Cuma , 24 Mayıs 2024

Kombi Bakımı fiyatı .

 

Kombi Bakımı fiyatı .

Kombi Bakımı Fiyatı Kombi Markası Göz Etmeksizin Yoğuşmalı Ve Yarı Yoğuşmalı Cihazlar Ve Doğal Gaz Kazanları Dışındaki Bütün Kombiler İçin Kombi Bakımı Fiyatı 50 TL Kombi Bakımı fiyatı Www.Merkezkombi.Com Sitesine Bağlı Olan Bütün İşletmelerimizde Ve Şubelerimizde Aynıdır. 50 TL Olan Kombi Bakım fiyatımıza Kombinin Genel Bakım Ve Temizliği Fan Motorunun Fırça İle Ya Da Gerektiği Durumlarda Yıkama Ve Özel Yağ İle Yağlamada Dâhildir. Kombinin alev yanma haznesi temizlenir.

Kombinin Genel Temizliği Ve İç Tozunun Temizlenmesi Filetlerinin Yıkanması Gaz Valfine Yanma Ayarının Yapılması İmbisat Tankının Hava Tamamlanması Sirkülasyon Pompasının Kontrolü Ve Çalışma Prensibi Kontrolü Servis fiyatı Kombi Bakımı fiyatına dâhildir.

Kombi Bakım fiyatına Değişen Ya Da Revizyon (Tamir) Edilen Parçalar Dâhil Değildir.

Kombi Bakımı Servisi (0216) 376 4 376

Mobil Kombi Bakımı Servisi 0532 056 4 376

Kombi Bakım fiyatına Dâhil Olan Hizmetlerimiz:

Fan Motorundaki Fanın Tozları Fırça İle Temizlenir Tesisat Filtresi Sökülüp Temizlenir Brülör Sökülüp Yıkanır NTC Termostatlar Değerleri Ölçülür Kombinin Tozları Temizlenir Meme Gözeneklerindeki Temizlenir Ateşleme Elektrotları Zımparalanır Gaz Valfi Üzerinden Kombinin Kalori Kapasite Genleşme Tankındaki Hava Oranı Ölçülür Prop Gözleri Temizlenir, Gerekirse Azot Gazı Basılır. Alev Yanma Haznesi Temizlenir Ayarı Yapılır Düşük Değerli Hassaslığını Yitirmiş Termostat Değiştirilir Cihaz Bakımı Bittikten Sonra Çalıştırılıp Kontrol Edilir Sıcak Su Akışı Kontrol Edilir Cihazın Müşteri Gözetiminde Son Kontrolü Yapılır.

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ