Cuma , 24 Mayıs 2024

İlkelerimiz

 

ilkelerimiz

Firmamız Kombi Servisliği Ve Kazan Servisliğini Siz Müşterilerimize Özel Olarak

Servis Hizmetinde Bulunmak İçin Doğal Gaz Ve LPG İle Isıtma Sektörüne Girmiş Bulunmaktayız.

Uzun Yıllardır Bünyemizde Yetiştirdiğimiz Ve Bulundurduğumuz Kombi Ve Kazan İle Isıtma Dalında

Uzmanlaşmış Teknisyen Ve Teknikerlerimiz İle Bu Hizmet Sektöründe En İleri Ye Ulaşma Gayretini

Siz Değerli Müşterilerimiz İle Gerçekleştirme Umudu İçerisindeyiz.

 

Bünyemizde Bulundurduğumuz Kombi Ve Kazan İle Isıtma Dalında Uzman Tekniker, Teknisyen Ve

Teknisyen Yardımcısı İle Teknik Hizmet Anlayışı Sayesinde Başarılı Hizmet Sunmaktan Onur Duyarız.

Firmamız Da Yetiştirilen Ve Yahut Firma Bünyesinde Bulunan Bütün Teknik Elemanlarımız Ürün Dallarında Eğitimli Ve Her Hangi bir Müdahaleye Emniyetlidir. Firmamız Bununla Da Kalmamakta Her Üç Ayda Bir Eğitim Belgesine Sahip Kişilerce Eğitim Ve Sınava Tabii Tutulmaktadırlar… Bünyemiz İçerisinde Bulunan Teknik Personelimiz Dallarında En Az İki Yıllık Eğitimin Sonunda

Servis Sahasına Çıkarılmaktadırlar… Soğuk Kış Günlerinde Mağdur Kalmamanız İçin Sahada Bulunulan Profesyonel Ekiplerimizin Araçlarında Siz Müşterilerimizin Mağduriyetlerini En Aza İndirgemek Amacı İle Bütün kombi ve kazan Modellerinin Yedek Parçaları Bulunmaktadır… Son Olarak Firmamızın Kuruluş Amacı Sadece servis hizmetidir. Siz Değerli İnsanların Zamanından Tasarruf Ve Nakden Rahatlatmak Amacı İle Servisimiz Hizmettedir.

Kış aylarında ve soğuk günler de ortam ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için doğal gaz kullanıcılarının vazgeçilmezi ısı kaynaklarından olan kombi ve kazanlarınızın periyodik bakımı – onarımı ve arıza çözümleri için kombi ve kazan servis merkezi olarak on beş yıllık servis deneyimimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için kombi ve kazan servisliğinde uzmanlaşmış kadromuz ile sektöre girmiş bulunmaktayız.

Merkez kombi servisi olarak kombi arıza ve bakım – onarımını, kazan arıza – bakım ve onarım ihtiyaçlarında yorucu bir servis arayışına girmeden kombi ve kazan arıza ve bakım – onarımları için siz değerli müşterilerimize en avantajlı servis imkânını sunmayı taaddüt ederiz.

Merkez kombi – kazan servisi ısıtma sektöründe ‘’Kombi – kazan ve Klima sistemlerinde güven’’ vizyonu ile adım atan servisimiz en son teknolojiyi diğer kombi servislerinin aksine rekabetçi yedek parça ve işçilik ücretlerimiz ile eksiksiz kombi – kazan servis destek hizmeti ile servis pazarına sunulmak amacı ile kurulmuştur.

Merkez kombi – kazan servisi kurumsal ve bireysel kullanıcılara servis hizmetini direkt süreçle ulaşarak kombi – kazan kullanıcılarına zamandan ve paradan sürekli avantajlı maliyet oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle servisimiz işçilikten ve kaliteden ödün vermeksizin olabilenin en iyisini servis müşterilerine kombi – kazan arıza çözümlerini en uygun koşullarda sunmaktır.

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ