Cuma , 24 Mayıs 2024

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

 

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

Şile DemirDöküm Kombi Servisi; DemirDöküm kombi teknik servisi olarak Şile’de müşterilerimizin her mevsim yanındayız. Kombilerinde ortaya çıkacak olası arızlarda veya düzenli bakım hizmetleri için kurumsal hizmet anlayışıyla sunduğumuz tüm hizmetler MYK tarafından yetki belgeleri ile onaylanmıştır. Bu sayede hizmet veren personellerimiz Şile DemirDöküm kombi servisi olarak firmamızın hizmetlerinin profesyonel ve kurumsal olduğunu resmi olarak kanıtlar.

Ülkemizin önde gelen kombi markalarından DemirDöküm güçlü teknik yapısı ve parçaları sayesinde kolay kolay arıza vermez. Ancak kombi kullanımına ilişkin çeşitli unsurların ihmal edilmesi durumunda en sağlam ve pahalı kombilerin bile ciddi arızalar verdiği görülmektedir. Şile DemirDöküm orijinal kombi yedek parçaları değişimi, bakım ve onarım hizmetlerine yönelik uzman personellerimizle sağladığımız her hizmet sizleri bu tip sorunlara karşı korur ve kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Şile DemirDöküm Kombi Tamir Servisi

Kombi tamiri mesleki yeterlilik kadar deneyim gerektiren de bir iştir. Resmi kurumlar tarafından onaylanan hizmet ve ustalık sertifikaları ile yıllardır sektörün içinde deneyim kazanan ustalarımız sizler için DemirDöküm kombi başta olmak üzere diğer tüm kombi markaları ve modellerinin teknik bakım ve arızalarının giderilmesini sağlar.

Kombinizin parça değişim ihtiyacında veya diğer arızalarında teknik destek almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şile DemirDöküm kombi teknik servisi olarak hayatınızı kolaylaştıracak çözümlerimiz ve kurumsal kombi destek hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

DemirDöküm Kombi Bakım ve Onarım Hizmetleri

Kombi bakımında ve tamirinde önemli detaylardan biri fiyatlardır. Fiyat ve performans açısından yeterli verimi sağlamayan teknik hizmetler sizi yine yarı yolda bırakacaktır. Bu tip sorunlarla karşılaşmamanız için kurumsal hizmet politikalarımız kapsamında tüm teknik destek hizmetlerimiz profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

DemirDöküm kombilerinizin her türlü bakım ve tamir/onarım işlemlerinde teknik ekiplerimiz tarafından en uygun Şile DemirDöküm kombi servisi fiyatları üzerinden kurumsal hizmet verilir. Teknik ekiplerimizle iletişime geçerek aynı gün içinde kombi servis hizmetiyle kombinizin en iyi performansına tekrardan kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Kombinizin verimini düşürmemek ve uzun ömürlü bir şekilde sorunsuz çalışmasına destek olmak için periyodik bakımlarını ihmal etmeyiniz.

Şile Demirdöküm Kombi Servisi Olarak Sizlere En Yakın demirdöküm kombi Servisi Olup Kombi Servisi Anadolu yakası ve Avrupa yakası Bölgesine Her Türlü Kombi İşlerinizi Yapan Bir Servisiz. Kombi Servis merkezi İstanbul un bütün Semtlerinde Bulunan Kombileriniz İçin Tamir Bakım Arıza Onarım İşlemleri İçin Servis Hizmeti Vermektedir. Şile Demirdöküm Kombi Servis merkezi Bölgesine 2018 Yılından İtibaren Kombi Servisi Olarak Faaliyette Olup, Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli, Güvenilir Ve Hızlı Servis Hizmeti Sunmaktayız. Servisimiz Alanın Da Uzman, Vizyon Sahibi, Son Teknolojik Gelişmeleri Takip Ederek Kendisini Her Geçen Gün Daha Da Geliştiren, İş Disiplin Ve Ahlakına Sahip, Genç Ve Dinamik Teknisyen Kadrosundan Oluşmaktadır.

Uzman Teknisyenlerimiz Kombinizde Meydana Gelen Arızaları Kısa Süre De Tespit Ederek Hemen Çözümlemekte Ve Daima Olumlu Sonuçlar Elde Etmektedir. Kombi servis merkezi Bölgesin De Siz Değerli müşterilerimiz İçin Kurulduğumuz İlk Günden İtibaren Hizmet Sunan Servisimiz Daima Müşterilerimizin Herhangi Bir Arıza Durumun Da Tercih Ettiği, Aradığı İlk Servis Konumundadır.

Servisimiz De Yapılan İşlem Ve Değişen Yedek Parçaya en az (1) Yıl Garanti Vermektedir.

Servisimizin Sizlere Sağladığı Kaliteli Hizmetten Servis Görmek İçin Çağrı Merkezimize Ulaşarak Bilgilerinizi Vermeniz Yeterli Olacaktır.

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Merkez Demirdöküm Kombi Servisi, peteklerinizde meydana gelen ısıtma problemlerinde, kombi arızalarında ,kombi bakımı başta olmak üzere, tüm arıza ve bakım işlemlerini etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe semtlerde , profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile hizmet sunan Merkez kombi teknik servisi, müşteri memnuniyeti odaklı, garanti uygulamalı çalışmalar yapmaktadır. Merkez Demirdöküm Kombi Servisi ,her türlü kombinin markası ve modeline göre , kullanım süresine ve konumlandırıldığı yere göre farklılık gösterebilir. Kombi cihazlarına meydana gelen en sık arızalar arasında ateşleme sorunu, su basınç arızası gibi arızaları meydana gelmektedir. Karşılaşılan arızalar peteklerin çok ısınmasına yada az ısınmasına neden olabileceği sıcak suyun ise istenilen düzeyde ısınmamasına neden olabilir.

Kombi arızaları giderme konusunda uzman olmayan şirketler, kombinin zarar görmesine ya da niteliğinin azalmasına sebebiyet verebilir.Kombinizi merdiven altı kabul edilen servislere teslim etmeyiniz.Hem kombinize zarar vermekteler hemde yanlış bir işlem ile ileride kombinizin patlamasına neden olabilir.

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi cihazınızda arıza meydana gelmesi durumunda kombi servisimizi arayabilirsiniz.Kombi alanında aklınıza takılan soruları yada arızanın kodunu söyleyerek nedenini öğrenebilirsiniz. Firmamız para odaklı olmayıp müşterinin en iyi nasıl fayda sağlayabilir o açıdan bakmaktadır. Kombi cihazının arıza kaydı oluşturulduktan hemen sonra belirttiğiniz adrese kombi servisi yönlendirmesi yapılacaktır.Kombi servisimiz belirtilen adrese ulaştığında arızanın tespiti gerçekleştirilir. Tespit aşamasında cihaz dikkatli bir şekilde detaylı incelenir.İnceleme aşamasından hemen sonra kombi cihazı arızanın giderilmesi için çalışma yapılır.Arızanın nedeni kombi malzemesinden kaynaklı ise müşteri onayının hemen ardından parça değişim işlemi gerçekleştirilir.Her değiştirilen parça Merkez Kombi tarafından 1 yıl garanti altındadır. Tamiri yapılamayan değiştirilen parçalar arasında Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, ptc, purjör, salmastra, siviç, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı (imbisat deposu), limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyanizasyon.

Tamir ve değişimi olan parçalar:Ana eşanjör, fan, elektronik (anakart) kart, pompa, üç yollu vana. Demirdöküm Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no ‘ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0530 239 50 18 ‘ dan ulaşabilirsiniz .istanbul Anadolu yakasında bulunan ilçeler ve mahallelere petek temizleme , kombi bakımı ve kombi arıza giderme hizmeti vermekteyiz. Her zaman en uygun hizmet alabileceğiniz kombi servisimiz, 7 / 24 saat danışabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyet göstermektedir.

Demirdöküm Ataşehir – Beykoz – Çekmeköy – Kadıköy – Kartal – Maltepe – Pendik – Sancaktepe – Sultanbeyli – Şile- Tuzla – Ümraniye – Üsküdar Demirdöküm Kombi Servisi

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi için gelen personellerimize düzenli kombi eğitimleri verilirken aynı zamanda iletişim dersleride verilmektedir. Asık suratla yapılan bir tamirat işlemi ortamın gerilmesine ve sorun olmayacak şeylerin sorun olmasına sebep olabilmektedir. Bu ve benzeri olumsuz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız Merkez Demirdöküm Kombi Servisimizi seçerek ile sorunlarınıza keyifli bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. İstanbul’un anadolu yakasında tüm ilçe semtlerde şuan 12 gezici ekip ile hizmet vermektedir.Kombi Servisimizdeki araçlar tam donanımlı olup kombi cihazınızda meydana gelen arızaları hızlı bir şekilde çözebilmek için çalışmaktadır.

Siz değerli müşterimiz kombi cihazınız arızalandığında kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Demirdöküm Çağrı merkezimizdeki görevli arkadaşlar size en yakındaki gezici teknik servisimizi yönlendirecektir.Yönlendirilen teknik servis personelimiz ilk olarak karşılaştığınız arızanın tespiti işlemini gerçekleştirir.Ardından müşterimize kombi arızanın sebebi ve nedenlerini belirtir.Bu aşamadan sonra ise kombi cihazının karşılaştığı arızayı gidermek için personelimiz gerekli çalışmayı başlatır.Kombi cihazınızdaki arıza elektronik yada mekanik parçadan kaynaklı ise müşterinin onayı alınarak parça değişim işlemi gerçekleştirilir. Değiştirilen her parça Merkez Kombi tarafından 1 yıl garanti altındadır. Tamiri yapılamayan değiştirilen parçalar arasında Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, ptc, purjör, salmastra, siviç, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı (imbisat deposu), limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyanizasyon.

Tamir ve değişimi olan parçalar: Ana eşanjör, fan, elektronik (anakart) kart, pompa, üç yollu vana.

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak petek temizleme hizmeti de vermekteyiz.Petek temizleme servisimizde siz değerli müşterimizin peteklerinin % 25 oranında daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Petek temizleme işlemi aynı zamanda doğalgaz faturasında düşüş sağladığı için mutlaka petek temizleme işlemini gerçekleştirin.Petek temizleme hizmeti firmamızdan almak istiyorsanız eğer mutlaka bizi arayın. Demirdöküm Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0530 239 50 18 dan ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Şofbende F5 Arıza Kodu

Demirdöküm Şofben F5 Arıza Kodunu Anlamı; Hava Akışında Oluşan Problemden Dolayı şofben F5 Arıza Koduna Geçer.

Şofben F5 Hata Sinyalinin Çözümünde Kullanıcının Bir Etkisi Yoktur. Teknik Servis Desteği İçin (0216) 376 4 376 Veya 0530 239 50 18 Nolu Telefonlardan Servis Kaydı Oluşturunuz….

Hava Akış Şalteri; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Genelde Ani Hava Soğuması Veya Uzun Süre Kullanılmayan şofbenlerde F5 Hatası Görülür…

şofben Çalışmadan Veya Sıcak Suyu Isıtmadan Önce Fan Motoru Çalışır. Fan Motoru Çalıştıktan Sonra Ana Karta Cihazın Yanma Moduna Geçmesi İçin Sinyal Gönderen Hava Akış Şalteri Sinyal Gönderir Ve şofben Çalışmaya Veya Musluktan Açılan Suyu Isıtmaya Başlar. Bu Üç Parça; Ana Kart Fan Motoru Ve Hava Akış Şalteri Arasındaki Sinyal Bozulmasında Veya Kaybolmasında Karşılaşabileceğiniz Arıza Kodudur F5. Şofben den Çalışma Sesi Geliyor İse Fan Motorunuz Ve Ana Kartınız Büyük Olasılık İle Sağlamdır, Arızalı Parça Hava Akış Şalteridir…

Demirdöküm şofben F5 Arıza Kodunun Oluşması Halinde; Kullanıcının Yapacağı Bir Şey Yoktur, Servis Talebinde Bulunmanızda Fayda Var.

Şofbende F5 Arızasına Neden Olan Bazı Parçalar;

  • Fan Motorunun Çalışmaması; Bakım Zamanı Geçmiş Ya Da Kısa Sürede Olsa Kullanılmayan şofbende F5 Hatasına Neden Olan En Büyük Etkendir. Zaman İle Fan Motorunun Etrafında Toplanan Tozun Rulman Ve Mekanik Aksamın Arasına Girerek Parçanın Çalışmamasına Neden Olur.
  • Ana Kartın Fan Motoruna Enerji Göndermemesi; Elektriksel Bir Hatadır. Yapılan Kontrol Ve Ölçümler İle Teknisyenin Değişimine Ya Da Tamir Yoluna Gitmesi Gereklidir..
  • Hava Akış Şalterinin Ömrünün Tamamlanması; ; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Ve şofbende F5 Hata Sinyalini Almanız Normaldir.
  • Baca Bağlantısının Yerinden Çıkması; Baca Bağlantılarını Kontrol Ediniz…

Şile Demirdöküm Kombi servisi (0216) 376 4 376 Veya 0530 239 50 18

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Uzman Ekip Hızlı Ve Profesyonel Ekip. Tecrübeli Uzman Kadromuzla Hızlı Ve Kaliteli Çözümler Sunmaktayız.

Yerinde Müdahale Kombi Tamir Servisi Olarak, Müşterilerimize Yerinde Hizmet Vermeye Azami Dikkat Etmekteyiz.

Güvenilir Hizmet Firmamız Güven Verme Konusunda Büyük Hassasiyet Göstermektedir.

Ekonomik Hizmet Sektörde Uygun Fiyat İle Siz Değerli Müşterilerimize Kombi Servisi Sunmaktadır.

Kombi servis merkezi, İstanbul’un herhangi bir Semtinde İkamet Eden İnsanların Kombilerinin Bakımlarını En Kısa Sürede Halletmektedir. Kombilerin Bakımlarının Senede Bir Kez Yapılması Hem Sizin Hem De Çevrenizdeki İnsanların Sağlıklı Koşullarda Yaşamasını Sağlayarak Onların Hayatlarının Tehlikelere Girmemesini Sağlamaktadır.

Deneyimli Teknik Servis Elemanları Ve Uygun Fiyat Avantajları İle Her Zaman Yanınızda Olan Kombi servis merkez, Sizin Ve Sevdiklerinizin Hayatlarını Kurtararak Sağlıklı Geleceklere Emin Adı

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Merkez Demirdöküm Kombi Servisi, peteklerinizde meydana gelen ısıtma problemlerinde, kombi arızalarında ,kombi bakımı başta olmak üzere, tüm arıza ve bakım işlemlerini etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe semtlerde , profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile hizmet sunan Merkez kombi teknik servisi, müşteri memnuniyeti odaklı, garanti uygulamalı çalışmalar yapmaktadır. Merkez Demirdöküm Kombi Servisi ,her türlü kombinin markası ve modeline göre , kullanım süresine ve konumlandırıldığı yere göre farklılık gösterebilir. Kombi cihazlarına meydana gelen en sık arızalar arasında ateşleme sorunu, su basınç arızası gibi arızaları meydana gelmektedir. Karşılaşılan arızalar peteklerin çok ısınmasına yada az ısınmasına neden olabileceği sıcak suyun ise istenilen düzeyde ısınmamasına neden olabilir.

Kombi arızaları giderme konusunda uzman olmayan şirketler, kombinin zarar görmesine ya da niteliğinin azalmasına sebebiyet verebilir.Kombinizi merdiven altı kabul edilen servislere teslim etmeyiniz.Hem kombinize zarar vermekteler hemde yanlış bir işlem ile ileride kombinizin patlamasına neden olabilir.

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi cihazınızda arıza meydana gelmesi durumunda kombi servisimizi arayabilirsiniz.Kombi alanında aklınıza takılan soruları yada arızanın kodunu söyleyerek nedenini öğrenebilirsiniz. Firmamız para odaklı olmayıp müşterinin en iyi nasıl fayda sağlayabilir o açıdan bakmaktadır. Kombi cihazının arıza kaydı oluşturulduktan hemen sonra belirttiğiniz adrese kombi servisi yönlendirmesi yapılacaktır.Kombi servisimiz belirtilen adrese ulaştığında arızanın tespiti gerçekleştirilir. Tespit aşamasında cihaz dikkatli bir şekilde detaylı incelenir.İnceleme aşamasından hemen sonra kombi cihazı arızanın giderilmesi için çalışma yapılır.Arızanın nedeni kombi malzemesinden kaynaklı ise müşteri onayının hemen ardından parça değişim işlemi gerçekleştirilir.Her değiştirilen parça Merkez Kombi tarafından 1 yıl garanti altındadır. Tamiri yapılamayan değiştirilen parçalar arasında Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, ptc, purjör, salmastra, siviç, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı (imbisat deposu), limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyanizasyon.

Tamir ve değişimi olan parçalar:Ana eşanjör, fan, elektronik (anakart) kart, pompa, üç yollu vana. Demirdöküm Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no ‘ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376 ‘ dan ulaşabilirsiniz .istanbul Anadolu yakasında bulunan ilçeler ve mahallelere petek temizleme , kombi bakımı ve kombi arıza giderme hizmeti vermekteyiz. Her zaman en uygun hizmet alabileceğiniz kombi servisimiz, 7 / 24 saat danışabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyet göstermektedir.

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi için gelen personellerimize düzenli kombi eğitimleri verilirken aynı zamanda iletişim dersleride verilmektedir. Asık suratla yapılan bir tamirat işlemi ortamın gerilmesine ve sorun olmayacak şeylerin sorun olmasına sebep olabilmektedir. Bu ve benzeri olumsuz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız Merkez Demirdöküm Kombi Servisimizi seçerek ile sorunlarınıza keyifli bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. İstanbul’un anadolu yakasında tüm ilçe semtlerde şuan 12 gezici ekip ile hizmet vermektedir.Kombi Servisimizdeki araçlar tam donanımlı olup kombi cihazınızda meydana gelen arızaları hızlı bir şekilde çözebilmek için çalışmaktadır.

Siz değerli müşterimiz kombi cihazınız arızalandığında kombi servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Demirdöküm Çağrı merkezimizdeki görevli arkadaşlar size en yakındaki gezici teknik servisimizi yönlendirecektir.Yönlendirilen teknik servis personelimiz ilk olarak karşılaştığınız arızanın tespiti işlemini gerçekleştirir.Ardından müşterimize kombi arızanın sebebi ve nedenlerini belirtir.Bu aşamadan sonra ise kombi cihazının karşılaştığı arızayı gidermek için personelimiz gerekli çalışmayı başlatır.Kombi cihazınızdaki arıza elektronik yada mekanik parçadan kaynaklı ise müşterinin onayı alınarak parça değişim işlemi gerçekleştirilir. Değiştirilen her parça Merkez Kombi tarafından 1 yıl garanti altındadır. Tamiri yapılamayan değiştirilen parçalar arasında Ateşleme elektrodu, baca sensörü, doldurma musluğu, gaz valfi, prosestat, ptc, purjör, salmastra, siviç, tribün, düğme, emniyet ventili, conta, genleşme tankı (imbisat deposu), limit termostat, manometre, plaka eşanjör, ntc, iyanizasyon.

Tamir ve değişimi olan parçalar: Ana eşanjör, fan, elektronik (anakart) kart, pompa, üç yollu vana.

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak petek temizleme hizmeti de vermekteyiz.Petek temizleme servisimizde siz değerli müşterimizin peteklerinin % 25 oranında daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Petek temizleme işlemi aynı zamanda doğalgaz faturasında düşüş sağladığı için mutlaka petek temizleme işlemini gerçekleştirin.Petek temizleme hizmeti firmamızdan almak istiyorsanız eğer mutlaka bizi arayın. Demirdöküm Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Şofbende F5 Arıza Kodu

Demirdöküm Şofben F5 Arıza Kodunu Anlamı; Hava Akışında Oluşan Problemden Dolayı şofben F5 Arıza Koduna Geçer.

Şofben F5 Hata Sinyalinin Çözümünde Kullanıcının Bir Etkisi Yoktur. Teknik Servis Desteği İçin (0216) 376 4 376 Veya 0530 239 50 18 Nolu Telefonlardan Servis Kaydı Oluşturunuz….

Hava Akış Şalteri; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Genelde Ani Hava Soğuması Veya Uzun Süre Kullanılmayan şofbenlerde F5 Hatası Görülür…

şofben Çalışmadan Veya Sıcak Suyu Isıtmadan Önce Fan Motoru Çalışır. Fan Motoru Çalıştıktan Sonra Ana Karta Cihazın Yanma Moduna Geçmesi İçin Sinyal Gönderen Hava Akış Şalteri Sinyal Gönderir Ve şofben Çalışmaya Veya Musluktan Açılan Suyu Isıtmaya Başlar. Bu Üç Parça; Ana Kart Fan Motoru Ve Hava Akış Şalteri Arasındaki Sinyal Bozulmasında Veya Kaybolmasında Karşılaşabileceğiniz Arıza Kodudur F5. Şofben den Çalışma Sesi Geliyor İse Fan Motorunuz Ve Ana Kartınız Büyük Olasılık İle Sağlamdır, Arızalı Parça Hava Akış Şalteridir…

Demirdöküm şofben F5 Arıza Kodunun Oluşması Halinde; Kullanıcının Yapacağı Bir Şey Yoktur, Servis Talebinde Bulunmanızda Fayda Var.

Şofbende F5 Arızasına Neden Olan Bazı Parçalar;

  • Fan Motorunun Çalışmaması; Bakım Zamanı Geçmiş Ya Da Kısa Sürede Olsa Kullanılmayan şofbende F5 Hatasına Neden Olan En Büyük Etkendir. Zaman İle Fan Motorunun Etrafında Toplanan Tozun Rulman Ve Mekanik Aksamın Arasına Girerek Parçanın Çalışmamasına Neden Olur.
  • Ana Kartın Fan Motoruna Enerji Göndermemesi; Elektriksel Bir Hatadır. Yapılan Kontrol Ve Ölçümler İle Teknisyenin Değişimine Ya Da Tamir Yoluna Gitmesi Gereklidir..
  • Hava Akış Şalterinin Ömrünün Tamamlanması; ; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Ve şofbende F5 Hata Sinyalini Almanız Normaldir.
  • Baca Bağlantısının Yerinden Çıkması; Baca Bağlantılarını Kontrol Ediniz…

Şile Demirdöküm Kombi servisi (0216) 376 4 376 Veya 0532 056 4 376

 

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ