ŞİLE BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE BAYMAK KOMBİ SERVİSİ 

Baymak kalitesiyle kombi deneyimini en iyi verimlilikle yaşamak isteyenlerin kombilerinin düzenli bakımlarını yaptırmaları şarttır. Öte yandan kombinizin zaman içinde yaşayacağı arızalar markası ve modeli her ne olursa olsun bütçenize ciddi zararlar verebilir. Şile Baymak kombi servisi olarak kombinizin arızalanması veya bakım ihtiyacına ilişkin her konuda teknik ekiplerimizle destek hizmeti vermeye devam ediyoruz.  

Baymak marka kombinizin türüne ve modeline göre mesleki yeterlilik belgelerine sahip personellerimiz tarafından detaylı inceleme ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Şile Baymak kombi bakımı hizmetlerinde ise kombinizin ihtiyaç duyacağı tüm unsurlar dikkate alınarak gerekli parça değişimleri yapılır ve genel temizlikleri ile onarım ihtiyacı karşılanır.  

Baymak Kombi Şile Servisi  

Baymak kombi servisi ile çalışmak isteyen herkes taleplerini kurumsal teknik servisimize ileterek aynı gün içinde hizmet alabilir. Uzun süre beklemek zorunda kalmadan ve en basit işlemlerde bile yüksek teknik servis ücretleri ödemeden kombinizin bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayın.  

Mesleki yeterliliğini ve sektör deneyimi ile ustalığını kanıtlamış personellerimizin profesyonel hizmetlerini talep ederek Şile Baymak kombi tamiri konusunda uzman desteği alabilirsiniz. Yıl boyunca verimli ve aktif bir kombi performansı gerçekleştirilmesini sağlayacak genel kombi bakımınızı da yine teknik servis ekiplerimize devrederek kombinizin herhangi bir arıza vermeden çalışma devam etmesini sağlayabilirsiniz.  

İstanbul Şile Baymak Kombi Servis Ücreti  

İstanbul Şile’de Baymak kombinizin arıza ve bakım işlemleri için hizmet almadan önce servis ile irtibata geçmeniz gerekir. Aynı gün kombi servis hizmeti veren firmamız sizin için bu görevleri yerine getirecektir. Uygun fiyat avantajlarımız ve ustalık belgesine sahip profesyonel teknik ekiplerimiz Baymak kombi başta olmak üzere birçok farklı marka ve model kombinin verimli şekilde çalışmasına destek sunar.  

Kombinizin verimliliğini artırmak; arıza, bakım, orijinal yedek parça değişimi ve diğer hizmetlerini gerçekleştirmek için Şile Baymak kombi servisi olarak sunduğumuz tüm kurumsal hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Gelişmiş teknik ve teknolojik araçlarımız, kurumsal politikalarımız ve uygun fiyat avantajlarımızla profesyonel çalışanlarımız kombi arıza ve bakımında daima yanınızdadır. 

 

Şile Baymak Kombi Servisi

Şile baymak Kombi Servisi Olarak Sizlere En Yakın Şile  baymak kombi Servisi Olup Kombi Servisi Anadolu yakası ve Avrupa yakası Bölgesine Her Türlü Kombi İşlerinizi Yapan Bir Servisiz. Kombi Servis merkezi İstanbul un bütün Semtlerinde Bulunan Kombileriniz İçin Tamir Bakım Arıza Onarım İşlemleri İçin Servis Hizmeti Vermektedir.

Şile baymak Kombi Servis merkezi Bölgesine 2000 Yılından İtibaren Kombi Servisi Olarak Faaliyette Olup, Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli, Güvenilir Ve Hızlı Servis Hizmeti Sunmaktayız. Servisimiz Alanın Da Uzman, Vizyon Sahibi, Son Teknolojik Gelişmeleri Takip Ederek Kendisini Her Geçen Gün Daha Da Geliştiren, İş Disiplin Ve Ahlakına Sahip, Genç Ve Dinamik Teknisyen Kadrosundan Oluşmaktadır.

Uzman Teknisyenlerimiz Kombinizde Meydana Gelen Arızaları Kısa Süre De Tespit Ederek Hemen Çözümlemekte Ve Daima Olumlu Sonuçlar Elde Etmektedir. Kombi servis merkezi Bölgesin De Siz Değerli müşterilerimiz İçin Kurulduğumuz İlk Günden İtibaren Hizmet Sunan Servisimiz Daima Müşterilerimizin Herhangi Bir Arıza Durumun Da Tercih Ettiği, Aradığı İlk Servis Konumundadır.

Servisimiz De Yapılan İşlem Ve Değişen Yedek Parçaya en az (1) Yıl Garanti Vermektedir.

Servisimizin Sizlere Sağladığı Kaliteli Hizmetten Servis Görmek İçin Çağrı Merkezimize Ulaşarak Bilgilerinizi Vermeniz Yeterli Olacaktır.

Baxi Luna Kombi Arıza – Hata Kodları

Yazımızda E01, E02, EO3, EO4, E05, E06, E10, E25, E26, E35, E80, E96, E98, E99 arıza ve hata kodlarının açıklamalarını sırası ile okuyabilirsiniz….

Baxi Luna kombi E01 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide E01 Uyarısı Kombiye Gazın Gelmediğini Belirtmektedir. Bu Durumda Kombinin Elektronik Kartında Ya Da Gaz Valfinde Sorun Olabilir. Yapılması Gereken İse Baxi Luna Kombi Servisi’ne Ulaşmaktır.(0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E02 Arıza Kodu : Cihazda Aşırı Isınma Söz Konusu Olduğunda Bu Uyarı Kodu Ekranda Belirmektedir. Kısacası Termostat Arızalı İse Cihaz Kendini Otomatik Olarak Bloke Etmiştir. Cihaz İçin Kullanım Dışı Olmuş Da Diyebiliriz. Bu Durumda Baymak Servisi İle Görüşmelisiniz. (0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E03 Arıza Kodu : Baca Tip Kombilerde Baca Sensoru Yer Almaktadır. Baca Sensörünün Kombideki Görevi Kombinin Aynı Zamanda Ortamın Sıcaklığını Kontrol Etmek Ve Elektronik Karta Bunu Aktarmaktır. Bu Arıza Kodu Ekranda Beliriyor İse Sensör Görevini Gerçekleştirmiyordur. Kısa Sürede Baymak Baxi Luna Servisi’nden Yardım Almalısınız.

Baxi Luna Kombi Hataları, Baxi Luna Kombi Kodları

Baxi Luna Ariza Kodlarının Anlamları

Baxi Luna kombi E04 Arıza Kodu : Kombide Alev Olup Olmadığını Elektronik Karta Aktaran İyonizeysen Elektrotu Sinyal Alamadığında Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirmektedir. Gaz Akımında Bunun Yanı Sıra Atık Gaz Sisteminde Ya Da İyonizeysen Elektrotunda Sorun Olabilir. Baymak Servisi’ni Arayarak Yardım İstemelisiniz. (0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E05 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide E05 Hata Kodu Var İse Kalorifer Sensöründe Sorun Vardır. Bu Durumda Kaloriferler Kesinlikle Isınmaz. Sorunun Çözümlenmesi Adına Baxi Luna Servisi Aramalısınız. (0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E06 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide Bu Uyarı Kodu Yaz Kış Yaşanabilmektedir. Çünkü Bu Kodun Açıklaması Kombinin Sıcak Su Vermemesidir. Bu Durumda Kombide Sıcak Su İçin Çalışan Sensörünün Değişimi Gerekmektedir. Parça Değişimi İçin Mutlaka Baxi Luna Servisi İle Görüşünüz. (0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E10 Arıza Kodu : Kombide Suyun Azaldığını Belirten Uyarı Kodudur. Kombi Basıncını Kontrol Ederseniz 1 Barın Altında Olduğunu Görürsünüz. Kombiye Gerektiği Kadar (1,5 Bar) Su Basarsanız Kombi Çalışmaya Devam Edecektir.

Baxi Luna kombi E25 Arıza Kodu : Kombinin En Yüksek Sıcaklığa Ulaştığını Belirten Hata Kodudur. Baxi Luna Kombi Ekranında Bu Hata Kodu Belirdi İse Ya Pompa Sıkışmıştır Ya Üç Yollu Vananın Konumu Değişmiştir Ya Eşanjör Tıkanmıştır Veya Kireçlenmiş Ya Da Kalorifer Filtreleri Tıkanmıştır. Bu Durumda Cihaza Müdahale Etmemeli Baxi Luna Kombi Servisi’ni Aramalısınız. (0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E35 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide Beliren Bu Uyarı Kodu Cihazda Alevin Oluşmadığı Anlamındadır. Bu Durumda Cihazdan Sıcak Su Alamazsınız Aynı Zamanda Petekleriniz De Isınmaz. Cihaza Müdahale Etmeden Baymak Servisi Aramanız Gerekmektedir.

(0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E80 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombi Ekranında E80 Uyarı Kodu Varsa Elektronik Kartta Sorun Var Demektir. Bu Durumda Tüketici Olarak Cihaza Müdahale Etmemeli Hemen Baymak Servisi Aramalısınız.(0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E97 Arıza Kodu : Elektrik Voltajı İle Alakalı Sorun Olduğunda Baxi Luna Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirmektedir. Bu Durumda Daire Girişine Gelen Voltajlar Düşük Veya Cihazda Elektronik Kart Sorunu Var Diyebiliriz. Baxi Luna Kombi Servisi İle İletişime Geçmelisiniz.

(0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

Baxi Luna kombi E98/99 Arıza Kodu : Baxi Luna Kombide Her İki Hata Kodu Da Elektronik Kart Arızası Anlamına Gelmektedir. Kısa Sürede Baymak Servis İle Görüşüp Yardım Talebinde Bulunmalısınız.(0216) 376 4 376 / 0532 056 4 376

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Uzman Ekip Hızlı Ve Profesyonel Ekip. Tecrübeli Uzman Kadromuzla Hızlı Ve Kaliteli Çözümler Sunmaktayız.

Yerinde Müdahale Kombi Tamir Servisi Olarak, Müşterilerimize Yerinde Hizmet Vermeye Azami Dikkat Etmekteyiz.

Güvenilir Hizmet Firmamız Güven Verme Konusunda Büyük Hassasiyet Göstermektedir.

Ekonomik Hizmet Sektörde Uygun Fiyat İle Siz Değerli Müşterilerimize Kombi Servisi Sunmaktadır.

Kombi servis merkezi, İstanbul’un herhangi bir Semtinde İkamet Eden İnsanların Kombilerinin Bakımlarını En Kısa Sürede Halletmektedir. Kombilerin Bakımlarının Senede Bir Kez Yapılması Hem Sizin Hem De Çevrenizdeki İnsanların Sağlıklı Koşullarda Yaşamasını Sağlayarak Onların Hayatlarının Tehlikelere Girmemesini Sağlamaktadır.

Deneyimli Teknik Servis Elemanları Ve Uygun Fiyat Avantajları İle Her Zaman Yanınızda Olan Kombi servis merkez, Sizin Ve Sevdiklerinizin Hayatlarını Kurtararak Sağlıklı Geleceklere Emin Adımlarla Gitmenizi Sağlamaktadır.

Call Now ButtonŞİLE KOMBİ SERVİSİ