Çarşamba , 22 Mayıs 2024

Dolcevita Kombi Servisi

Dolcevita Kombi Servisi

Dolcevita kombi servisi baymak kombi servis çatısı altında Dolcevita kombi modellerine kombi servisi hizmeti vermektedir. Size en yakın Dolcevita kombi servisiniz dilediğiniz gün ve istediğiniz saat aralığında hizmet verebilmek için servis kayıtlarını tek havuzda toplayarak kombi kullanıcına en yakın Dolcevita kombi servisini ya da servis hizmetini verebilecek müsait baymak kombi servisine ileterek aynı gün servis desteği sağlamaktayız.

Dolcevita kombi servisi Kombi Bakımı Ücretini . ye sabitleyerek kombi bakımı yapılmamış Dolcevita kombi kalmamasını amaçlamaktadır. Kombi bakımı yapılarak kombinin kullanım ömrünü uzatarak ilerleyen zamanda kombinin arıza çıkartma ihtimali en aza indirgenmektedir. Kombi bakımı yapılmış kombiler bakım yapılmamış kombilerden daha uzun süre arıza ve sorun çıkartmadan çalıştığı servisimiz tarafından tespiti yapılmıştır. Kombi bakımında yapılan iç genel temizliğin ve yapılan alev ayarlarının sayesinde kombinin daha az yakıt tüketerek istenilen sıcak su ısısına ve petek ısıtma işlemini çabuk yaparak tasarruf edildiği kombi üreticileri tarafından belgelenmiştir.

Dolcevita kombi servisi sadece kombi bakımı ve kombi servisliği hizmeti vermemektedir. Petek temizliği için özel üretilen kimyasal ilaç ve makine yardımıyla petek yıkama işlemi peteklerde oluşan çamur birikintileri ve kombinin içindeki eşenjörde zamanla oluşan kireçleri temizleyerek peteklerin istenilen ısıya hızlı şekilde ulaştırarak kombinin kısa süre çalışarak az enerji ve yakıt tüketmesini sağlamaktadır. Petek temizleme işlemi ile sıcak suyun daha hızlı ısınmasını da sağlayarak sıcak suyu ısıtan kombinin daha hızlı suyu ısıtarak sıcak suda da tasarruf sağlamış olursunuz. Son olarak petek temizleme işleminde kalorifer filtresi de yıkanır.

Dolcevita Kombi servisi (0216) 376 4 376

Dolcevita Mobil kombi servisi 0532 056 4 376

Alarko Kombi Servisi ECA Kombi Servisi Protherm Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Falke Kombi Servisi Vaillant Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Ferroli Kombi Servisi Viessmann Kombi Servisi
Bosch Kombi Servisi İmmergas Kombi Servisi Demirdöküm Kombi Servisi
Dolcevita Kombi Servisi Lambert Kombi Servisi Baymak Kombi Servisi
ŞİLE KOMBİ SERVİSİ