Cumartesi , 18 Mayıs 2024

Kombi Bakımı Faydaları

Kombi Bakımın Faydaları; Kombinin Daha Az Yakıt Yakarak İstenilen Isıya Daha Çabuk Erişilmesini Sağlar. Kombi Bakımının Faydası; Tüketilen Yakıttan Ve Enerjiden Tasarruf Sağlanmasını Sağlar. Kombinin Ömrünü Uzatmakla Beraber Kullanım Konforunu Da En Üstte Tutar. Kombi Bakımının Faydası; Oluşabilecek Kombi Arızalarını Daha Başlangıç Aşamasında Fark Edilerek Maliyetli Çözümlerin Önüne Geçmektir.

Kombi Bakımında Yapılan İşlemler Kombinin Daha Az Yakıt Ve Enerji Harcamasını Sağlar. Gaz Valfine Yapılan Minimum Ve Maksimum Kapasite Ayaları İle Kombinin İstenilen Sıcak Su Derecesine Ve İstenilen Petek Isısına Kısa Sürede Ulaşmasını Sağlamaktır Kombi Bakımın Amacı.

Sıcak Su Sensörü Kalorifer Sensörlülerinde Ufak Değer Kayıpları Olsa Kombi Arıza Vermeden Çalışır Ta Ki Sensörler Tam Olarak Bozulana Kadar. Sen sörlerin Tam Olarak Bozulması Ve Kombinin Hata Vermesine Kadar Geçen Sürede Kombi Daha Fazla Enerji Ve Yakıt Yakar. Kombi Bakımı Esnasında Sensörler Deki Değer Kayıpları Fark Edilerek Kombinin Daha Az Yakıt Yakması Sağlanır.

Kombinin İçinde Bulunan Sıcak Su Ve Soğuk Su Ara Bağlantı Parçalarının Üzerinde Oluşan Oksit Ve Kireçlerde Temizlenerek İleride Yaşanacak Su Kaçaklarının Önüne Geçilmiş Olunur.

Kalorifer Filtresi Yıkanarak Kombinin Isıttığı Suyun Peteklere Daha Hızlı İletmesi Sağlanır.

Kombi Bakımı Esnasında Kombinin İçindeki Tozlarda Temizlenerek Kombinin İçinden Çıkabilecek Toz Ve Kire Engel Olunmuş Olunur.

Kombi Bakımının Amacı Arıza Çıkarabilecek Parçaların Temizlenmesidir. Bu Parçaların Başında Fan Motoru Gelir. Yakılan Atık Gazı Atmosfere Atan Ve Atmosferden Kombinin Yanması İçin Oksijen Çeken Bu Parça Kanatlı Rulman’lı Ve Sargılı Bir Parçadır. Fan Motorunun Sökülüp Yıkanması Veya Rulman Üzerindeki Tozlar Temizlenerek Rulmanın Yağlanması Gerekmektedir.

Kombi Bakım Servisi (0216) 376 4 376

Mobil Kombi Bakım Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ