Çarşamba , 22 Mayıs 2024

Kartal Protherm Kombi Servisi

Kartal Protherm Kombi Servisi

Merkez Protherm Kombi Servisi olarak kombinizin arızalanması durumunda iyi bir kombi servisi çalışmak ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak isterseniz Kartal Protherm kombi servisimiz 7 gün 24 saat faaliyet göstermektedir.

Kombi cihazları zaman zaman kullanımdan dolayı ya da farklı nedenlerden ötürü arızalar olabilmektedir. Kombi arızaların çözülmesi için de mutlaka uzman bir ekipten destek alınması şarttır. Zamanında hızlı bir şekilde müdahale edilen kombilerin tamiri kısa sürede yapılabilmektedir. Bunun için çağrı merkezimi arayarak kombi servisimizden hemen destek almanız yeterlidir . Firmamız farklı nedenlerden dolayı çalışmayan kombileriniz için kombi arıza destek hizmeti vermektedir. Kısa sürede çözüm üreten ekibimiz, arızanın tespiti ve tamiri için işlem yapacaktır.

Kartal Protherm Kombi servisimizde çalışan personellerimiz müşteri memnuniyet odaklı bir şekilde çalışmaktadır.Kombi servisimiz hem titizlikten ve kaliteden asla ödün vermeden faaliyet göstermektedir. Kombi cihazınızda meydana gelen bir arıza durumunda kombi servisimiz hızlı bir şekilde meydana gelen arızayı hızlı bir şekilde çözmektedir.

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan tüm ilçelere hakim olan teknik personellerimiz, en kısa sürede sorunların tespit edilmesi ve onarılması için gerekli olan çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmaların dahilinde yıllık kombi bakımları yaptırmanız ve uzun yıllar kombinizi kullanmak için önlem alıcı şekilde servis hizmeti almanız oldukça önemlidir. Kombi servisi olarak tavsiyemiz yılda bir yada iki kez kombi bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Kombi servisimiz ile iletişime geçmeniz durumunda kısa sürede kombi servisimiz hızlı bir şekilde belirttiğiniz adreste kombi bakım yada kombi tamir hizmetini verecektir. Ekonomik açıdan da, sorunun çözümü açısından da memnuniyetinizi sağlayacak olan ekiplerimiz, kısa sürede sorunlarınızı da çözecektir.

Kartal Protherm kombi servisi olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm semtlere hizmet verdiğimiz için hızlı personelimiz aracılığı ile siz değerli müşterilerimiz kombi arızalarını kolay bir şekilde çözmekteyiz. Kombi cihazların bazılarının tamiri yerinde yapılamamaktadır.Böyle bir durumda kombinizi atölyemize getirip uzman ekibimiz aracılığı ile hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

Kartal Protherm Kombi Servisi

Kartal Protherm kombi servisi senelerdir kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde kartal Protherm kombi servisi olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kartal Protherm kombi servisi müşterinin isteğine bağlı olarak servis talebinde bulunan ya da istenilen başka bir günde kombi servis hizmeti vermektedir. Kombinizdeki arıza tespitlerini yerinde yapmaktayız kombiyi söküp atölyeye alma gibi bir işlem müşteriye teklif dahi edilmez. Servisimiz değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Arıza tespitleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılarak kombi kullanıcısının mağduriyeti en kısa sürede giderilmiş olunur.

Kartal Protherm kombi servisi sadece kombi arıza çözümlerinde hizmet vermemektedir. Kombi bakımı da yapmaktayız ve kartaldaki kombi kullanıcılarını düşünerek kombi bakım kampanyası yaparak Kombi Bakım Ücreti . olarak sabitledik. Kombi bakımında kombinin iç toz temizliği yapılarak kalorifer filtresi temizlenir. Gaz valfine yapılan alev ayarı ile kombinin daha az doğal gaz yakması sağlanır. Yanma odasındaki tozlarda temizlenerek ateşleme uçları ve oluşan alevi hisseden proplar zımpara yardımıyla temizlenerek ilerleyen zamanda oluşabilecek arızalar engellenmiş olunur. Son olarak genleşme tankının havası kontrol edilerek cihaz sıcak suda ve kalorifer modunda çalıştırılarak kontrol edilir ve kullanıcıya kombi çalışır teslim edilir.

Kartal Protherm kombi servisi hizmetlerinin arasında tesisat temizleme de bulunmaktadır. Profesyonel cihaz ve kimyasallar kullanılarak peteklerinizdeki ısınma sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Kartal Protherm kombi servisi personeli piyasada uzun yıllar tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Her sene kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümleri alanında eğitimler vererek personelimizi yetiştirmekteyiz. Kombi Teknik servis ekibimiz en az 4 yıllık saha personelinden oluşmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kombi bakımı onarımı ve arıza çözümlerinde her zaman kombi kullanıcılarının yanındayız…

Protherm Kartal Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Kartal Gezici Kombi Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ