Pazar , 3 Mart 2024

ŞİLE ALARKO KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE ALARKO KOMBİ SERVİSİ

Türkiye’de yaygın olarak kullanılan kombi markalarından biri olan Alarko, farklı kombi modelleri ve türleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Ancak zaman içinde bakımları yapılmayan veya farklı etmenlere bağlı olarak arızalanan kombilerin uzman bir teknik servis tarafından çözüme kavuşturulması son derece önemlidir. Şile Alarko kombi servisi olarak kombinizin ihtiyaç duyduğu her konuda ve teknik problemde kurumsal çözümlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlayacak çözümlerimiz ve mesleki yeterlilik belgelerine sahip teknik ekiplerimizle Şile Alarko kombi onarımı konusunda ihtiyacınız olan en iyi hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz.

Alarko Kombi Teknik Servis

Kombi bakımı son derece teknik, uzmanlık isteyen ve deneyim gerektiren bir iştir. Benzer şekilde arızaların çözüme kavuşturulması için de yine personel uzmanlığına güvenmek oldukça önemlidir. servis olarak Alorko marka kombinizin her türlü parça değişimi, periyodik bakımı ve arıza tamiri için uzmanlığımızla yanınızdayız.

Yetkili servi olarak gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetler kombinizin ömrünü uzatacağı gibi uzun süreli verimli bir performans göstermesine de katkı sağlayacaktır. Şile Alarko kombi teknik servisi olarak yetki belgelerimiz ve personel uzmanlığımızla hizmet talep edebilirsiniz. Yaşam alanlarına kombi aracılığıyla en iyi şekilde enerji aktarımının gerçekleştirilmesi ve kurulumdan bakım ve onarıma kadar tüm sürecin kontrol edilmesine kadar tüm hizmetlerimiz kurumsal teknik servis çatısı altında sunulan başlıca hizmetlerimizdir.

Şile Alarko Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Kombi arızanızın giderilmesi için uzman bir teknik servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Alarko kombi başta olmak üzere yaygın kullanılan pek çok farklı kombi markası ve kombi türüne göre ihtiyaç duyacağınız bakım ve onarım hizmetlerimiz devam ediyor. Gelişen teknoloji sayesinde kısa sürede arıza noktasının tespiti, kolay parça değişimleri ve aynı gün hizmet desteği ile yanınızdayız.

Kombinizin ihtiyaçlarını doğru anlayan ve sizin için en etkili çözümleri sunan firmamız, Şile Alarko kombi tamiri ve bakımında daima kurumsal yaklaşım gösterir. Cazip fiyat avantajları ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanarak kurumsal hizmet politikalarımız kapsamında müşteri odaklı hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Merkez Kombi servisi olarak uzman ve tecrübeli kadromuz aracılığı ile müşteri memnuniyeti ön planda tutarak size uygun çözüm üreterek en kısa sürede karşılaştığınız problemi ortadan kaldırıyoruz.Kombi servisi olarak temel amacımız müşterilerimizin para kaybını en az seviyeye indirgeyebilmektir.Uygun fiyat üzerinden sürekli olarak müşterilerimize hizmet vermektir.

Kombi basıncının yükselmesi kombi cihazınızın arızalanmasına neden olur.Normal kombi basınç değerleri 1 ile 2 bar arasında olması gerekmekte iken basınç değeri birden 2-3 bar’ı geçmektedir.

Kombi markası farketmeksizin bu karşılaşılan problemin başlıca sebebi kombi bakımı yaptırmamaktır.Kombi bakımının faydalarını sayarken kombinin su basıncına sebep olabilecek parçaların onarılması ve bakımı yapılması gerekmektedir.Kombi Servisi Çağrı merkezimizi arayan müşterilerimiz kombilerinin arıza yaptığını belirtiyor ve teknik servis elemanı talep ediyorlar.Kombi bakımlarına gelen personelin konusunda mutlaka uzman olmalıdır.Biz merkez kombi olarak düzenli bir şekilde özel eğitimlerde geçirerek teknik personelimizi sınıyoruz .

ŞİLE ALARKO KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi olarak kombi bakımı demek kombinizin kapağının açılıp içerisindeki tozların alınması demek değildir.Fan,pompa,Blör ,eşanjörü söküp tek tek kontrol edip gerekli bakımlarının yapılması demektir.O yüzden kombi bakımı yaptırmadan önce mutlaka vergisini veren bir işletmelere yaptırmalısınız.Merkez kombi servisi bir işletme olup gerekli belgeleri teknik servis elemanımızdan talep edebilirsiniz.Konusunda uzman kombi servisiyiz diyen şahıslara aldanmayınız .

Kombi bakımı yapılırken en önemli parçalardan biride genleşme tankıdır.Genleşme tankının görevi kalorifer tesisatında bulunan suyun seviyesini ayarlamaktadır.Genleşme tankının içerisinde iki adet bölüm mevcuttur.Birinci bölüm hava kısmı olurken ikinci kısmı ise su kısmıdır.Genleşme tankı kombi cihazınızın marka ve modeline değişiklik göstermektedir.

Ortalama olarak bar basıncı 0,75 seviyelerindedir.Komib bakımı yaptırılmaması durumunda genleşme tankında hava azalacak ve daralacak.Ardından tankın içerisine su dolacak ve bunun neticesinde tank içerisindeki su basıncı düşmeyecek ve kombinin alt kısmında yer alan emniyet ventilinde su akıtma işlemine geçecek.Halen kombinin bakımı yapılmaması durumunda genleşme tankının yırtılmasına neden olacak ve su ile hava kısmı birbirine karışacak.Bunun neticesinde kombi bakımı yaptırılmaması neticesinde genleşme tankının değiştirilmesi gerekecek ve maliyet artacak .

ŞİLE ALARKO KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servis hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0530 239 50 18 den ulaşabilirsiniz.

ŞİLE ALARKO KOMBİ SERVİSİ

Dünyanın en önemli merkezlerinden biri olarak kabul edilen İstanbul’da kurulan Merkez Kombi Servisi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Kombi Servisi Kombi servisimizde görev alan personeller her mahallenin avucunun içi gibi detaylı bir şekilde bildiği için kısa sürede adresinize ulaşacak ve hızlı ve pratik bir şekilde çözecektir.

İş yerinizde yada evinizde karşılaştığınız kombi sorunlarına kombi servisimiz kısa süre içinde problemi çözecek olan teknik personelimiz aynı zamanda ekonomik fiyatlandırma yaparak siz değerli müşterimize destek olacaktır.

Merkez kombi servisi tüm marka ve modellere kombi bakımı alabileceğiniz gibi kombi servisi,tamir gibi hizmetlerde İstanbul’un Anadolu yakasının tüm mahallelerine sağlıyoruz.Kombi kullanıcısı olarak özel talepleriniz olduğu durumlarda sizlere en uygun seçenekler sunarak tesisat yada kurulum konuların tam destek sunmaktayız.

Kombinizin bakımı düzenli yapılmadığı durumlarda kombinizin ne zaman arızalanacağı bilinmemektedir.Böyle bir durumla karşılaştığınız 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterimize en yakın teknik servis elemanlarımızı yönlendirecez.

Kombi markaları konusunda uzman olan personellerimiz sayesinde şirketimiz kombi kullanıcıların memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Kombi arızaları konusunda çağrı merkezimizden oluşturduğunuz kayıtlar en yakın uzman kombi servisi elemanına gönderilmektedir.Kombi servisi elemanı siz değerli müşterimizin adresine en kısa süre içerisinde gelerek karşılaşılan arızayı tespit edip sorunun giderilmesi için pratik çözümlerle karşılaşılan problemi çözecektir.

Kombi Servisi İstanbul’un Anadolu yakasının tüm semtlerine kısa sürede hizmet vererek çözüm odaklı destek imkanını sağlamaktayız.Kombi servisimiz her zaman mağduriyetiniz kısa sürede gidermek için çabalamaktadır . Tamir edilmesi gereken kombilerinizi uzman teknik personelimiz kombi onarım konusunda size kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır .

Kombi servisi hizmetimiz sırasında acil durumda olan kombiniz olması durumunda uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde saat kaç olursa olsun hızlı bir şekilde verilen adrese giderek kombi arızasını gidermektedir.Çağrı merkezimize iletilen arıza taleplerinizi değerlendiren elemanlarımız siz değerli müşterilerimize en ekonomik şekilde hizmet vermektedir .

Kombi Servisi olarak yıllardır güveni ve deneyimi ile hizmet vermektedir.Müşterilerimize her zaman ekonomik servis ücreti ve kaliteli hizmet güvencesi ile destek olmaktadır .

Şile Alarko Kombi Yetkili Servisi

Uzman ve tecrübeli teknik ekiplerimizle gün boyunca kombilerinizde yaşanan arızaların çözümü ve bakım hizmetleri için Şile Alarko kombi servisi olarak resmi yetki belgesine sahip olarak destek sunmaya devam ediyoruz. Firmamızdan kurumsal hizmet talep ederek Şile Alarko kombi onarımı veya bakım hizmetleri için yardım alabilirsiniz.

Alarko Kombi Teknik Servisi

Şile’de yetkili teknik servis olarak, bakanlık tarafından yetkilendirilmiş Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından onaylı resmi ustalık belgelerine sahip personelimizle en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Şile Alarko orijinal kombi yedek parça servisimiz ve teknik personellerimiz tarafından bakım, onarım ve kurulum işlemleri aynı gün içinde verilmektedir.

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ