Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

 

Kombi Bakımı Ağustos Ayının Sonu Eylül Ayının Başlarında Yapılması Gerekmektedir.

Yazın Sadece Sıcak Su İhtiyacını Karşılayan Kombi Yaz Aylarının Sonuna Gelerek Petek Isıtmada Kullanılmadan Evvel Yani Rahat Kullanımdan Yoğun Kullanıma Geçmeden Yapılması Gerekmektedir.

Peteklerin Bir Kısmı Isınıp Bir Kısmı Isınmıyor veya Tesisattaki En Son Petek Isınmıyorsa Ya Da Peteklerin Üstü Isınıp Altı Isınmıyorsa Kombi Bakım Zamanı Gelmiş Demektir

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı; Son Yapılan Kombi Bakımının Üzerinden Bir Yıl Geçmiş İse Kombi Bakımının Yapılması Gerekmektedir. Kombi Bakımı Yılda Bir Kez Yapılması Hem Kullanıcının Rahat Bir Kullanıma Ulaşmasında Hem De Cihazın Çalışma Ömrünün Uzamasında Büyük Önem Taşır.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı; Kombi Çalışırken Patlamalı Veya Sesli Çalışmaya Başladıysa Cihazın Maliyetli Arızalar Çıkarmadan Ön Tespiti İçin Kombiye Bakım Yapılarak Kombinin Neden Sesli Çalıştığı Tespit Edilmeli.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı; Kombi Titremeli Ve Gürültülü Çalışmaya Başladığı Zaman Kombi Bakım Zamanı Gelmiş Demektir. Rulman’lı Ve Pervaneli Parça Veya Yedek Parçalarında Oluşan Aşınmaları Ve Arızları Erken Tespit Etmek Ve Arıza Çözümünü Düşük Maliyet İle Gerçekleştirmek Gerekir.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı; Yeni Bir Eve Veya İş Yerine Taşındığınızda Kombinin Çalışır Durumda Olup Olmadığını Ya Da Herhangi Bir Arızası Olup Olmadığının Tespiti İçin Kombi Bakımı Yapılmalı.

Kombiyi Uzun Yıllar Kullanıyor Ve Bakımını Bir Kaç Senedir Yaptırmıyorsanız Kombi Bakım Zamanı Gelmiş Demektir.

Kombi Bakım Servisi (0216) 376 4 376

Mobil Kombi Bakım Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ