Çarşamba , 22 Mayıs 2024

ŞİLE AUER YETKİLİ KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE AUER KOMBİ SERVİSİ (YETKİLİ)

Kombi servisimiz ile iletişime geçmeniz durumunda gezici servis hizmeti veren personellerimiz direkt olarak belirttiğiniz yönlendirilecek ve karşılaştığınız arızanın giderilmesi için çeşitli adımlarda bulunacaktır.Yapılan işlemler siz değerli müşterimiz ile paylaşılacak ve detaylı bilgilendirme yapılacaktır.Konusunda uzmanlaşmış ekibimiz 10 yılı aşkın süredir kombi servisini siz değerli müşterilerimize güvenilir ve uygun maliyetle hizmet olarak sunmaktadır .

Tüm kombi markalarında karşılaştığınız problemler ile ilgili bizim ile iletişime geçerek kısa süre içerisinde kombi servisimiz tarafından bakım ve onarım hizmetine başlanacaktır.Kombi cihazının tamiri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yerinde gerçekleştirebileceği gibi ücretsiz bir şekilde kombi servisimize getirilerek tamir işlemi gerçekleştirilmektedir.Kombinizin bakımı veya onarımı sırasında parça değişim işlemine ihtiyaç duyulduğunda öncelikle kombi kullanıcısı bilgilendirilir ve onayının ardından orjinal parça ile değiştirilir.Kombi servisimiz tarafından takılan parçalara 1 yıl geçerli olmak üzere garanti verilmektedir .

Kombi Servisi hizmetimiz sırasında cihazınızın parçaları tek tek rutin bir şekilde kontrol edilmekte ve karşılaşılan problem hızlı bir şekilde giderilmektedir.Kombi cihazınızda bulunan filtre,giderlerin temizlenmesi cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatmaktadır.Kombi servisimiz tarafından yapılan tamirat işlemlerinde uygun fiyat tarifemizi uygulamaktayız .

Kombiniz çalışmıyor ise birçok nedeni olabilir.Karşılaşılan arızanın tespiti ve çözümü için mutlaka kombi servisimizi aramalısınız.Kombi servisimizi aramadan önce kombinizin su değeri düşük seviyelerinde olabilir.Bu durum karşısında kombinizin altında yer alan vanayı açıp 1-2 bar seviyesine gelinceye kadar doldurun .Ardından kombinizi çalıştırın.Kombiniz çalışmıyor ise boru hatlarında meydana gelen bir arıza oluşmuş olabilir.Böyle bir durum karşısında ise kombiye müdahale etmeyin ve çağrı merkezimi arayarak bizim ile iletişime geçiniz .

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kombi Servisi Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

ŞİLE AUER KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi olarak kombi bakımı ve kombi servisi hizmetleri yanı sıra acil durumlarda kombi servisi hizmeti ile de yanınızdayız.Eviniz de yada iş yeriniz de ısınma , sıcak su , ocak gibi önemli ihtiyaçlarınızı sağlayan kombi cihazınız arıza yaptığında ciddi bir problem oluşturmaktadır.Kombi arızalarında konusunda uzman olmayan ekiplerin yaptığı tamirlerde problem meydana gelmekte ve sık sık kendini tekrarlamaktadır.Kombi arızası meydana geldiğinde kombi servisimizde yer alan uzman kombi servisi personelimiz sorununuzu hızlı ve kolay bir şekilde çözmektedir.

Merkez kombi servisi olarak kombinizi düzenli bir şekilde bakım yaptırırsanız kombinizin ömrünü uzatacak ve yakılan enerji miktarında azalma meydana gelerek doğalgaz faturasına yansıyan miktarlarda azalma olacaktır.

Kombinize bakım yaptırmak için kombinizin arıza yapmasına gerek yoktur.Kombinize düzenli bir şekilde periyodik bakımı yaptırmanız gereklidir.Kombi bakımı yaptırdığınız zaman kombi arızaları ile karşılaşmanız azalacak ve kombiniz verimli bir şekilde yanacaktır.

ŞİLE AUER KOMBİ SERVİSİ

Kombiniz arıza yaptığı zaman evdeki veya işyerindeki pek çok ihtiyaç aksamaktadır. Her şeyden önce eviniz verimli bir şekilde ısınması gerçekleşmez.Kombi kullanıcısı olduğunuz için mutfak tüpü olmadığı için mutfaktaki işler de aksar. Kombiniz arıza yaptığı zaman ertesi günü beklemenize gerek yoktu; günü her saati verdiğimiz acil kombi servisi hizmetlerimizle bize ulaştığınız an derhal gelerek arızalarınızı gideririz.

Kombi Servisi olarak kombiniz arızalandığın zaman yada kombi kullanımı,arızası,kombi bakımı gibi konularda haftanın her günü ve saati bizleri arayabilirsiniz.Kombi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için eski müşterimiz olmanıza gerek yoktur.İhtiyaç duyduğunuz yada aklınıza takılan konular için bizi arayabilirsiniz.Kombi servisi olarak kombi cihazınızda meydana gelen arızanın tespitini uzman kadromuz aracılığı ile tespit edip ekonomik fiyatlar ile siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz.

Kombi Servisi olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm semtlere hizmet verdiğimiz için hızlı personelimiz aracılığı ile siz değerli müşterilerimiz kombi arızalarını kolay bir şekilde çözmekteyiz.Kombi cihazların bazılarının tamiri yerinde yapılamamaktadır.Böyle bir durumda kombinizi atölyemize getirip uzman ekibimiz aracılığı ile hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

 

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ