Cuma , 24 Mayıs 2024

Kombi Petek Temizleme Servisi

Günümüzde kış aylarının sert bir şekilde soğuk geçmesiyle birlikte insanların hayatlarında büyük oranda sorunlar meydana getirmekte.Soğuk havaları atlatabilmek amacıyla kombi petek bakımını mutlaka yaptırmanız gerekmektedir.Kombi petek temizliği gerçekleştirmemeniz durumunda petekleriniz yeterince ısınmayacak ve hasta olma riskiniz artacaktır.

Kombi petek temizliği kış aylarında mutlaka yapılması gereken bir bakım olduğu gibi petek bakımı yaptırarak doğalgaz faturasında tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.
Petek temizliği yapılmasında makine ve ilaç kullanımı mutlaka olmalıdır.Kalorifer peteklerin temizlenmesinde en uygun yer seçimi banyolardır.Burada bulunan havlupanı söküp petek temizleme makinesini bağlayarak temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Eğer elinizde petek temizleme makinesi var ise yapmanız gerekenler oldukça basittir.Öncelikle banyoda bulunan havlupanı söküp petek temizleme hortumunu havlupana bağlayarak bir ucunu makineye bağlayın.İkinci hortumun ucunu ise tahliye için klozetin içine yerleştirebilirsiniz.Ardından tesisata su vermek için banyodaki en yakın musluğu kullanın.İşlemlerin ardından tesisatın borularında birikmiş kirli suyu tahliye işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Bu aşamadan sonra makineyi su ile doldurduktan sonra makineye temizleyizi kimyasal maddeyi yerleştirdikten sonra tesisata aktarma işlemini gerçekleştirin.
Petek temizleme makinesine yerleştirilen kimyasal madde peteklerinizde ve tesisatınızda dolaştıktan sonra kimyasal maddeyi tesisattan çıkarmalısınız.Bu aşamada bir dairede ortalama 5 adet kalorifer peteği olmaktadır.Bu peteklerin temizleme süresi petek temizleme makinesinin bar basıncına göre değişmektedir.1bar’lık bir makine 3-4 saatte temizlerken,kullandığımız son teknoloji petek temizleme makinesi sayesinde 6 bar’lık basınç sayesinde 20 dakika ile 35 dakika arasında temizlemektedir.
Petek Temizleme Servisi olarak İstanbul’un tüm noktalarına petek temizleme hizmetini garantili bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.Son teknoloji petek temizleme makinelerimiz aracılığıyla fazla vaktinizi almadan özel kimyasal maddeler aracılığı ile evinizi ve işyerlerinizi kirletmeden sizlere hızlı bir şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.
Kombi petek temizleme hizmetimiz için her zaman arabilirsiniz .Bulunduğunuz mahalleye en yakın olan uzman ekiplerimizi hızlı bir şekilde sizlere yönlendireceğiniz istersenizde istediğiniz saat’te ekiplerimiz sizlere hizmet vereceklerdir.
Yapılan bütün işlemler garantili ve uygun fiyat aralıklarında yapılmaktadır.Eğer petek temizleme hizmeti ile aklınıza takılan soru yada hizmet almak isterseniz 0532 056 4 376 ve 0216 376 4 376 nolu telefonlardan arayabilirsiniz

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ