Çarşamba , 22 Mayıs 2024

E.C.A Confeo Dijital Kombi Arıza Kodları

Eca Confeo T1 Arıza Kodu: Cihaz Da Çok Fazla Isı Meydana Gelmiş Ve Kombi Kendini Kullanıma Kapatmış. Bir Süre Beklemeniz Gerekir. Belirli Bir Süre Sonunda Kombi Düzelmiyor İse Cihaz Da Aşırı Isı Termostat Sorunu Olabilir. Servisi Arayınız.

Eca Confeo T2 Arıza Kodu: Baca Gazın Da Aşırı Isınma Meydana Gelmiş. Kombiye Müdahale Etmeden Confeo Dijital Servisi’ni İrtibata Geçiniz.

Eca Confeo Dijital Kombi Kodları, Confeo Dijital Hata Kodları

Eca Confeo Dijital Kombinin Ariza Kodları

Eca Confeo T3 Arıza Kodu: Peteklere Sıcaklık Gitmesin De Etmen Olan Ntc Sensorun De Hata Meydana Geldiğini Gösteren T3 Arızası Gösterge De Belirdiği Zaman Kaloriferlerden Verim Alamamanız Söz Konusudur. Bu Arızanın Giderilmesi İçin Servis İle Görüşmeniz Gerekir.

Eca Confeo T5 Arıza Kodu: Kombinin Sıcak Su Akıtmasın Da Etmen Olan Birçok Parça Vardır. Fakat T5 Hata Kodu Ekran Da Belirdiği Sırada Sıcak Su Akmasında Görev Alan Ntc Sensorun De Arıza Meydana Gelmiş Ve Cihazın Bu Sebeple De Sıcak Su Vermediğini Anlayabiliriz. Yapılması Gerekli Olan İşlemler İçin Teknik Servis İle İrtibata Geçiniz.

Eca Confeo T6 Arıza Kodu: Confeo Dijital Kombiler De T6 Uyarısı Baca Gazı Sensorun De Problem Yaşandığını Belirten Koddur. Baca Gazı Sensörlünün Devresi Açık Kalmış Yahut Sensor Kısa Devre Yapmış Olabilir. Eca Kombi Servisi İle İrtibata Geçip Yardım Almanız Gerekir.

Eca Confeo T7 Arıza Kodu: Proses Tat Kısa Devre Yapmış İse Ekran Da T7 Hata Kodu Belirir. Hava Prosestat Kombinin Hava Akışının Sağlayan Parçalardan Bir Tanesidir. Kombiye Reset Atın Ve Bir Süre Bekleyin. Düzelmez İse Servis Çağırmanız Gerekir.

Eca Confeo E1 Arıza Kodu: Cihaz Ateşleme Denemesinden Sonra Cihaz Da Alev Oluşmamış Ve Kombi Kendini Kilitlemiş. Cihaza Birkaç Defa Reset Atınız. Restten Sonra Düzelmiyor İse Kombinin Gaz Gurubunda, Kartın Da, İyonizasyon Da Arıza Meydana Gelmiş Olabilir. Eca Servisi’nden Destek Almanız Gerekir.

Eca Confeo E2 Arıza Kodu: Cihazın Alevlenme Uyarısın Da Sorun Var. Yanlış Alevlenme Yapıyor. Kombiye Üst Üste Üç Defa Reset Atınız. Düzelmez İse İyonizasyon, Elektrot Yahut Alev Hissedici Problemli Olabilir. Aynı Şekilde Kombinin Kartına Da Zarar Gelmiş Olabilir. Eca Teknik Servisi İle İrtibata Geçiniz.

Eca Confeo E3 Arıza Kodu: Kombi Çok Fazla Hararet Yapmış Ve Bu Sebeple De Limit Termostat Yani Aşırı Isı Termostatı Devreye Girerek Kombiyi Kullanmaya Kapamış. Bir Süre Cihazın Kendine Gelmesini Bekleyiniz. Düzelmez İse Servis İle İletişime Geçiniz.

Eca Confeo E4 Arıza Kodu: E4 Arıza Kodu Diferansiyel Hava Basıncında Sorun Olduğu Anlamına Gelmektedir. Hava Prosestat Kontakları Açık Kaldığından Dolayı Kombide Bu Arıza Kodu Belirir. Servis Tarafından Sorunun Çözümü İçin Müdahale Edilmesi Gerekir.

Eca Confeo E5 Arıza Kodu: Confeo Dijital Kombiler De Hava Basınç Anahtarı (Diferansiyel) Arızalı Anlamına Gelen Koddur. Hava Prosestatında Da Kısa Devre Meydana Gelmiş Olabilir. Servisi Arayarak Yardım Talebin De Bulununuz.

Eca Confeo D1 Arıza Kodu: Alev Sistemin De Sorun Olduğu Anlamına Gelmektedir. Kombi Alev Alırken Sorun Yaşıyor Demektir. Bu Saye De Cihazdan Herhangi Bir İşlevi Yerine Getirmesi Beklenemez. Eca Kombi Servisi Çağrı Merkezini Arayarak Sorunun Çözümü Hakkında Yardım İsteyiniz.

Eca Confeo A1 Arıza Kodu: Kombiye Girişi Olan Voltajlar Da Düşme Olduğunu Belirten Koddur. Cihaza Gelen Voltaj Düşük Olduğundan Kombi Kısa Bir Süreliğine Çalışma Sergilemeyebilir. Bir Süre Sonra Kombi Eski Çalışmasına Dönecektir. Fakat Bu Arıza Sık Sık Tekrarlanırsa Cihazın Elektronik Kartına Yani Beynine Zarar Verebilir. Kombi Regülatörü Kullanarak Voltajı Düzene Sokabilir Ve Kombinin Arıza Yapmasını Engelleyebilirsiniz.

Eca Confeo P1 Arıza Kodu: Kombinin Su Basıncının Düşük Olduğunu Belirten Koddur. Kullanıcı Kombinin Altında Bulunan Doldurma Musluğunu Açarak Cihazın Su Ayarı 1 İle 2 Arasına Gelen Kadar Su Basmalıdır. Daha Sonra Kombi Düzenli Çalışmasına Geri Dönecektir.

Eca Confeo Y1 Arıza Kodu: Confeo Dijital Kombiler De Gaz Valfinin Devreye Giriş Esnasın Da Sorun Yaşadığını Belirten Arıza Kodudur. Gaz Valfi Hasar Görmüş Veya Bağlantıların Da Sorun Meydana Gelmiş Olabilir. Servisten Yardım İsteyiniz.

Eca Confeo C1 Arıza Kodu: Elektronik Kart Tüm Parçalarla İletişimi Kesmiş Ve Onlara Ne Görev Yapmasını Söyleyemiyor. Bu Sebeple De Kombiden Verim Alınamıyor. Kartın Bağlantıları Kopmuş Yahut Kart Tamamen Zarar Görmüş Olabilir. Servis Tarafından Görülmesi Gerekir.

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ