Cumartesi , 2 Mart 2024

ŞİLE E.C.A YETKİLİ KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE E.C.A YETKİLİ  KOMBİ SERVİSİ

Şile ECA Kombi Servisi, Bilinen en eski markalardan biri olan ECA kombilerin bakımı ve arızalarının giderilmesi için tamiri diğer kombilerden birçok yönüyle ayrılır. Şile ECA kombi servisi olarak MYK belgeli olduğumuz bu alanda kombinizin en iyi verimlilik ve üstün performans göstermesi için sertifikalı teknik ekiplerimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Marka ve model özelinde ECA dışında diğer birçok popüler markanın da yetkili servisi olarak uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kombinizin yıllık bakımlarını yaptırmak çoğu zaman yıl içinde arıza almanızı engeller ve kombinin uzun ömürlü, verimli bir performansla ideal şekilde çalışmasını sağlar. Yine de zaman içinde farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan arızalarda Şile ECA orijinal kombi yedek parça değişimini sizler için yaparak kombinizin daima beklenen performansla faaliyetlerine devam etmesini ve bütçenize katkı sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Şile ECA Kombi Teknik Bakım Servisi

ECA marka kombinizde yaşanan her türlü arızanın çözümü için rahatlıkla firmamızdan kurumsal destek talep edebilirsiniz. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde çok daha kısa sürede arıza tespiti yapılarak kurumsal yetkili servisler tarafından kombinin sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanır.

Yetki belgesine ve mesleki yeterliliğe sahip teknik ekibimiz tarafından yapılan incelemeler sonrasında Şile ECA kombi onarımı için tüm hizmetler başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Öte yandan kombinizin kışın en sert geçtiği zamanlarda arızalanarak sizi mağdur etmesine izin vermemek için periyodik bakım servisimizden yararlanmanız önerilir. Bu sayede yıl boyunca kombiniz en iyi performans ve verimlilik ile çalışma devam edecektir.

ECA Şile Kombi Teknik Servisi Hizmetleri

Herhangi bir teknik servis ile çalışmadan önce başta firmanın kurumsallığı ve yetkili servis olup olmadığını ve ardından personellerin sertifika sahibi ve MYK yeterlilik belgelerine sahip olup olmadıklarını incelemeniz tavsiye edilir. Sizin için tüm bu kriterleri taşıyan firmamızdan teknik destek alarak kombinizin başarılı bir şekilde enerji hizmetlerini yürütmesini sağlayabilirsiniz.

Şile ECA Kombi Servisi

ECA kombi arızaları ve bakım işlemleri için Şile ECA kombi servisi ile iletişime geçerek firmamızdan kurumsal ve teknik destek alabilirsiniz. Her biri mesleki yeterlilik sertifikasına ve yetki belgesine sahip personellerimiz tarafından gerçekleştirilen teknik destek hizmetleri, kombinizin olası arızalarının giderilmesini başarılı bir şekilde sağladığı gibi düzenli bakım hizmetleri ile bu arızaların meydana gelmesini çok öncesinden engellemeyi başarmaktadır.

Yetkili teknik servisimizle iletişime geçerek aynı gün teknik hizmet olanağından da yararlanarak kombinizin en verimli ve ideal performansı ile çalışmasına destek olun. Kurumsal fiyat politikalarımız sayesinde Şile ECA kombi servisi fiyatları açısında ciddi farklar yaşamadan en düşük maliyetlerle kombinizi eskisi kadar etkili ve verimli hale getirin.

ECA Kombi Şile Arıza ve Bakım Servisi

ECA kombi ile ilgili arıza ve şikayet bildirimlerinizi firmamıza yaparak bakım ve onarım işlemlerinin kısa süre içinde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bozulan kombilerinizin arızalarının teknik uzmanlarımız tarafından giderilmesi ve değişime ihtiyaç duyulan parçaların markanın tamamen orijinal ve garantili yedek parçaları ile değiştirilmesi sağlanır.

Değişim ihtiyacı olmayan kombilerde ise arızanın kaynağı tespit edilerek gerekli onarımlar ve bakımlar tamamlanarak yenisini aratmayacak performans ile kombinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaliteli kombi ve iklimlendirme teknolojileri ile dikkat çeken ECA, Şile ECA kombi tamiri ve bakım servisi olarak firmamız tarafından en iyi performans seviyesine ulaştırılmaktadır.

Şile ECA Kombi Teknik Servisi

Kurumsal ve resmi yetki belgelerine sahip teknik ekiplerimiz tarafından kombinizin tamiri ve bakımı için sunulan hizmetlerimiz kombinizin verimini ve dönemsel performansını doğrudan etkiler. İstanbul Şile ve çevresinde ECA markasının kombileri başta olmak üzere diğer birçok farklı kombi marka ve modelinin tamiri, bakımı, parça değişimleri ve kurulumuna yönelik hizmetlerimiz kurumsal teknik servis çatısı altında gerçekleştirilmektedir.

Kombinizin verimli bir şekilde faaliyetlerine devam etmesini sağlamak, arızaları ortadan kaldırmak ve periyodik bakımı sayesinde sorunsuz, uzun ömürlü bir kullanım sağlamak için Şile ECA kombi onarımı servisimizden yararlanabilir ve tüm arıza, bakım işlemlerinin güvenli bir şekilde uygun fiyatlarla gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

ECA kombi teknik servisi olarak:

  • Bakım
  • Onarım
  • Arıza Tespit

Hizmetleri başta altında birçok farklı faaliyet yürütülmektedir. Şile ECA kombi teknik servisi olarak kombiniz tüm sorunlarına kurumsal çözümler üretiyoruz.

Şile Merkez E.C.A Kombi Servisimiz uzman teknik kadromuz , kombi servisi alanında müşterilerin karşılaştıklarını problemleri çözmektedir.Müşterimiz kombi servisimizin çağrı merkezini 7 gün 24 saat hizmet alabilir ve karşılaştıklarını sorunlarına çözümü konusunda yardımcı olacaklardır. Kombi servisimiz servis taleplerini kayıt altına almakta ve belirtilen adrese hızlı bir şekilde teknik servis yönlendirmektedir.Merkez Kombi servisimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmetlerde müşterimize uygun fiyat teklifleri sunmaktadır.Kombi servisimiz teknik hizmet öncesinde ve sonrası tüketiciyi düşünen Türkiye’nin en önemli şirketleri arasındadır. e.c.a Kombi cihazınızda bir arıza meydana geldiğinde çağrı merkezimizi aradığınızda ilk olarak yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde müşteri temsilcimiz tarif edecektir.Eğer karşılaşılan problem müşterinin çözebileceği gibi değil ise kombi servisimiz hızlı bir şekilde en yakın teknik servis yönlendirmesi gerçekleştirecek.Uzman kombi servisimiz belirttiğiniz adrese ulaştığında ilk olarak kombi cihazının arızasını tespit etmektedir.Ardından kombinizin arızasını gidermek için gerekli çalışmalar yapacak.Eğer kombi cihazınızda karşılaştığınız problem kombi malzemesinden kaynaklı ise müşteri onayının ardından personelimiz tarafından değiştirilecektir.Her değiştirilen malzeme kombi servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Şile E.C.A Kombi Servisi

Teknik personelimiz müşterilerimize belirlenen standartların üzerinde tam teknik servis hizmeti sunmaktadır.Kombi servisimizde görev alan uzman kombi servis elemanlarımız özel olarak düzenli eğitimler verilmektedir.Eğitimlerde başarılı olamayan çalışanlarımız geri hizmet görevine alınmaktadır.Firmamız hakkında daha detaylı bilgiler için aşağıdaki iletişim bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şile e.c.a Kombi servisi seçerken mutlaka detaylı bir şekilde araştırın.Kombi servisini arayarak detaylı bilgiler edinin.Aklınıza takılan sorular için aşağıdaki iletişim numaralarından bizleri arayabilirsiniz. Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Şile e.c.a Kombi Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un anadolu yakasının genelinde tüm marka kombiler ve modeller için özel kombi bakımı hizmetleri sunmakta olan firmamız sizler için daima ekonomik fiyat garantisi ile size kalite hizmet sunmayı hedeflemektedir. Kombi servisi arayışı içindeyseniz özel servis olanaklarımızdan yararlanabilir ve ekonomik fiyatlarla kombi arızalarının giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şile E.C.A Kombi Servisi

Kombi Servisimizde görev alan teknik personellerimiz düzenli bir şekilde kombi eğitimi ve iletişim dersleri verilmektedir.Temel amacımız müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşteri ile iletişimi kuvvetlendirmektir.

Kombi cihazınız arızalandığında kombi servisimizi arayarak karşılaştığınız arızanın kodunu belirterek kombi cihazınıza hızlı bir şekilde müdahale işlemi gerçekleştirebiliriz. e.c.a Kombi Servisimiz belirttiğiniz adrese ulaştığında ilk olarak kombi cihazınızda karşılaşılan arızanın tespiti gerçekleştirilir.Bu aşamadan sonra kombinize hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir.Müdahale aşamasında kombi cihazınızdaki malzemelerden biri ciddi arızalanmış ise parçanın değiştirilme aşamasında müşteri onayı alındıktan sonra işleme başlanır.Kombi cihazında değiştirilen her parça şirketimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır. Kombi cihazınız sık sık arızalanıyor yada kombi cihazınızdan istediğiniz gibi verim alamıyorsanız yapmanız gereken kombi servisimizi arayarak kombi bakımı talebinde bulunmanızdır.Kombi Servisimiz bakım işlemi sırasında detaylı tarama ve inceleme işlemi gerçekleştirir.Bu aşamada yapılacak işlemleri siz değerli müşterimize belirtmektedir.Kombi bakımı kombi cihazınızın hem ömrünü uzatır hemde kombinizin verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Şile E.C.A Kombi Servisi olarak bir diğer hizmetimiz ise petek temizlemedir.Petek temizleme işlemini gerçekleştirilmesi durumunda petekleriniz evinizi daha verimli bir şekilde ısıtacak Doğalgaz faturasında oldukça düşük faturalar ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Şile E.C.A Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz mutlaka kombinizi vergi levhası olan ,güvenilir ehil kişilere teslim ediniz.Bu aşama oldukça önemlidir.Merdiven altı kabul edilen servisler ile çalışarak hem kendinizi tehlikeye atıyorsunuz hemde evinizde bulunan kişileri.Lütfen bu belirttiğimiz hususlara dikkat ediniz.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Şile E.C.A Kombi Servisi Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Eca Kombide T7 Arıza Kodu

Eca Kombide T7 Arıza Kodunu Anlamı; Hava Akışında Oluşan Problemden Dolayı Kombi T7 Arıza Koduna Geçer.

Eca Kombiden T7 Hata Sinyalinin Çözümünde Kullanıcının Bir Etkisi Yoktur. Teknik Servis Desteği İçin (0216) 376 4 376 Veya 0532 056 4 376 Nolu Telefonlardan Servis Kaydı Oluşturunuz….

Hava Akış Şalteri; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Genelde Ani Hava Soğuması Veya Uzun Süre Kullanılmayan Eca Kombilerde T7 Hatası Görülür…

Kombi Çalışmadan Veya Sıcak Suyu Isıtmadan Önce Fan Motoru Çalışır. Fan Motoru Çalıştıktan Sonra Ana Karta Cihazın Yanma Moduna Geçmesi İçin Sinyal Gönderen Hava Akış Şalteri Sinyal Gönderir Ve Kombi Çalışmaya Veya Musluktan Açılan Suyu Isıtmaya Başlar. Bu Üç Parça; Ana Kart Fan Motoru Ve Hava Akış Şalteri Arasındaki Sinyal Bozulmasında Veya Kaybolmasında Karşılaşabileceğiniz Arıza Kodudur t7. Kombiden Çalışma Sesi Geliyor İse Fan Motorunuz Ve Ana Kartınız Büyük Olasılık İle Sağlamdır, Arızalı Parça Hava Akış Şalteridir…

Eca Kombide T7 Arıza Kodunun Oluşması Halinde; Kullanıcının Yapacağı Bir Şey Yoktur, Servis Talebinde Bulunmanızda Fayda Var.

Eca kombide T7 Arızasına Neden Olan Bazı Parçalar;

  • Fan Motorunun Çalışmaması; Bakım Zamanı Geçmiş Ya Da Kısa Sürede Olsa Kullanılmayan Eca Kombilerde T7 Hatasına Neden Olan En Büyük Etkendir. Zaman İle Fan Motorunun Etrafında Toplanan Tozun Rulman Ve Mekanik Aksamın Arasına Girerek Parçanın Çalışmamasına Neden Olur.
  • Ana Kartın Fan Motoruna Enerji Göndermemesi; Elektriksel Bir Hatadır. Yapılan Kontrol Ve Ölçümler İle Teknisyenin Değişimine Ya Da Tamir Yoluna Gitmesi Gereklidir..
  • Hava Akış Şalterinin Ömrünün Tamamlanması; ; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Ve Eca Kombiden t7 Hata Sinyalini Almanız Normaldir.
  • Baca Bağlantısının Yerinden Çıkması; Baca Bağlantılarını Kontrol Ediniz…
ŞİLE KOMBİ SERVİSİ