka radyatör Petek temizleme işleminin de yapılması gerekmektedir. Kombi peteklerinin kullanımlarına bağlı olarak bir çok tıkanma ve ısı yaymama nedeni mevcuttur.Başlıca nedenlerinin başına kirli ve kireçli suyun olması,çamurlaşma etken olarak gösterilmektedir. Petek temizliğin yapılmaması durumunda peteklerin ve tesisatın çürümesine neden olacağı gibi arızalara da neden olmaktadır. Bu durum da peteklerin ve tesisatın yenilenmesine kadar gitmektedir.

Petek temizleme işlemini yılda 2 defa yaptırsanız bile peteklerinizden kirli suyun çıkışına inanamayacaksınız. Çıkan su simsiyah olarak tahliye edildiğinde peteklerinizde bulunan kirli su temizlendiği anlamına gelmektedir. Petek temizleme işlemini tavsiyemiz kış ayına girerken yaptırmanız oldukça idealdir. Kombinizin yıllık periyodik bakımlarını gerçekleştirdiyseniz ve kombi Petek temizleme işlemini gerçekleştirmediyseniz bakım konusunda yarım işlem yaptırdığınız anlamına gelir. Bu durum da ısınma problemi yaşayabilir ve ısı verim kayıplarına neden olmuş olursunuz.

Şile lambert – wolf – buderus – viessmann – dolcevita – protherm – baykan – baxi – immergas – vaillant – baymak – ferroli – auer – termoteknik – etna – ariston – süsler – eca – bosch – demirdöküm – falke – beko – airfel – daikin – daylux Şile Kombi Servisi

Şile Petek Temizleme Servisi

Kombi Petek temizleme işlemleri için gelen konusunda uzman teknik personelimizin getirdiği Petek temizleme makinesi ile birlikte bir kaç dk içerisinde tesisatınızda bulunan kirli suyun temizleme işlemini gerçekleştirecek. Evinizde petek adedine göre Petek temizleme işlemi zaman alacağı için ortalama olarak 40-50 dk arasında sürmektedir.

Petek temizleme işlemini yaptırmazsanız emin olun bulunduğunuz mekanınız yeterince ısınmayacak ve eksik kalacaktır. Bu durumda ekstra bir enerji maliyetine neden olacak ve bütçenize zarar vermiş olacaksınız. Halbuki kombi bakımı ve kombi Petek temizleme işlemi sayesinde cebinizden gereksiz doğalgaz fatura parası çıkmamış olacaktı.

Petek temizleme işleminin en önemli aşamalarından biri olarak kabul edilen sıcaklığın kalıcı bir konumda olmasıdır.Evinde ve iş yerinde kombi kullanan herkes Petek temizleme hizmeti için bizleri arayabilir.İsteyen müşterilerimiz ise akıllarına takılan soruları çağrı merkezimize sorarak bilgi alabilir.Firmamızdan istediğiniz zaman aralığında Petek temizleme ve kombi bakımı gibi konularda destek alabilirsiniz.

Şile Petek Temizleme Servisi

Kombi peteklerinizin bir kısmı soğuk bir kısmı sıcak ise radyatör peteklerinizden hava almayı deneyebilirsiniz. Hava alma işlemi gerçekleştirmenize rağmen başarılı olamadıysanız eğer Şile Merkez Kombi Servisi olarak siz değerli müşterimize çeşitli önerilerde bulunmak istiyoruz.

Kombi petek tesisatınızdaki filtre tıkalı olabilir. Cihazınız yanlış ayarda olabilir. Yada cihazınızın sıcak su ile soğuk su ayrıştırmasında aksamalar olabilir. Kombinize yakın kombileri kapatmanız durumunda uzakta yer alan kombi peteklerine daha hızlı bir şekilde ulaşacaktır .

Kalorifer tesisatınızda tıkanıklı meydana gelmiş olabilir. Bu durumda mutlaka Petek temizleme servisimizi aramalısınız. Kombi Petek temizleme hizmetimizde özel cihaz ve özel kimyasal maddeler kullanarak tesisatınızda bulunan peteklerin verimli bir şekilde yanmasını sağlıyoruz.

Petek temizleme hizmeti alan müşterilerimiz Petek temizleme denildiğinde sadece radyatör ve Petek temizleme hizmeti olarak algılamaktadır. Halbuki Petek temizleme aşamasında kombinin eşanjörü ve tesisat borularıda temizlenmektedir .

Şile Petek Temizleme Servisi

Radyatör yani Petek temizleme hizmetimizi siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz her yıl düzenli bir şekilde yaptırmalıdır.Temizleme işlemini gerçekleştirme aşamasında petek ve tesisat için özel olarak hazırlanmış özel kimyasal maddeler kullanılmaktadır.

Kullandığımız makineler piyasada bulunan en yüksek ve en güçlü makineler olduğundan dolayı temizleme işlemimiz 30 dk ile 45 dk arasında değişmektedir. Temizleme işleminin hemen ardından tesisatın su ile durulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamadan sonra kombinizin su ayarlarını ve peteklerinizin havası alındıktan sonra petekleriniz kış ayına hazır olmuş oluyor. Bu sayede ısınma probleminiz ortadan kalkmış olacak ve oluşan ısıyı verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Şile Petek Temizleme Servisi

Tekrar belirtmekte fayda var . Peteklerinizin alt kısmı soğuk ise Petek temizleme işleminin vakti gelmiş demektir. Peteklerinizde oluşan çamur ve pisliklerden kurtarmak için mutlaka bakım yaptırın. Bu sayede doğalgaz faturasında % 20 oranlarında düşüş yaşayacaksınız. Petek temizleme servisi olarak kullandığımız kimyasal maddeler ve kullandığımız cihazlar son teknoloji ürünlerdir. Mutlaka bizim ile iletişime geçerek bakımlarınızı yaptırın .

Petek temizleme servisimize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşarak Petek temizleme hizmeti almak için 0532 056 4 376 – 0216 376 4 376 numaralarını arayarak hizmet satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Petek temizleme servisi miz konusunda aklınıza takılan sorular var ise hiç çekinmeden arayabilirsiniz .

Şile Kombi Servisinde görev alan ekibimiz kombi alanında tecrübeli ve son derece güvenilir uzmanlardan oluşmaktadır. Kombi cihazlarının düzenli bir şekilde Şile Kombi Servisimiz tarafından kombi bakımları yapılmalıdır. Tamir işlemi sırasında eğer mekanik yada elektronik bir malzeme arızalı ise müşterinin onayı alınarak arızanın sebebi olan parça orjinal parça ile değiştirilir. Kombi cihazı hazır çalışır konuma getirilerek müşteriye teslim edilir. Şile Kombi Servisi olarak, çalışmalarımıza başladığımız günden beri İstanbul Anadolu yakasında onurla hizmet vererek kombi arızalarını gidermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimizde ve deneyimli teknik servis elemanlarımız ile ; en kaliteli şekilde. Şile Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz her müşterimize huzur veren güler yüzlü hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz. kombi tamiri ve kombi bakımı gibi konularda en güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için gerekli tamirat ve bakımlarını en iyi şekilde yapmaktır. Şile Kombi Servisimizin çağrı merkezimizi aradığınız da karşılaştığınız problemi belirttiğinizde arıza müşterinin çözebileceği gibi ise çağrı merkezimizdegörev alan personel yapmanız gereken işlemleri belirtmektedir. Karşılaştığınız arıza büyük bir arıza ise Şile Kombi Servisimiz teknik personel yönlendirmektedir. Şile Kombi Servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini gerçekleştirir. Ardından kombi cihazınızdaki arızayı tamir etmek için gerekli işleme alır.

Evlerimizin ısınmasını sağlan kombi’nin parçası olan petekler evin çeşitli noktalarına konarak odaların sıcak olmasını sağlamaktadır. Kombi petekleri ızgara görünümde yapılara sahip olmasına rağmen peteklerin kullanılsın yada kullanılmasın evin içerisinde yer alan toz ve akarlar nedeniyle tıkanmalara neden olur.Bu oluşan tıkanıkların ısınmaya engel olduğu gibi kirli havanın ortaya çıkmasına da zemin hazırlamaktadır.

Yüksek Doğalgaz Faturalara Çözüm Yolları

Kış aylarında doğalgaz faturalarının yüksek miktarlarda gelmesi siz değerli müşterilerimiz korkutmasın. İGDAŞ tarafından yapılan resmi açıklamalara göre yeni geliştirilen sabit ödeme sistemi olarak adlandırılan ödeme şekli sayesinde faturalarınızı taksitlendirebileceksiniz.

İGDAŞ tarafından yapılan yazılı açıklamalara göre eski aboneliği olan kullanıcılar kendi sınıfında yer alan faturaları kontrol edilecek ve ardından belli bir fiyat belirlenerek taksitlendirme işlemi gerçekleştirilecek. Taksitlendirme aşamasında ise on iki ay’a yayılarak kullanıcının rahat bir şekilde fatura ödemesi sağlanacak.

Bir yılın faturasından çıkarılan sabit fatura sayesinde kış aylarında güçlük ve problem çekmeden geliştirilen sistem sayesinde ödeme gerçekleştirilecek. Geliştirilen sistemin ikinci en önemli faydası ödeme tarihini de kendinizin belirliyor olması. Kış aylarında yüksek miktarlarda faturalar ödemek istemeyen kullanıcılar için geliştirilen sistem pek fazla bilinmemektedir. Biz Şile Merkez Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istedik.

Kombinizin yüksek fatura gelmesinin en önemli nedenleri arasında yıllık periyodik kombi bakımlarını gerçekleştirilmemesidir. Kombinizin yıllık bakımlarını yaptırmanız durumunda kış aylarında doğalgaz faturanıza yansıyan rakamlarda % 30 – % 35 oranlarında azalma meydana gelecektir. kombi bakımı yaptırmanız durumunda ilk olarak kombinizin sıcak su ve yanma durumu dikkatli bir şekilde ölçülmektedir. Ardından kombi servisimiz kombinizin su sızdırıp sızdırmadığını kontrol ediyor. Kombinizin elektrik ve elektronik aksanları kontrol ediliyor temizleme işlemi yapılıyor. Kombinin baca fanı kontrol edilip ardından genleşme bar basıncı ayarlanıyor.

Kombinizin bakımını mutlaka teknik servis elemanlarına yaptırmalısınız. Çünkü ehil olmayan kişilerin yapması durumunda elektronik aksanlarına veya genleşme tankının delinmesine neden olabileceği gibi kendinize ve bütçenize zarar verebilirsiniz .İkinci tavsiyemiz tasarruf açısından mutlaka en çok kullandığınız odalara oda termostatı almanızdır. Belirttiğimiz oda termostatlarından almanız durumunda emin olun ki kış aylarında yüksek miktarlarda gelen faturaları minimum’a indirdiğinizi göreceksiniz.

Doğalgaz faturası sık sık yüksek geliyor ise veya kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız eğer mutlaka merkez kombi servizimi arayarak bilgi alabilir yada siz değerli müşterilerimize teknik servis elemanlarımızı hızlı bir şekilde yönlendirebiliriz.Bu sayede hem kombinize uygun fiyata kombi bakımı yaptırmış olursunuz hemde kombi kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Merkez kombi çağrı merkezimizin telefon numarası olan 0216 376 4 376 arayabilir istersenizde cep telefon numaramız olan 0532 056 4 376 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Evinizde doğalgaz kullanıyor iseniz doğalgaz kaçaklarına karşı dikkatli olmalısınız. Eğer doğalgaz kaçağı meydana geldiğinde bilinçli bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Doğalgaz normalda kokusu olmayan bir gaz türüdür. Ancak doğalgaz kullanıcıları kaçak durumunda çürük sarımsak kokusuna benzeten bir koku olduğunu belirtir.Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınız yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde aşağıda belirtecez. Bu belirttiğimiz işlemleri yapmanız durumda karşılaşılan durumu en hafif şekilde atlatacağınızdan emin olabilirsiniz.

Doğalgaz kaçağı olması durumunda yapılması gerekenler;

  1. Bütün doğalgaz cihazların vanalarını kapatın.
  2. Kapı ve pencereyi açarak havalanmanın olmasını sağlayın.Eğer yoğun bir koku var ise süpürge yardımı ile süpürme işlemi yaparak oluşan gaz birikintisini dışarı çıkarmak için müdahalede bulunun.
  3. Kapınızın önünde bulunan ana vanayı kapatın.
  4. Kesinlikle elektrik düğmelerine dokunmayın.Açık olan elektrik cihazınız var ise kapatmayın.Çünkü en ufacık kıvılcım bile gaz patlamasına neden olabileceğini unutmayın.
  5. Evinizin içerisinde telefonunuz ile bir yerleri aramayın.Mutlaka dışarı çıkıp 187 nolu doğalgaz acil hattı’nı arayın ve hızlı bir şekilde tedbir amaçlı 110 itfaiyeyi arayın.
  6. Kapı ziline kimsenin dokunmasına izin vermeyin.
  7. Meydana gelebilecek arızaları kendiniz çözmeye çalışmayın.

Apartman boşluğunda burnunuza gaz kokusu gelirse ortamı havalandırmak amaçlı bina giriş kapısı dahil tüm pencereleri açınız. Bina girişine verilen ana doğalgaz vanasını kapatın.İşlemleri yaparken gaz birikintisinin olduğu yerde sigara kullanmayın ve ateş vb ile yaklaşmayın. Binanızda asansör var ise çalıştırmayın. Gaz kaçağı olduğunu apartman yöneticisine hızlı bir şekilde haber verin. Ardından 187 nolu doğalgaz acil hattını arayarak bilgi verin.

Evinizde meydana gelen böyle durumlardan sonra mutlaka güvenliğiniz için kombi servisinizden doğalgaz alarm cihazı satın alarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.Bu sayede emin olun ki kendinizin veya bir yakınınızın canını kurtarmış olacaksınız. Çünkü acil durumlarda devreye giren sistem sayesinde sizi uyaracak ve sizde tedbirli davranacaksınız.

Doğalgaz alarm cihazı satın almak,kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Şile Kombi Servisi

Kombi yapılan cihazların ömürleri hem uzar hemde kombi cihazı daha verimli bir şekilde çalışmaya başlar. Şile Kombi Servisi olarak bir diğer tavsiyemiz ise Petek temizleme işlemlerinin yapılmasıdır. Petek temizleme işlemi gerçekleştirilmesi durumunda evinizin ısınması daha verimli bir hal alacaktır. Aynı zamanda doğalgaz faturanızda büyük düşüşler meydana gelecektir. Şile Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz. Şile Kombi Servisi olarak kombi alanında kombi bakımı , kombi tamiri ve Petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Şile Kombi Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında dört bir tarafındaki ilçe ve semtlere faaliyet veren bir şirkettir. Kombi cihazların rutin kontrolleri , diğer bakım hizmetleri için her zaman yardımcı olacak ekibimiz müşteri odaklıdır. Kombinizin bakımı konusunda destek alabileceğiniz seçeneklerle her zaman yanınızdayız. Kısa süre içerisinde yaptıracağınız kombi bakımı sayesinde kombinizi uzun yıllar kullanabileceksiniz. Kombi cihazınızın kombi bakımını yaptırmanız özellikle kış aylarında olası arızaların meydana gelmesini engeller. Beklenmedik arızalara karşı temkinli olmanın en iyi yolu, düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmaktır. Şile Kombi Servisi kombi bakımı ,kombi arızası durumlarında Şile Kombi Servisimizi tercih edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde arızanın giderilme çalışması ve kombi bakımı gibi konularda kısa süre içerisinde tamir ve bakım işleminizi gerçekleştirecektir. Müşteri memnuniyeti sağlayan ekibimizin sürekli olarak kombi arızaları ve çözümleri konusunda en iyi sonucu alabilmeniz için hizmet verecek uzman personellerimiz, güler yüzlü davranışlarıyla sizi her zaman iyi hissettirecektir Acil durumlarda ve klasik arızalar söz konusu olduğunda Şile Kombi Servisi hizmetinizdedir .

Şile Kombi Servisi

Şile Kombi Servisimizin 5 kişilik özel çağrı merkezezimizi mevcuttur. Çağrı merkezimizde görev alan personellerimiz teknik bilgileri olan konusuna hakim kişilerden oluşmaktadır. Çağrı merkezimize gelen arızaları öncelikle çağrı merkezezimizimizdeki görevli kişiler telefon talimatları ile çözebilecek gibi ise hızlı bir şekilde karşılaştığınız problemi çözüme kavuşturular. Eğer problem ciddi müdahale isteyen kombi ise uzman kombi servis elemanlarımızı hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese yönlendirilecektir. Şile Kombi Servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini yapmaktadır. Ardından ise kombi arızasının giderilmesi için çalışmalara başlar. Karşılaşılan arıza kombi parçasından kaynaklanıyor ve değiştirilmesi gerekiyor ise Şile Kombi Servisimiz müşterinin onayını aldıktan sonra işleme başlayıp problemi ortadan kaldırır. Şile Kombi Servisi olarak Petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Çağrı numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Şile Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi olarak İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri olarak kabul edilen Şile’de yılında faaliyete başlamış ve anadolu’nun tüm ilçelerine yayılmış bir servis ağına sahip şirketiz. Şirketimizde görev alan personel sayısı ‘in üzerinde yer almaktadır. Şile Kombi Servisi olarak her çalışanımıza özel kombi eğitimleri vermekteyiz ve başarılı olanlarla yolumuza devam etmekteyiz. Müşteri ile iletişim ağımızı kuvvetlendirmek amaçlı iletişim eğitimlerini özel hocalardan almaktayız. Kombi cihazınız arızaya düştüğü durumlarda Şile Kombi Servisimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Şile Kombi Servisimizde görev yapan arkadaşlarımız kombi cihazınızda karşılaşılan arızayı tespit edebilmek için telefon da arıza kodunu soracaktır. Eğer arıza kodu su seviyesinin düşüklüğü gibi nedenlerden ise Şile Kombi Servisimiz telefon aracılığı ile sizin yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde anlatacaktır. Karşılaşılan problem büyük ve müşterinin çözebileceği şekilde değil ise Şile Kombi Servisimiz hızlı bir şekilde belirtilen adrese ulaşmaktadır. Şile Kombi Servisimiz ilk aşamada kombi cihazında meydana gelen arızanın tespitini gerçekleştirir. İkinci aşamada ise tamir işlemine hızlı bir şekilde geçecektir. Bu aşamada eğer arızanın nedeni tamir edilemeyecek bir parçadan kaynaklanıyor ise müşterinin onayı alındıktan sonra parça değişim işlemi gerçekleştirilir. Değiştirilen her parça Şile Kombi Servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır. Tamiri yapılamayan değiştirilen parçalar arasında Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, ptc, purjör, salmastra, siviç, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı (imbisat deposu), limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyanizasyon. Tamir ve değişimi olan parçalar: Ana eşanjör, fan, elektronik (anakart) kart, pompa, üç yollu vana. Şile Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz kombi cihazınızın arızalanmasını engellemek için kombi bakımı mutlaka yaptırmalısınız. kombi bakımının yanı sıra diğer hizmetimiz olan Petek temizleme hizmetini de yaptırırsanız doğalgaz faturasında % 40 oranında düşüş yaşayacaksınız. Aynı zamanda kombinizin verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacaksınız. Şile Kombi Servisi olarak tavsiyemiz bu hizmetlerimizi mutlaka yaptırmalısınız. Şile Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezezimizi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

Şile Kombi Servisi

Şile Merkez Kombi Servisi, gerekli müdahaleleri hızlı bir şekilde gerçekleştiren, gerekli kombi tamir ve bakım işlerini gerçekleşten önemli kombi servisi firmalarındadır. Kombi Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyete başlamış ve tüm ilçe ve semtlerde gezici teknik servisimiz mevcuttur.

Kombi Servisimizde görev alan personeller kombi alanında ve iletişim alanında özel hocalardan düzenli bir şekilde eğitim almaktadır. Çalışan personellerimizin sayısı toplamda 2 kişidir. Hizmet alanımızda kombi bakımı , kombi tamiri ve Petek temizleme hizmetidir. Kombi cihazınızda arıza meydana gelmesi durumunda kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Karşılaştığınız arıza müşteri odaklı ise müşteri temsilcimiz size yapmanız gereken bir kaç işlemi uygulamınızı isteyecektir. Eğer arıza müşterinin çözebileceği gibi değil ise kombi servisimiz siz değerli müşterimize teknik personel yönlendirilecektir. Teknik personelimiz belirtilen adreste ilk olarak arızanın tespiti işlemini gerçekleştirir. İkinci aşamada ise karşılaşılan arızanın giderilmesi için tamir işlemi başlatır. Bu aşamada kombi cihazındaki elektronik yada mekanik parçanın sorunlu olması durumunda parça değişim işlemi gerçekleştirilir. Parça değişim işleminde müşteri onayı alınmadan kombi parçası değiştirilmez. Değişim işleminde değiştirilen orjinal parça şirketimiz tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

Kombi Servisimiz tarafından verilen bir diğer hizmetimiz kombi bakımıdır. Kombi bakım hizmetimizde kombi cihazlarının sık sık arızalanmasının önüne geçmek için yapılması gereken en önemli adımlardan biridir.Kombi Servisimiz tarafından kombi bakımlarında hem kombi cihazların arızalanmalarını engelliyoruz hem de cihazların ilk günkü gibi performanslı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Kombi cihazların da yaptığımız kombi bakımları sonra gözlemlerimize kombi cihazları 3-5 sene ömür uzattığına şahit olduk. Sizde Şile Merkez Kombi Servisimizi seçerek kombinizin arızalanmasının önüne geçebilirsiniz. Şile Merkez Kombi Servisi olarak Petek temizleme hizmetimizde mevcuttur. Verdiğimiz Petek temizleme hizmetinde peteklerinizde ısınmanın verimli olmadığında ,Petek temizleme makinelerimiz aracılığı ile özel bir bakım hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmet sonucunda peteklerin ısı enerjisini tam anlamıyla yararlandığı gözlemlendi. Petek temizleme hizmetimizde ek olarak doğalgaz faturalarında düşüş sağladığı ve evinizin iyi bir şekilde ısındığını göreceksiniz.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz . Şile Merkez Kombi Servisi olarak kombi alanında kombi bakımı , kombi tamiri ve Petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Kombi servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında dört bir tarafındaki ilçe ve semtlere faaliyet veren bir şirkettir. Kombi cihazların rutin kontrolleri , diğer bakım hizmetleri için her zaman yardımcı olacak ekibimiz müşteri odaklıdır.Kombinizin bakımı konusunda destek alabileceğiniz seçeneklerle her zaman yanınızdayız. Kısa süre içerisinde yaptıracağınız kombi bakımı sayesinde kombinizi uzun yıllar kullanabileceksiniz. Kombi cihazınızın kombi bakımını yaptırmanız özellikle kış aylarında olası arızaların meydana gelmesini engeller. Beklenmedik arızalara karşı temkinli olmanın en iyi yolu, düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmaktır. Şile Merkez Kombi Servisi kombi bakımı ,kombi arızası durumlarında kombi servisimizi tercih edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde arızanın giderilme çalışması ve kombi bakımı gibi konularda kısa süre içerisinde tamir ve bakım işleminizi gerçekleştirecektir. Müşteri memnuniyeti sağlayan ekibimizin sürekli olarak kombi arızaları ve çözümleri konusunda en iyi sonucu alabilmeniz için hizmet verecek uzman personellerimiz, güler yüzlü davranışlarıyla sizi her zaman iyi hissettirecektir Acil durumlarda ve klasik arızalar söz konusu olduğunda Şile Merkez Kombi Servisi hizmetinizdedir . Kombi servisimizin 5 kişilik özel çağrı merkezi mevcuttur. Çağrı merkezimizde görev alan personellerimiz teknik bilgileri olan konusuna hakim kişilerden oluşmaktadır. Çağrı merkezimize gelen arızaları öncelikle çağrı merkezimizdeki görevli kişiler telefon talimatları ile çözebilecek gibi ise hızlı bir şekilde karşılaştığınız problemi çözüme kavuşturular. Eğer problem ciddi müdahale isteyen kombi ise uzman kombi servis elemanlarımızı hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese yönlendirilecektir. Kombi servisimiz öncelikle karşılaştığınız arızanın tespitini yapmaktadır. Ardından ise kombi arızasının giderilmesi için çalışmalara başlar.Karşılaşılan arıza kombi parçasından kaynaklanıyor ve değiştirilmesi gerekiyor ise kombi servisimiz müşterinin onayını aldıktan sonra işleme başlayıp problemi ortadan kaldırır. Kombi Servisi olarak Petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Petek temizleme hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz hem verimli bir ısı enerjisinden yararlanacaklar hem de doğalgaz faturalarında düşüş olduğunu gözlemleyecekler. Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ