Çarşamba , 22 Mayıs 2024

Kombi Bakım Ücretleri

 

Kombi Bakım Ücretleri .

Kombi Bakım Ücretleri Kombi Markası Göz Etmeksizin Yoğuşmalı Ve Yarı Yoğuşmalı Cihazlar Ve Doğal Gaz Kazanları Dışındaki Bütün Kombiler İçin Kombi Bakımı Anadolu Yakasında 50 TL Avrupa Yakasında 80 TL’dir.

Kombi Bakım Ücretleri Www.Merkezkombi.Com Sitesine Bağlı Olan Bütün İşletmelerimizde Ve Şubelerimizde Aynıdır. 50 TL Olan Kombi Bakım Ücretimize Kombinin Genel Bakım Ve Temizliği Fan Motorunun Fırça İle Ya Da Gerektiği Durumlarda Yıkama Ve Özel Yağ İle Yağlamada Dâhildir. Kombinin alev yanma haznesi temizlenir.

Kombinin Genel Temizliği Ve İç Tozunun Temizlenmesi Filetlerinin Yıkanması Gaz Valfine Yanma Ayarının Yapılması İmbisat Tankının Hava Tamamlanması Sirkülasyon Pompasının Kontrolü Ve Çalışma Prensibi Kontrolü Servis Ücreti Kombi Bakımı Ücretine Dâhildir.

Kombi Bakım Ücretine Değişen Ya Da Revizyon (Tamir) Edilen Parçalar Dâhil Değildir.

Kombi Bakım Servisi (0216) 376 4 376

Mobil Kombi Bakım Servisi 0532 056 4 376

Kombi Bakım Ücretine Dâhil Olan Hizmetlerimiz:

Fan Motorundaki Fanın Tozları Fırça İle Temizlenir Tesisat Filtresi Sökülüp Temizlenir Brülör Sökülüp Yıkanır NTC Termostatlar Değerleri Ölçülür Kombinin Tozları Temizlenir Meme Gözeneklerindeki Temizlenir Ateşleme Elektrotları Zımparalanır Gaz Valfi Üzerinden Kombinin Kalori Kapasite Genleşme Tankındaki Hava Oranı Ölçülür Prop Gözleri Temizlenir, Gerekirse Azot Gazı Basılır. Alev Yanma Haznesi Temizlenir Ayarı Yapılır Düşük Değerli Hassaslığını Yitirmiş Termostat Değiştirilir Cihaz Bakımı Bittikten Sonra Çalıştırılıp Kontrol Edilir Sıcak Su Akışı Kontrol Edilir Cihazın Müşteri Gözetiminde Son Kontrolü Yapılır.

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ