Cuma , 24 Mayıs 2024

Falke Kombi Servisi

Falke Kombi Servisi

Falke kombi servisi, Falke kombi kullanıcılarına en hızlı kombi servis desteğini verebilmek için çağrı merkezlerinde oluşturulan kayıtları tek havuzda toplayarak kombi kullanıcısının dilediği gün ve saat aralığında müşteriye en yakın Falke kombi servisi veya istenilen gün ve saatlere müsait olan Falke kombi servis personeline iletilerek hızlı ve kaliteli servis desteği sağlamaktadır.

Falke kombi servisi değiştirdiği yedek parça ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Servisimiz alanında eğitimli ve tecrübeli teknik personeli tarafından servis desteği sağlamaktadır. Servisimiz tarafından müşteri memnuniyeti için teknik eğitimlerini vermekteyiz.

Falke kombi servisi ne ek olarak kombi bakımı hizmeti de vermektedir.

Falke Kombi bakımı fiyatı . dir. Falke kombi bakımında yapılan işlemler ile yüzde 15 ile yüzde 25 arasında yakıt ve enerji tasarrufu sağlamak mümkündür. Kombi bakımı esnasında kombi yazlık ve kışlık modda çalıştırılarak gaz valfine yapılan kalibre ve alev boyu ayarı ile kombi sıcak suyu daha hızlı ısıtarak ve kalorifer modunda çalışma aralığı ayarlanarak kombinin az yakıt tüketerek çok verim vermesi sağlanır. Gaz valfinin fabrika çıkışı ayarları zaman ile bozulmaktadır bunun sebebi gaz valfinin içindeki yaylı mekanizmanın zamanla ayarlarının sapmasıdır bu yüzden kombi ister istemez fazla yakıt yakar.

Falke Kombi servisi (0216) 376 4 376

Falke Mobil kombi servisi 0532 056 4 376

Alarko Kombi Servisi ECA Kombi Servisi Protherm Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Falke Kombi Servisi Vaillant Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Ferroli Kombi Servisi Viessmann Kombi Servisi
Bosch Kombi Servisi İmmergas Kombi Servisi Demirdöküm Kombi Servisi
Dolcevita Kombi Servisi Lambert Kombi Servisi Baymak Kombi Servisi
ŞİLE KOMBİ SERVİSİ