Cuma , 24 Mayıs 2024

Kombi bakımı

Kombi Bakım Kampanyası Kombi Bakımı . ye Kombi Bakımında Kampanya Kombi Bakımı .. Kombi bakım fiyatları her yıl değişmekle beraber kombiyi yoğun kullanmadığımız yaz aylarında kombi bakım fiyatları çok cüz’i fiyatlara yapılmakta bunun aksine kış ayları yaklaştıkça ve havalar soğumaya başladıkça kombi bakım fiyatları ’da yükselmekte ve bu durum kombi kullanıcılarının aleyhinde bir durumdur. Bu durumu ortadan kaldırarak kombi bakım servisi olarak kombi bakım kampanyası yaparak kullanıcının aleyhinde olan durumu lehine çevirmeyi planlamaktayız. Kombi bakım servisi olarak yaz ve kış aylarındaki kombi bakım ücreti fiyat uçurumunu ortadan kaldırarak senenin her günü kombi bakım fiyatını . ye sabitledik…

Dileyen müşterimize kombi bakımını . yapıyoruz. Dileyen müşterilerimizi kombi bakımı kampanyamıza dâhil ederek kombi bakımı ve kombiye 1yıl yedek parça ve işçilik garanti hizmetini 200tlye sunmaktayız.

Kombi bakım kampanyası ile kombi bakımınızı ve kombinize 1 yıl ek garantiyi 200tlye yaptırmış olursunuz.

Kombi bakım kampanyamıza; yoğuşmalı, yarı yoğuşmalı ve kazan tipi kombiler dâhil değildir.

Kombi bakımını kombi üreten firmalar senede 1 defa yapılmasını tavsiye etmektedir. Kombi bakımı ile cihazın kullanım ömrü ve kullanıcı konforu en ideal seviyeye çıkar. Kombi bakımı yapılan kombiler bakım yapılmayan kombiler arasında kullanımdan kullanıcı konforuna sıcak suyu ısıtmayı geciktirmeden petekleri yavaş ısıtmaya veya en sondaki petekleri ısıtamama gibi farklar oluştuğu görülmektedir.Kombi bakımı ile ileri de büyük arızalar açabilecek parçalar tespit edilerek büyük maliyetli arızalar çıkmadan erken teşhis ile arıza çözüm maliyetleri en aza indirilir.

Kombi Bakım Servisi (0216) 376 4 376

Mobil Kombi Bakım Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ