Cuma , 24 Mayıs 2024

ŞİLE FEROLLİ KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE FEROLLİ KOMBİ SERVİSİ

Şile ferolli kombi servisi olarak müşterilerimizin çağrı merkezimi ile iletişimi neticesinde verdiğimiz kombi servisi hizmeti sırasında çok farklı kombi çeşitlerine denk gelmekteyiz. Karşılaştığımız problemlerin başında evin bir kısmını ısıtmıyor şikayetleri ile karşılaşmaktayız.Teknik servis elemanlarımızın incelemeleri ve tespitleri sonucunda genel olarak kombinin yeterince evi ısıtmadığını görüyoruz.

Kombilerin belli bir kapasitesi bulunmaktadır.Standart kombi kullanıldığında 250 m2 bir evde istenildiği kadar kombi peteği yerleştirilsin ısıtmaz.Bu durum kombinin arızalı bir durumda olduğunu göstermeyeceğini ve bu durumun tamamen kapasitesinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Böyle bir durum ile karşılaştığınız yapmanız gereken kombi servisiniz ile iletişime geçip kombi seçimi konusunda yardım istemek olacaktır.Kombi alımlarında kombi servisinizin sizi detaylı ve doğru bir şekilde bilgilendirmesi oldukça önemlidir.

İstanbul’un Anadolu yakasında mı oturuyorsunuz ? Kombiniz mi arızalandı ? Kombinizin arızalanması durumunda Merkez kombi servisimizi arayabilirsiniz.

Kombi Servisi olarak şuana kadar verdiğimiz hizmetlerin büyük kısmı kombinin yeterince su doldurulmadığından çıkan arızalardan meydana gelmektedir.Kombi servisi olarak tavsiyemiz kapalı devre sistem suyunun belli zaman aralıklarında kontrol edilmeli ve düşüş meydana gelmişse takviye yapılmalıdır.Kombilerin genelinde kombi altında yer alan su doldurma vanasını sağ’a doğru çevirdiğinizde kombi su dolmaya başlayacaktır.Kombiniz 1-2 bar seviyesine ulaştığında su dolumunu kesmeniz gerekmektedir.Aksi durumda aşırı su dolduğundan kombiniz arıza verecektir.Merkez kombi servisi olarak kombi bakımı ve kombi servisi konusunda yanınıza olduğumuz gibi basit pratik çözüm konularında da siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek bizim en önemli görevlerimizin başında gelmektedir.

Kombi Servisi olarak sık sık basit sorunlarla karşılaşmaktayız.Basit sorunların müşteri tarafından da çözüme kavuşturacak konumda olduğunu bildiğimizden dolayı kombi kullanıcılarını bilgilendirmek önemli olduğunu düşünüyoruz.

Kombi servisi almak için arayan müşterilerimize tavsiyermiz çağrı merkezimize ulaştıklarında karşılaştıkları problemi doğru ve net bir şekilde anlatmalıdırlar.Kombi servisimiz karşılaşılan basit problemler için detaylı bir şekilde siz değerli müşterimizi bilgilendirecektir.

ŞİLE FEROLLİ KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi olarak gözlemlerimize göre son yıllarda İstanbul’un çok büyük bir kısmı doğalgaz ile tanışıp doğalgaz rahatlığına kavuştu.Kombiler insanları kömür vb külfetli ısınma yöntemlerinden kurtararak doğalgaz ile tanıştırdı.Karşılaşılan bu rahatlık önümüzdeki yıllarda ülkemizin dört bir yanına yayılacak ve herkes doğalgaz kullanıcısı olacak.Durum böyle olunca kombi kullanıcıların artması ve kombilerin doğru bir şekilde kullanılmaması kombi arızalarına neden olmaktadır.Bu durum karşısında kombi servisimiz teknik servis hizmeti ile problemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde çözmektedir.

Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir.Kombi arızalarınızda tüm kombi markalarını kombi servisimize tamir ettirebilirsiniz.Kombi servisi olarak yapmış olduğumuz tüm tamirlerde değiştirilen parçaların garanti süresi 1 yıldır.Kombi servisi hizmeti verirken ilk temel amacımız profesyonel işçilik ve güvenilir teknik servis hizmeti vermektir.

Kombi servisi olarak tüm marka kombilerin bakımlarını ve arızalarını özenle yapmaktayız.Kombinizin bakımsız bir şekilde çalıştırılması kombinizin gaz tüketimini fazla bir şekilde arttırmaktadır.Kombi servisi olarak size tavsiyemiz mutlaka kombi bakımlarınızı düzenli bir şekilde yaptırmanızdır.

Merkez Kombi Servisimiz olarak yıllık periyodik bakımları gerçekleştirmeniz durumunda emin olun kombi servisinin telefon numarasını unutacak ve yıllarca doğru ve kaliteli ısı enerjisinden faydalanacaksınız.Kombi markalarının tamiri , bakımı kombi servisimiz tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Kombi cihazları evinizde yada işyerinizde kullandığınız diğer elektronik malzemelerine benzememektedir.Bunun başlıca nedenlerinden biri kombinin dış ortamdan aldığı havayı kullanmasıdır.Bu durum ise kombinizin dış ortamlardan çektiği tozlu,sanayi gaz atıklarının kombinin brulörüne dolmasıdır.Karşılaşılan bu durum kombinizin daha fazla gaz tüketimine neden olur.Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz kombinizin belli zaman aralıklarında yıllık periyodik bakımlarını gerçekleştirmeniz yada yeni bir ürün ile değiştirmenizdir.Ek olarak eğer yeni bir ürün almayı düşünüyorsanız eğer mutlaka yoğuşmalı kombi satın almalısınız.Kombi servisi olarak uzmanlarımızın incelemeleri ve araştırmalarına göre diğer kombi çeşitlerine göre % 20 oranında tasarruf yapmaktadır.Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Ferolli Kombi Servisi Çağrı merkezimizin telefon numarası 0216 376 4 376 ve 0532 056 43 76 nolu telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ