Çarşamba , 22 Mayıs 2024

ŞİLE BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

Şile  buderus Kombi Servisi Olarak Sizlere En Yakın buderus kombi Servisi Olup Kombi Servisi Anadolu yakası ve Avrupa yakası Bölgesine Her Türlü Kombi İşlerinizi Yapan Bir Servisiz. Kombi Servis merkezi İstanbul un bütün Semtlerinde Bulunan Kombileriniz İçin Tamir Bakım Arıza Onarım İşlemleri İçin Servis Hizmeti Vermektedir.

Şile  buderus Kombi Servis merkezi Bölgesine 2017 Yılından İtibaren Kombi Servisi Olarak Faaliyette Olup, Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli, Güvenilir Ve Hızlı Servis Hizmeti Sunmaktayız. Servisimiz Alanın Da Uzman, Vizyon Sahibi, Son Teknolojik Gelişmeleri Takip Ederek Kendisini Her Geçen Gün Daha Da Geliştiren, İş Disiplin Ve Ahlakına Sahip, Genç Ve Dinamik Teknisyen Kadrosundan Oluşmaktadır.

Uzman Teknisyenlerimiz Kombinizde Meydana Gelen Arızaları Kısa Süre De Tespit Ederek Hemen Çözümlemekte Ve Daima Olumlu Sonuçlar Elde Etmektedir. Kombi servis merkezi Bölgesin De Siz Değerli müşterilerimiz İçin Kurulduğumuz İlk Günden İtibaren Hizmet Sunan Servisimiz Daima Müşterilerimizin Herhangi Bir Arıza Durumun Da Tercih Ettiği, Aradığı İlk Servis Konumundadır.

Servisimiz De Yapılan İşlem Ve Değişen Yedek Parçaya en az (1) Yıl Garanti Vermektedir.

Servisimizin Sizlere Sağladığı Kaliteli Hizmetten Servis Görmek İçin Çağrı Merkezimize Ulaşarak Bilgilerinizi Vermeniz Yeterli Olacaktır.

Şile Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisimiz İstanbul’un anadolu yakasında faaliyete başlamış ve tüm ilçe semtlerine yayılmış en önemli kombi servisi şirketleri arasında yerini almıştır.

Merkez Şile Buderus Kombi Servisi ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz kombinizin durumuna göre yerinde sorununuzu çözmektedir. Eğer kombi cihazınızdaki problem servis yerinde giderilemeyecek durumdaysa kombi cihazı merkez servisimize getirilmektedir. Tamir işlemi sırasında tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

Kombi Servisimizde görev yapan çalışanlarımıza düzenli bir şekilde iletişim dersleri ve kombi egitimi verilmektedir.Yılda bir kere de verdiğimiz egitimlerden test’e tabi tutuyoruz.Başarılı olan kombi çalışanlarımızla kombi servisi hizmetimize devam ediyoruz.

Buderus Kombiniz ani bir şekilde arızalanması durumunda kombi servisimizin çağrı merkezini arayıp kayıt oluştırmalısınız. Kayıt işleminin ardından uzman kombi servisimiz hızlı bir şekilde hareket ederek belirttiğiniz adres’te olacaktır. Kombi arızalarında ilk tespit işlemi gerçekleştirilir ve ardından kombi tamir işlemi gerçekleştirilir. Bu aşamada kombi cihazınızın elektronik yada mekanik parçasının değiştirilmesi gerekiyor ise müşteri onayı işleminin ardından parça değişimi gerçekleştirilir. Değiştirilen her parça Merkez Kombi Servisi tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

Kombi Servisimizin hizmetleri arasında kombi cihazlarına bakımda yapılmaktadır. Düzenli bir şekilde sene de en az bir kere kombinin bakımı yaptırılması gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırılan cihazları mutlaka uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Periyodik bir şekilde bakımı yapılan cihazlar yıl boyunca yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadırlar.

Şile Buderus Kombi Servisi

Merkez Kombi Servisimizin bir diğer kaliteli hizmetlerinden biride petek temizleme servisidir.Petek temizleme servisi talep eden müşterilerimiz çağrı merkezimizi arayarak petek temizleme talebinde bulunabilir.Petek temizleme hizmetinde kullandığımız makineler piyasada bulunan en son teknoloji ürünlerdir.Petek temizleme işleminde kullandığımız kimyasal maddeler kalitelidir.Petek temizleme süresi ise makinemizin kuvvetli olması nedeniyle 30-40 dk sürmektedir.

Buderus Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.Merkez kombi İstanbul Anadolu yakasında kombi bakımı ve kombi servisi alanında faaliyet gösteren en önemli kombi teknik servis firmaları arasında yer almaktadır.

Merkez Buderus kombi olarak bünyemizde çalışan teknik servis elemanlarımızı düzenli bir şekilde aylık eğitimler vererek karşılaşılan arıza ve bakımları kolay ve pratik bir şekilde çözmesini sağlıyoruz.

Şile Buderus Kombi Servisi

Kombi servisimizin çağrı merkezimizi arayarak kombi arıza kaydı bırakabilirsiniz.Kombi Servisimiz belirttiğiniz adrese gelerek öncelikle karşılaşılan arızanın tespitini gerçekleştirir.Ardından kombi cihazınızda yapılması gerekenleri müşteriye detaylı bir şekilde anlatmaktadır.Bu işlemler sırasında kombi cihazınızda mekanik yada elektronik malzemenin arıza olduğu tespit edilirse parça değişim için siz değerli müşterimizin onayı alınır ve parça değişimi öyle gerçekleştirilir.Kombi cihazınızda değiştirilen parçalar kombi servisimiz tarafından 1 yıl süre ile garanti altına alınmaktadır.

İstanbul anadolu yakasında hizmet sağlayan kombi servisimiz bir telefon kadar uzağınızdadır. Kombi cihazınızın ömrünü uzatmak ve cihazlarınızdan daha yüksek verim sağlamak için firmamız sizi karşılaşabileceginiz problemlere karşı uyarıyor, karşılaştıgınız problemlerde ise size yardımcı olmak istiyoruz.

Tüm kombi ve modellerin elektronik aksanlı olması nedeniyle ummadık arızalar meydana gelebilmektedir.Arızaların hızlı ve güvenli bir şekilde çözüme kavuşturabilmesi için uzman kombi servisine ihtiyacınız vardır.Acil bir durum söz konusu olduğunda kombi servisimiz 7 gün 24 saat faaliyet göstermektedir.Acil bir şekilde kombi servisimizin çağrı merkezi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Şile Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kombi bakımınızı mutlaka düzenli bir şekilde yaptırmalısınız.Kombi bakımı yapılan cihazlar hem verimli bir şekilde çalışmaktadır.Hemde bakım yapılan kombiler ömürleri 5 – 10 yıl uzamaktadır.

Şile Buderus Kombi Servisi olarak ikinci tavsiyemiz mutlaka kombi servisi seçerken vergi levhası olup olmadığını kontrol ediniz.Çünkü sık sık dolandırılar kombi servisi adı altında faaliyet göstermekte ve kombi cihazlarına zarar vermektedirler.Aynı zamanda bütçenize zarar verebilmektedirler.Kimliği bilinmeyen merdiven altı servislere inanmayın.

Buderus Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no ‘ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’ dan ulaşabilirsiniz .

Buderus Kombi Ataşehir – Beykoz – Çekmeköy – Kadıköy – Kartal – Maltepe – Pendik – Sancaktepe – Sultanbeyli – Şile – Tuzla – Ümraniye – Üsküdar Buderus Kombi Servisi

Buderus Arıza Kodları

Yazımızda Buderus kombi A7, EA, E9, E2, d5, d3, CC, C1, C6, b2, b1, A8 hata ve arıza kodu açıklamalarını sırası ile okuyabilirsiniz…

Buderus kombi arıza kodları – Buderus kombi arıza açıklamaları

Buderus Kombide AE Arıza Kodu

Buderus Kombide EA Arıza Kodunun Anlamı Başarısız Ateşleme Veya Başarılı Ateşlemeden Sonra Kesilen Alev.

Buderus Kombide EA hata kodu aldığınız vakit; dairenize gelen doğal gaz vanasını kontrol ediniz, kombiye gelen doğal gaz vanasını kontrol ediniz her iki vanada açık ise ve dairenize gaz geldiğinden eminseniz Buderus kombide EA arızası için kullanıcının çözüm için yapacak başka bir işlemi yoktur…

Buderus EA Arızasının Çözümü İçin Kombinize Reset Atınız Arıza Reset İle Giderilmiyorsa Hiçbir Müdahalede Bulunmayınız Ve Teknik Servise Haber Vererek Müdahale İçin Servisimizi Bekleyiniz.

Buderus Kombi servisi (0216) 376 4 376 Veya 0532 056 4 376

Buderus Kombide EA arızasına sebep olan gaz valfinin bozulması; kombiyi kısa bir sürede olsa kullanmamaktan dolayı veya kombinin dış ortama açık alanda monte olmasından dolayı parçanın ömrü ve işlevselliği kısalır ve parçanın değişmesi veya tamir edilmesine imkân varsa tamir edilmesi gereklidir…

Buderus Kombide EA Arıza Kodunun Oluşmasına Sebep Olan Bazı Durumlar Şunlardır;

 • Ani Doğal Gaz Kesintisi; doğal gaz vanalarının açık olduğunu kontrol ediniz; vanalar kapalı ise kombi EA arızasından çıkmayacaktır.
 • Ana Kartın Gaz Valfine Enerji Göndermemesi; bu durumda teknisyenin yapacağı kontrol ve ölçümler sonucunda ana kartın değişimi ya da tamir edilmesi gerekli.
 • Gaz Valfinin Arızalanması; kombinin kullanım yoğunluğuna ve monte edildiği mahal e bağlı olarak gaz valfinin ömrünü tamamlaması.
 • Oluşan Alevin Ana Kart Tarafından Hissedilememesi; elektriksel hata yapılan kontrol ve ölçümlerden sonra teknisyenin parçanın değişimine veya tamirine karar verir.
 • Ani Alev Kesintisi; ani doğal gaz kesintilerine bağlı olarak ya da gaz valfindeki arızdan dolayı meydana gelir.
 • Oluşan alevi hisseden iyanizasyon propları…

Buderus Kombi A7 Arıza Kodu

Sıcak kullanım suyu sensörü (NTC) arızalı.

Buderus Kombi A7 Arıza Kodunun Anlamı

Sıcak Su Sensörü Arızalanmış Ve Buderus Servisi Tarafından Değiştirilmesi Gereklidir.

Size En Yakın Buderus Servisini Öğrenmek İçin;

(0216) 376 4 376 Mobil Servis; 0532 056 4 376

Buderus Kombide A7 Arıza Sinyali Yandığında Cihazınız Sıcak Suyu Isıtmayacaktır. Bu Sinyalin Anlamı Musluklara İletilen Suyun Sıcaklığını Ayarlayan Sensörün Değer Kaybederek Ana Karta Sağlıklı Sinyal Gönderememesinden Dolayı Meydana Gelir. Cihaz Isıtılan Suyun Derecesini Ölçemeyeceğinden Dolayı Kendini A7 Arızasında Gerekli Parçanın Değişimine Kadar Arızadan Çıkartmaz.

Buderus Kombinin A7 Arızasını Vermesinde En Büyük Etken Kireçli Sudur. Cihazın Isıttığı Su Direk Olarak Bu Sensörün Üzerinden Geçer Ve Kombi Senserörden Aldığı Değerlere Göre Alev Boyunu Ayarlayarak Suyu Belli Derece Tutar.

Buderus Kombi C1 Arıza Kodu

kombide en sık karşılaşılan arızalardan biride C1 hata kodudur.Kombinizin lcd ekranında karşılaştığınız bu hatanın ne anlam ifade ettiğini ve nasıl çözümlenebileceğini anlatacaz. Kombi C1 hata kodunu neden verdi.Bu sorun hangi parçadan kaynaklıdır.Aşağıdaki makalemizde bu konuya soru-cevap şeklinde yanıt verdik.

Kombinizin Verdiği C1 Kodu Nedir : Kombinizin ekranında karşılaştığınız bu arıza kodu Atık Gaz Sisteminin arızalı olmasından kaynaklanmaktadır.

C1 Arızası Durumunda Ne Yapabilirim : Karşılaştığınız arıza durumunda sizin birşey yapmanıza gerek yoktur. Hızlı bir şekilde kombi servisimizi arayarak bizim ile iletişime geçiniz.

C1 Arızası Neden Kaynaklanmaktadır: Buderus markasına ait kombinizde c1 arızasının bir.çok sebebi olabilir.Buderus markasına ait bacalı,hermetik,yoğuşmalı olarak ayrıldığından dolayı özelliğe göre değişmektedir.

0532 056 4 376 – 0216 376 4 376

Hermetik Kombilerindeki C1 Arızası :

 • Fan arızalanmış olabilir

 • Elektronik kart arızalanmış olabilir.

 • Hava Akım Borusu yerinden çıkmış olabilir.

 • Fan motorunun anakart’a devreye girdiği sinyalini gönderen hava akış (prosestat) anahtarı bozulmuş olabilir.

Yoğuşmalı Kombilerde C1 Arızasının Nedeni :

 • Kombinin içerisinde yer alan fan arızalı olabilir.

 • Elektronik devresinde bir arıza oluşmuş olabilir

 • Hava akım borusu yerinden çıkmış yada varolan ebatları uzun olması sebep olabilir.

 • Fan motorunun anakart’a devreye girdiği sinyalini gönderen hava akış (prosestat) anahtarı bozulmuş olabilir.

Bacalı Kombilerde C1 Hata Kodunun Nedeni :

 • Baca çekiş kuvveti zayıf olabilir.

 • Baca’da tıkanma olabilir.

 • Kombinizin baca sensöründe arıza meydana gelmiş olabilir .

Buderus markasına ait bacalı kombiler çok eski oldukları için fazla kullanımı olmamaktadır.O yüzden genelde yoğuşmalı ve hermetik kombilerde bu tarz arıza kodları ile karşılaşmaktayız.Karşılaşılan arızaya müşterinin müdahale etmesi oldukça tehlikelidir.

Makalemizi hazırlamamızın nedenlerinin başında tamamen siz değerli müşterimizi bilgilendirmek olduğunu bilmenizi isteriz.Ek olarak kendi başınıza müdahale etmeyiniz.Çağrı merkezimizin telefon numaraları 0532 056 4 376 – 0216 376 4 376 ile bizlere ulaşabilirsiniz.İstersenizde aklınıza takılan sorular var ise sorabilirsiniz .

Buderus Kombide C6 Arıza Kodu

Buderus Kombide c6 Arıza Kodunu Anlamı; Hava Akışında Oluşan Problemden Dolayı Buderus Kombi c6 Arıza Koduna Geçer.

Buderus Kombiden c6 Hata Sinyalinin Çözümünde Kullanıcının Bir Etkisi Yoktur. Teknik Servis Desteği İçin (0216) 376 4 376 Veya 0532 056 4 376 Nolu Telefonlardan Servis Kaydı Oluşturunuz….

Hava Akış Şalteri; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Genelde Ani Hava Soğuması Veya Uzun Süre Kullanılmayan Buderus Kombilerde c6 Hatası Görülür…

Kombi Çalışmadan Veya Sıcak Suyu Isıtmadan Önce Fan Motoru Çalışır. Fan Motoru Çalıştıktan Sonra Ana Karta Cihazın Yanma Moduna Geçmesi İçin Sinyal Gönderen Hava Akış Şalteri Sinyal Gönderir Ve Kombi Çalışmaya Veya Musluktan Açılan Suyu Isıtmaya Başlar. Bu Üç Parça; Ana Kart Fan Motoru Ve Hava Akış Şalteri Arasındaki Sinyal Bozulmasında Veya Kaybolmasında Karşılaşabileceğiniz Arıza Kodudur c6. Kombiden Çalışma Sesi Geliyor İse Fan Motorunuz Ve Ana Kartınız Büyük Olasılık İle Sağlamdır, Arızalı Parça Hava Akış Şalteridir…

Buderus Kombide c6 Arıza Kodunun Oluşması Halinde; Kullanıcının Yapacağı Bir Şey Yoktur, Servis Talebinde Bulunmanızda Fayda Var.

Buderus kombide c6Arızasına Neden Olan Bazı Parçalar;

 • Fan Motorunun Çalışmaması; Bakım Zamanı Geçmiş Ya Da Kısa Sürede Olsa Kullanılmayan Buderus Kombilerde c6 Hatasına Neden Olan En Büyük Etkendir. Zaman İle Fan Motorunun Etrafında Toplanan Tozun Rulman Ve Mekanik Aksamın Arasına Girerek Parçanın Çalışmamasına Neden Olur.
 • Ana Kartın Fan Motoruna Enerji Göndermemesi; Elektriksel Bir Hatadır. Yapılan Kontrol Ve Ölçümler İle Teknisyenin Değişimine Ya Da Tamir Yoluna Gitmesi Gereklidir..
 • Hava Akış Şalterinin Ömrünün Tamamlanması; ; Elektronik Ve Mekanik Birleşimi Yekpare Bir Parçadır. Mekanik Tarafın Zaman, Kullanma Şekli, Kullanma Yoğunluğu Ve Hava Şartları İle Bozulması Normaldir. Ve Buderus Kombiden c6 Hata Sinyalini Almanız Normaldir.
 • Baca Bağlantısının Yerinden Çıkması; Baca Bağlantılarını Kontrol Ediniz…

0532 056 4 376 – 0216 376 4 376

Buderus Kombi A8 Arıza Kodu: BUS iletişiminde kesinti.

Buderus Kombi b1 Arıza Kodu: Kod anahtarı algılanmıyor

Buderus Kombi b2 veya b3 Arıza Kodu: Dahili hata.

Buderus Kombi C6 Arıza Kodu: Fan çalışmıyor.Fan Motoru Arızalı

Buderus Kombi CC Arıza Kodu: Dış hava sensörü algılanmıyor.

Buderus Kombi d3 Arıza Kodu: 8 ve 9 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye girmiş..

Buderus Kombi d5 Arıza Kodu: Harici (extern) sıcaklık sensörü arızalı (Denge kabı).

Buderus Kombi E2 Arıza Kodu: Gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı.

Buderus Kombi E9 Arıza Kodu: Isı bloğundaki emniyet termostatı (STB), atık gaz emniyet sensörü veya düşük basınç emniyet şalteri devreye girmiş.

Buderus Kombi EA Arıza Kodu: Alev algılanmıyor. Kombinizin Gaz giriş vanası açık mı ?

0532 056 4 376 – 0216 376 4 376

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Uzman Ekip Hızlı Ve Profesyonel Ekip. Tecrübeli Uzman Kadromuzla Hızlı Ve Kaliteli Çözümler Sunmaktayız.

Yerinde Müdahale Kombi Tamir Servisi Olarak, Müşterilerimize Yerinde Hizmet Vermeye Azami Dikkat Etmekteyiz.

Güvenilir Hizmet Firmamız Güven Verme Konusunda Büyük Hassasiyet Göstermektedir.

Ekonomik Hizmet Sektörde Uygun Fiyat İle Siz Değerli Müşterilerimize Kombi Servisi Sunmaktadır.

Kombi servis merkezi, İstanbul’un herhangi bir Semtinde İkamet Eden İnsanların Kombilerinin Bakımlarını En Kısa Sürede Halletmektedir. Kombilerin Bakımlarının Senede Bir Kez Yapılması Hem Sizin Hem De Çevrenizdeki İnsanların Sağlıklı Koşullarda Yaşamasını Sağlayarak Onların Hayatlarının Tehlikelere Girmemesini Sağlamaktadır.

Deneyimli Teknik Servis Elemanları Ve Uygun Fiyat Avantajları İle Her Zaman Yanınızda Olan Kombi servis merkez, Sizin Ve Sevdiklerinizin Hayatlarını Kurtararak Sağlıklı Geleceklere Emin Adımlarla Gitmenizi Sağlamaktadır.

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ