Cuma , 24 Mayıs 2024

Kombi Bakımı Ücreti

Kombi Bakımı Ücreti . Kombiyi Kullandığınız Sürece Her Sene Servisimize Kombi Bakımını Yaptırmanız Gereklidir Nedeni İse;

Yaz Aylarında Çok Yoğun Olmamak İle Çalışan Kombinin Kış Ve Soğuk Günlerin Yaklaşması İle Daha Yüksek Performansta Çalışmadan Önce Gerekli Temizlik Kontrol Ve Kombinin Daha Az Yakıt Yakması İçin Kalibre Ayarlarının Yapılması Gereklidir.

Kombi Bakımı Cihazın Kullanım Ömrünü Uzatmak İle Beraber Kullanım Konforunu Da Sağlamaktadır.

Kombi Bakımı Esnasında Yoğun Çalışmalarda Meydana Gelebilecek Arıza Ve Sorunlarında Önceden Tespit Edilerek Kullanıcının Soğuk Günlerde Mağdur Olması Engellenmiş Olur.

Kombi Bakımı İle Cihazın Kullanım Ömrü De Uzatılmış Olur Ve Maliyetli Cihaz Değişimlerinin Önüne Geçilerek Ciddi Miktarda Tasarruf Edilmiş Olunur.

Kombi Bakımı Cihazın İç Tozları Temizlenerek Daha Uzun Yıllar Kullanılmasını Ve Cihaz Üzerinde Yapılan Ayarlar Ve Petek Ayarlamaları İle Yakıt Tüketimini En Aza İndirilmiş Olunur. Bu Şekilde Yıl Boyunca Yakılan Yakıtta Yüzde 15/20 Yakıt Tasarrufuna Gidilmiş Olunur.

Kombi Bakımı Cihazın İlk Monte Edildiği Günkü Gibi Çalışmasına Ve Zamanla Ortaya Çıkan Veya Oluşabilecek Arızaların Önceden Tespiti Yapılıp Arıza Çözümünü En Uygun Ücrete Yapılasında Fayda Sağlamaktadır.

Kombi Bakımının Esas Amaç; Kombinin Çalışma Prensibine Bağlı Olarak Zamanla Yıpranan Veya Kombide Maliyetli Arızalara Sebep Verecek Yedek Parçaların Daha Uygun Maliyetlere Çözüme Ulaştırmaktır.

Kombinizin Düzenli Sağlıklı Ve Tasarruflu Çalışması İçin Her Sene Kış Ayına Girmeden Kombi Bakımı Ve Kombi İçine Genel Temizlik Yapılması Kombi Üretici Firmaları Tarafından Kullanıcılara Tavsiye Edilmektedir.

Kombi Bakım Servisi (0216) 376 4 376

Mobil Kombi Bakım Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ