Çarşamba , 22 Mayıs 2024

ŞİLE İMMERGAS KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE İMMERGAS KOMBİ SERVİSİ

Şile İmmergas Kombi Servisi; Doğalgaz ve kombi sektöründe kalitesini kanıtlamış markalardan biri olan İmmergas, zaman içinde her kombi gibi gerekli periyodik bakımlarının ihmal edilmesi veya arızların doğru teknik ekipler tarafından giderilmemesi durumunda sorunlarla karşılaşır. Şile İmmergas kombi servisi olarak müşterilerimizin kombileriyle yaşadıkları her türden sorunun çözümü için teknik destek hizmetleri sunuyoruz.

Kombinizin arızalanan parçalarını orijinal yedek parçaları ile değiştirerek yetki belgesine sahip ustalarımız tarafından kombinizin gerçek kalitesini ve ilk günkü performansını göstermesinde yardımcı oluyoruz. Şile İmmergas kombi teknik servisi uzmanlığımıza güvenerek kombinizin her zaman ideal performans ve ideal verimlilikle çalışmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Şile İmmergas Kombi Arıza Teknik Servisi

Kombinizde ortaya çıkan tüm teknik sorunlar ve bakım talepleri için firmamızdan kurumsal destek almanız mümkündür. Teknik işlemlerinizin kısa sürede yerine getirilmesini sağlayan sertifikalı personellerimiz olası tüm problemlerin çözümü için etkili çözüm önerileri üretir. Şile İmmergas kombi bakımı veya arızalarının giderilmesi için uzmanlığımızdan yararlanın.

Aynı gün servis hizmetimizle kombinizin performans, parça ve diğer tüm sorunlarında teknik destek vermeye devam ediyoruz. Orijinal yedek parça ve aksesuar değişimleri ile siz değerli müşterilerimizin kombi performansından ve bakım/arıza hizmetlerinden memnun kalması için hizmet sunuyoruz. Bacalı, hermatik veya yoğuşmalı kombi türlerinin hepsi için en iyi verimlilik ve performans için onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İmmergas Kombi Tamiri ve Bakımında Uzman Desteği!

Her kombi markası ve modeli farklı özelliklere sahiptir. Markaların bu teknik özelliklerini ve kombi türlerini bilmeden bakım veya onarım hizmeti verilmesi mümkün değildir. Kombinizden en iyi verimi almak için başta periyodik bakımları olmak üzere her tip arıza sorunlarının giderilmesi için profesyonel uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Şile İmmergas kombi tamiri ve bakımında uzman desteği alarak yedek parça değişiminden kuruluma kadar her konuda kombinizin daha iyi performansla çalışmasını sağlayın. Yetki belgelerine ve sertifikalara sahip uzman personellerimiz tarafından kombinizin türüne ve markasına göre özel işlem yapılarak uygun fiyat avantajları ile tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyat, kurumsal hizmet ve hızlı çözüm önerileri için hizmet talep edebilirsiniz.

Hayatımızı kolaylaştıran makineler arasında kombiler en önemli icatlar arasında yer almaktadır.Ülkemizde doğalgaz’ın pahalı bir yakıt olması ve odun ve kömür gibi maddelerin çevremizi aşırı bir şekilde kirletmesi doğalgaz’a talebin artmasına neden oluyor.İstanbul’da ısınma ihtiyacı oldukça fazla olması kombi servisi çağırma konusunda kombinin arızalanması beklenmektedir.Halbuki kombi servisi çağırmak için kombinizin arızalanmasını beklememeli ve kombi cihazının yıllık periyodik bir şekilde kombi servisine bakımları yaptırılmalıdır.

Doğalgaz sızıntısı meydana gelmesi durumunda bir ateşin yanması büyük bir patlamaya neden olabileceğini unutmayın.Aynı zamanda gaz kaçakların tespiti için ufak gaz dedektörleri sayesinde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.Kombi servisi olarak tavsiyemiz kombi bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmanızdır.Sonbahar ve ilkbahar aylarında düzenli bir şekilde Merkez Kombi Servisimiz tarafından kontrol etmelidir.

Kombi Servisi olarak müşterilerimizin kombi cihazlarını incelediğimizde kombinin yıllık bakımı yapılmadığı için kombinin ateşlemesinde veya ısıtmama problemleri ile karşılaşıyoruz.Halbuki düzenli bakım yaptırılsa belirtilen problemlerle karşılaşılmayacak.

ŞİLE İMMERGAS KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisimizin hizmet kapsamı kombi kullanıcının rutin işlemler ile acil durumlarına değişiklik göstermektedir.Kombi servisimiz acil durum meydana geldiğinde 7 gün 24 saat destek vermek için uzman kombi servisimizi hazır tutuyoruz.

Kombi servisimiz karşılaşılan sorunu çözmek için gelen teknik servis elemanımız kombi cihazınızda arıza meydana gelmişse parça değişimi yada parça tamir işlemi gerçekleştirecektir.Bu işlemlerin ardından kombiniz verimli bir şekilde çalışacak ve sorununuz ortadan kalkacaktır.

Kombi servisi olarak periyodik kombi bakımımız 20-30 dk sürmektedir.Eğer kombi servisi yada petek temizliği gibi bir ihtiyacınız tespit edilmesi durumunda bu süre daha da uzayacaktır.Kombinizde gaz sızıntısı meydana gelmesi durumunda acil bir şekilde destek personelimizi arayarak destek alabilirsiniz.Kombinizde özellikle kış aylarında meydana gelebilecek arızalarda çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir yada kombi servis hizmeti alabilirsiniz.

ŞİLE İMMERGAS KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına servis ve tamir hizmeti vermekteyiz.Bünyemizde çalışan personellerimiz kendilerini geliştirmiş ve sürekli olarak kombi konusunda egitim alan kişilerden oluşmaktadır.Kombinizin arızalanması durumunda parça değiştirilmesi gerekiyor ise onayınız alınmadan onarıma başlanmamaktadır.

Kombi servisimiz ile ilgili daha detaylı bilgilere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan ulaşabilirsiniz .

ŞİLE İMMERGAS KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servisimiz 2005 yılından beri Merkez kombi servisi olarak İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe ve mahallederinde hizmet vermekteyiz.İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren kombi servisimiz en kaliteli ve nitelikli hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.İstanbul’un Anadolu yakasındaki en uzak noktalara bile hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.Çağrı merkezimiz ile iletişime geçtiğinizde almak istediğiniz hizmete göre size en yakın servis ekibimizi yönlendiriyor hızlı bir şekilde karşılaştığınız problemi çözüyoruz.

Kombi Servisi ile iletişime geçtiğinizde yararlanmak istediğiniz hizmeti aldığınız zaman kombinizi en iyi şekilde kullanacaksınız.Özellikle kombi bakımı,kombi arızaları meydana geldiğinde gelen uzman teknik servis elemanlarımız size detaylı bir şekilde kombi kullanımı hakkında bilgi verecektir.

Merkez Kombi Servisi ev kullanıcıların yanında olduğu gibi kurumsal şirketlerin de ısınma problemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.Firmamız tarafından verilen hizmetler en ekonomik koşullara göre fiyatlandırılmış ve cebinizden fazla çıkmamasını benimsemişdir.Kombi Servisimizin temel amacı müşteri memnuniyetidir.Öyleki müşteri memnuniyeti sağlamadan hizmet verilen noktadan ayrılmayan uzman kombi servis elemanlarımız vardır.

Kombi cihazlara düzenli bir şekilde yapılması gereken kombi bakım ücretleri firmamızda oldukç uygundur.Kombi servisimiz tüm kombi markalarına destek hizmeti vermektedir.Bu nedenle eğer aklınıza takılan sorular olması durumunda çağrı merkezimi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

ŞİLE İMMERGAS KOMBİ SERVİSİ

Kombi servisimiz hem eski hemde yeni kombi modellerinde oluşan arızaları ve bakım hizmetlerini sunan uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.Kombi cihazınızda bir arıza meydana gelmiş olabilir.Kombinizde karşılaştığınız arızanın tespiti ve sorunların çözümü için mutlaka kombi servisimizi aramalısınız.

Kombi tamiri ve arıza tespiti gibi durumlar için kombi servisimiz size en iyi ve en uygun şekilde hizmet verecektir.Kombilerinizde yapılan onarım işlem ekiplerimiz tarafından kısa sürede çözmektedir.Merkez kombi olarak kombi teknik servis denildiğinde ilk kombi teknik servis firmalar arasında yer almaktadır.Çağrı merkezimizi aradığınızda kombinizde sizin çözebileceğiniz bir arıza giderme işlemi olduğunda size tek tek nasıl işlem yapmanız gerektiğini anlatmaktadır.Kombi servis elemanlarımızın müdahale etmesi gerektiği noktalarda ise kombi kullanıcının müdahale etmesini tavsiye etmemektedir.

Kombi Servisimizden kombi bakımı veya kombi tamiri talep ettiğinizde müşteri trafiğine göre size verilen saatte en iyi hizmeti vermek için kombi servisimiz evinizde yada iş yerinizinde olacaktır.Kombi servisimiz hakkında daha detaylı bilgiler için aşağıdaki iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Kombi bakımınızı yaptırmak yada kombi arızasını gidermek istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan  ulaşabilirsiniz .

 

 

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ