Çarşamba , 22 Mayıs 2024

Falke Kombi Servisi

Falke Kombi Servisi

Falke Kombi Servisi, kombi cihazlarınızda oluşan problemleriniz için kesin ve garantili çözümler üretmektedir . Kombiler cihazları dikkatli kullanılmadığında ve özen gösterilmediğinde tehlikeli cihazlardır. Kombi cihazınızda oluşan arızalara profesyonel kişilerin müdahale etmesi gerekmektedir. Aksi durumda basit sorunlar daha da büyüyebilir ve içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Kombi Servisimiz çalıştırdığı personellerini seçerken de dikkatli ve özenlidir. Kartal Falke Kombi Servisi olarak hizmet verecek olan teknik personellerimiz, konularında uzman eğitimli kişilerdir. Kombi Servisimizde çalışan personeller özel olarak kombi egitimleri ve iletişim dersleri düzenli bir şekilde verilmektedir. Yaptığımız hizmetlerin tamamı garantili ve kombi servisimizin kontrolü altındadır. Uzmanlık gerektirecek olan tamirat işlerinizi kimlere emanet etttiğinizi iyi ölçmeniz gerekmektedir. Kombinizi tamir ettirmeye çalışırken daha da bozulmasını engellemek ve kombi cihazınızın ömrünü uzatmak çalışacağınız teknik servis firmasını iyi seçerek sizin ellerinizdedir.

Kartal Falke Kombi servisimiz kombi tamiri aşamasında tarafımıza oluşturduğunuz arıza kaydı incelendikten sonra hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese kombi servis elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Kombi cihazının öncelikle arıza tespit işlemini yapılıp ardından kombinin arıza giderilme aşamasına geçilmektedir.Bu aşamada kombinizin arızası kombi parçasından kaynaklı ise müşterinin onayının ardından parça değişim işlemi gerçekleştirilir. Değiştirilen elektronik yada mekanik parça Merkez Kombi tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Kartal Falke Kombi Servisimiz sizlere kombi arızası gidermenin yanısıra kombi bakımlarınız için de hizmet vermektedir. Kombi bakımları genel olarak insanımızın dikkate almadığı ve kaçındığı bir konudur. Bu çok yanlıştır. Kombi gibi cihazların düzenli olarak yıllık periyodik bakımlarının zamanında ve nitelikli bir uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi halde kombiniz uzun ömürlü olmayacak ve kısa sürede arıza meydana gelecektir.

Kombi bakımlarının yaptırılmaması aynı zamanda evinize gelecek doğalgaz faturalarınıza etki edecek ve yüksek faturalar ile karşılaşacaksınız . Yüksek doğa lgaz faturalarınızın düşmesi için kombinizin düzenli bir şekilde bakım yaptırmalısınız. Unutmayınız ki Kombi Servisimize kombi bakımı için vereceğiniz yıllık ücret, doğalgaz faturalarınızından tasarruf edileceğini ve kombi ömrünüzün uzamasını sağlayacağını hesaplarsanız, çok düşük bir meblağ olacaktır. Bu nedenle kombi bakımınız için vereceğiniz küçük ücretleri önemsemeyiniz. Uzun vadede yapacağınız bu çalışmalar size kesinlikle kar ettirecektir. Aynı zamanda evinizde güvenli ve kaliteli bir şekilde oturmanızı sağlayacaktır.

Kartal Falke Kombi Servisi

Falke kombi servisi, Falke kombi kullanıcılarına en hızlı kombi servis desteğini verebilmek için çağrı merkezlerinde oluşturulan kayıtları tek havuzda toplayarak kombi kullanıcısının dilediği gün ve saat aralığında müşteriye en yakın Falke kombi servisi veya istenilen gün ve saatlere müsait olan Falke kombi servis personeline iletilerek hızlı ve kaliteli servis desteği sağlamaktadır.

Falke kombi servisi değiştirdiği yedek parça ve işçiliğe 1 yıl garanti vermektedir. Servisimiz alanında eğitimli ve tecrübeli teknik personeli tarafından servis desteği sağlamaktadır. Servisimiz tarafından müşteri memnuniyeti için teknik eğitimlerini vermekteyiz.

Falke kombi servisi ne ek olarak kombi bakımı hizmeti de vermektedir.

Falke Kombi bakımı fiyatı 50 TL dir. Falke kombi bakımında yapılan işlemler ile yüzde 15 ile yüzde 25 arasında yakıt ve enerji tasarrufu sağlamak mümkündür. Kombi bakımı esnasında kombi yazlık ve kışlık modda çalıştırılarak gaz valfine yapılan kalibre ve alev boyu ayarı ile kombi sıcak suyu daha hızlı ısıtarak ve kalorifer modunda çalışma aralığı ayarlanarak kombinin az yakıt tüketerek çok verim vermesi sağlanır. Gaz valfinin fabrika çıkışı ayarları zaman ile bozulmaktadır bunun sebebi gaz valfinin içindeki yaylı mekanizmanın zamanla ayarlarının sapmasıdır bu yüzden kombi ister istemez fazla yakıt yakar.

Falke Kombi servisi (0216) 376 4 376

Falke Mobil kombi servisi 0532 056 4 376

Ataşehir Falke Kombi Servisi , Beykoz Falke Kombi Servisi, Çekmeköy Falke Kombi Servisi, Kadıköy Falke Kombi Servisi, Kartal Falke Kombi Servisi, Maltepe Falke Kombi Servisi, Pendik Falke Kombi Servisi, Sancaktepe Falke Kombi Servisi, Sultanbeyli Falke Kombi Servisi, Tuzla Falke Kombi Servisi, Ümraniye Falke Kombi Servisi, Üsküdar Falke Kombi Servisi

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ