Cuma , 24 Mayıs 2024

Protherm Kombi Servisi

Şile Protherm Kombi Servisi

Protherm kombi servisi bakım onarım ve arıza servis hizmetini yıllardır Protherm kombi kullanıcılarına aynı gün servis desteği ile müşterilerinin her daim yanında. Protherm kombi servisi hizmet verdiği dallara kısaca değinmek gerekirse,

Protherm kombi servisi dilerseniz kombinize 150 lira karşılığında yedek parça işçilik ve servis garanti hizmeti vermektedir. Protherm kombiye 1 yıl ek garanti yaptırarak 1 yıl boyunca kullanıcı hataları ya da cihaz hatalarına karşı güvence altında olursunuz. Protherm kombi bakımı servisliği; kombi bakımlarınızı ne zaman isterseniz o zaman yaptırabilirsiniz ve Kombi Bakım Fiyatını Liraya sabitledik. Kombi bakımında yapılan bazı uygulamalar; kombinin içindeki tozlar temizlenir. Yanma haznesi tozdan ve alev gözleri zamanla oluşan kurumdan temizlenir. Ateşleme ve iyonizasyon propları temizlenir. Fan motoru ve fan pervaneleri temizlenerek kombinin daha sesiz çalışması için vibrasyon ayarı yapılır. Kombinin daha az yakıt yakması için gaz valfine ayar yapılarak kombinin fabrika çıkış ayarlarının koruması sağlanır. Kalorifer filtresi temizlenir.

Protherm kombi petek temizliği servisi; peteklerin ve tesisatın içinde oluşan tortu balçık gibi maddeler kombinin zorlanarak çalışmasına peteklerin geç ısınmasına sebebiyet vererek kombinin daha fazla yakıt yakarak ve enerji tüketerek çok çalışıp az ısıtması problemlerini ortaya çıkartır. Bu sorunları ortadan kaldırmak için Protherm kombi servisi olarak tesisat temizliği için özel üretilen makine ve kimyasal ilaç ile peteklerinizi yıkama hizmeti vermekteyiz. Petek yıkama ücreti 150 liradır.

Protherm kombi servisi 3lü kampanya yaparak: kombi bakımı petek temizliği ve kombiye 1 ek garanti hizmetini toplam  liraya kredi kartına 9taksit imkânı ile sunmaktadır.

Protherm Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Protherm Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

Alarko Kombi Servisi ECA Kombi Servisi Protherm Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Falke Kombi Servisi Vaillant Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Ferroli Kombi Servisi Viessmann Kombi Servisi
Bosch Kombi Servisi İmmergas Kombi Servisi Demirdöküm Kombi Servisi
Dolcevita Kombi Servisi Lambert Kombi Servisi Baymak Kombi Servisi
ŞİLE KOMBİ SERVİSİ