ŞİLE FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilmiş ve sertifika sahibi uzman teknik personellerimizle Şile Ferroli kombi servisi olarak her türlü kombi sorunlarınız için etkili çözüm önerileri sunmaya devam ediyoruz. Aynı gün içinde kombi arızalarınızı bildirebilir ve hızlı teknik destek alarak kombi performansının ilk günkü verimlilikle çalışmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Kombi bakım ve onarımının taşında ayrıca Şile Ferroli kombi orijinal yedek parça servisimiz ile kombinizin verimli bir şekilde çalışması için gerekli tüm garantili parça desteğini kurumsal hizmet yaklaşımı ile sizlere sağlıyoruz. Deneyimli ve sertifika sahibi uzman teknik personellerimizle kombi sorunlarınızda yanınızdayız.

İstanbul Ferroli Kombi Teknik Servisi

İstanbul Şile’de Ferroli marka kombilerinizin teknik servis işlemlerini firmamız aracılığıyla yürütebilir veya diğer birçok farklı marka ve modelde kombinin bakım, onarım ve kurulum işlemleri için uzman teknik personellerimizden kurumsal destek alabilirsiniz. Şile Ferroli kombi teknik servisi olarak ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

Özellikle kış mevsimine girmeden önce kullanımına ara verilen kombilerinizin yıllık bakımlarını ve tamir işlerini yaptırmak bütçenize ekonomik olarak katkı sağlayabileceği gibi yaşam alanlarınızda enerji tasarrufu ve verimliliği içinde son derece önemlidir. Düzenli kombi bakımlarınızı ve tamir işlemlerinizi firmamız aracılığıyla kısa süre içinde yaptırabilir ve kombinizin performansını en üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Şile Ferroli Kombi Kurulumu ve Bakım Hizmetleri

Kombi bakım, onarım ve kurulumu uzmanlık isteyen bir iştir. Bu uzmanlığımızı sizlerle paylaşarak müşterilerimizin her zaman en verimli ve teknik açıdan kusursuz kombiye sahip olmasını sağlıyoruz. Günün her saatinde teknik destek talep ederek kurumsal firmamız bünyesinde çalışan deneyim sahibi, güler yüzlü ve sertifikalı personellerimizden hizmet alabilirsiniz.

Kombilerinizin çok daha ekonomik ve verimli bir çalışma performansı göstermesi için bakım ve onarım hizmetleri kapsamında avantajlı Şile Ferroli kombi servisi fiyatları ve uzman personel desteğimizden yararlanabilirsiniz. Kurumsal hizmet politikalarımız sayesinde daima orijinal ve garantili yedek parçaları temin edebilir, kurulum, bakım ve onarım hizmeti alabilir ve aynı gün hızlı hizmet ile kombi sorunlarının çözümüne yönelik uzman desteği alabilirsiniz.

Merkez Kombi Servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm semtlere hakim konumdadır.Bu kapsamda yararlanmak istediğiniz kombi tamiri,kombi bakımı,petek temizleme hizmetleri için her bölgeye ayrılmış uzman ekibimiz bulunmaktadır.

10 yılı aşkındır kombi alanında deneyim kazanmış olan uzman teknik servis elemanlarımız, her zaman eğitim alarak kendilerini geliştirmektedir.Aynı zamanda müşteri ile iletişimin daha iyi olabilmesi için iletişim dersleri verilmektedir.

Ferroli Kombi Servisimiz bir çok eski ve yeni kombi markası ve modeline hakim olmak ve teknik açıdan sık karşılaşılan sorunları tespit etmek için hizmet alacağınız firmamızdan her zaman kesintisiz bir destek alabilirsiniz. Hizmet almak için çağrı merkezimizi arayarak bizim ile hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bazı sorunlar çok kısa sürede çözülebilmekle birlikte, bazılarının da çözümü oldukça zor olabilmektedir. Bu nedenle Merkez Kombi Servisi olarak hizmetimizin ne kadar süreceği konusunda da kesin bir bilgi verememekteyiz. Uzman teknik servis elemanlarımız güler yüzlü hizmetimizle müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmektedir.

Kombi tamiri ve kombi bakımı gibi hizmetlerimiz kapsamında yararlanabileceğiniz gibi her zaman sorunsuz bir şekilde çalışacak olan kombilerinizin de uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Siz de kısa süre içerisinde yararlanabileceğiniz servis hizmetlerimiz sayesinde istediğiniz zaman kombi bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombi bakımlarınızın da düzenli olarak yaptırılması oldukça önemlidir. İstenmeyen durumlar için yılda iki kez düzenli olarak bakım yaptırdığınız kombilerinizin arızalanmasını engelleyecektir.

İstediğiniz zaman kombi servisimizi arayarak kombi bakım hizmeti talep edebilirsiniz. Birbirinden farklı ilçe ve semtlere hizmet veren ekibimiz kısa sürede adresinize ulaşarak gerekli bakım ve servis hizmetini verecektir. Aynı zamanda eğer isterseniz kombi servisimizden petek temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakımı konusunda hizmet alacağınız ve eksiksiz bir şekilde tamamlanacak olan kombi bakımınız için en ekonomik önerileri sunulmaktadır.

Ferroli Kombi servisi olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden hizmet alabilirsiniz . Kombinize kombi bakımı,petek temizleme,arıza giderilmesi gibi durumlar için çağrı merkezimizi arayarak kayıt oluşturabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Ferolli kombi servisi

Ferolli kombi servisi olarak ferolli marka kombi modelleri için arıza tespiti bakım ve onarımıGerçekleştiriyor, siz müşterilerimize en cazip koşullarda ve en etkin hizmet gücünü kesintisiz Bir şekilde on beş yıllık tecrübemiz ile ferolli kombi ve kazan modellerinizi alanında tecrübeli ve Müşteri ilişkileri en üst düzeydeki Alarko tekniker ve teknisyenleri ile müşteri memnuniyeti odaklı Kombi veya kazan ile ısı üretiminde kullandığınız cihazları en yakın zaman da gerekli koşullarda aynı günde Olmak şartı ile cihazlarınızın Bakım-onarım ve tamir işlemlerinize Kombi Servis Merkezi olarak siz ferolli ısıtma Firmasının değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyarız…Firmamızın bünyesinde bulunan tekniker ve teknisyenlerin değiştirmiş olduğuferolli orijinal yedek parçaları en az bir yıl ve ya iki yıl olmak üzere tarafımızca Siz müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için garanti taahhüdü altındadır…

 • Ferolli Kombi sıcak su vermiyorsa öncelikle kombiye elektrik gelip gelmediği kontrol edilmeli. Akabinde yazlık kışlık konumlarında kontrol edilmeli, eğer her iki konumda ya da her hangi bir konumda kombi sıcak su akıtmıyorsa servisinize başvurun.
 • Ferolli Kombi petekleri ısıtmıyorsa bir veya birkaç petek ısınmıyor diğer petekler ısınıyorsa ısınmayan peteklerin giriş ve çıkış vanalarının açık olup olmadığını kontrol ediniz, eğer petek vanalarında bir sorun yok ise petek hava alma purjörün den petekde hava olup olmadığını kontrol ediniz, peteklerde de sorun görünmüyorsa kombi petek tesisatına ait gidiş ve dönüş vanalarının açık olup olmadığı kontrol edilmeli kombi tesisat vanaları açık ise kombi servis merkezini arayınız
 • Ferolli Kombi sesli (gürültülü) çalışıyorsa iç aksamında çalışan hareketli parçalarında (fan, fan motoru, sirkülasyon pompası veya devir daim, akış şalteri, üç yollu vana) deformasyon oluşmuş lütfen kombi servisini arayınız
 • Ferolli Kombi su akıtıyorsa su kaçağı alt tesisat bağlantı noktalarından ve ya tesisat borularından değil ise servisi arayınız
 • Ferolli Kombi çalışmıyorsa cihazın bağlı olduğu elektrik devresine elektrik gelip gelmediğini kontrol ediniz, elektrik geliyor ise servisi arayınız
 • Ferolli Kombi sıcak suyunda dalgalanma oluyorsa(kombi sıcak suyu ısınıp soğuyor) tesisata gelen su basıncında sorun olma ihtimalini göz önünde bulundurarak bataryanızda filtre var ise temizlemenizi tavsiye ederiz tesisatınızda ve bataryanızda sorun görünmüyor ise kombi servisini arayınız
 • Kombi yazlık konuma ve kombi kışlık konuma geçmiyor ise servisi arayınız
 • Kombi bakımı, kombi bakımı her sene kış mevsimine girmeden kombinizin daha verimli çalışması için servisimiz tarafından yapılmalıdır.

Ferrrolli Kombi Bakımı her yıl Eylül – Ekim aylarında yapılması gereken bir işlemdir. Bakımları yapılmayan kombilerden verim alınamaz ve ileride yüksek maliyetli arızalar çıkarmaya başlar. Bu yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilmek için her yıl periyodik olarak  ferroli Kombi Servisi Yetkililerimize ulaşıp Kombi Bakımı talebinde bulununuz. Kombi bakımı kışın peteklerinizin hızlı bir şekilde ısınmasına ve ısınma maliyetiniziz ciddi miktarda düşmesini sağlar.

ferolli Kombi Servisi, kombi bakım hizmetini İstanbul ilinin her iki yakasına da sunmaktadır.

ferolli Kombi Bakımı firmamız tarafından verilen başlıca hizmetlerden birisidir. Ferolli markalı her model kombiler için yerinde bakım işlemleri yapılır.  Yanma odasının temizlenmesi

 • Petek filtresinin temizlenmesi
 • Genleşme tankının havasının kontrolü
 • Gaz ayarlarının yapılması
 • Baca fanının temizlenmesi
 • Sıkışmış parçalarınızın tekrar aktif hale getirilmesi
 • Sıcak su ve petek kontrolü
 • Yakın zamanda problem çıkaracak parçaların bilgisinin verilmesi
 • Modülasyon kontrolü
 • Çakmak ayarlarının kontrolü
 • Cihaz ile ilgili kullanım bilgilerinin verilmesi
 • Petek havası kontrolü

Bu işlemler esnasında size bilgisi verilerek değiştirilen her parçanın firmamız tarafından 1 Yıl garantisi vardır. İş sonrasında ferolli Kombi Servisi Yetkililerimiz sizlere değiştirilen parçalar ile ilgili olarak garanti belgesi ve servis raporu sunacaktır.

Neden ferolli kombi servisimizi aramalısınız: ferolli Kombi sıcak su akıtmıyor, ferolli kombi petekleri ısıtmıyor, ferolli kombi gürültülü çalışıyor, ferolli kombi su akıtıyor, ferolli kombi çalışmıyor, kombi sıcak suyunda dalgalanma oluyor, ferolli kombi kışlık moda geçmiyor, ferolli kombi yazlık moda geçmiyor, ferolli kombi arızalandı, ferolli kombi bakımı,  ferolli kombi arıza lambaları yanıyor, ferolli kombi barı yükseliyor,

Call Now ButtonŞİLE KOMBİ SERVİSİ