Cuma , 24 Mayıs 2024

Dolcevita Kombi Servisi

Baymak Dolcevita Kombi Servisi

Maltepe Dolcevita kombi servisi Maltepe ilçesinin bütün mahallelerine aynı gün kombi arıza bakım ve onarım servis hizmetini vermektedir. Maltepe Dolcevita kombi servisi geniş servis ağı ve deneyimli personeli ile kombi servis hizmeti sunmaktadır. Maltepe Dolcevita kombi servisi olarak kullandığımız yedek parçaların hepsi kombi markalarının orijinal parçalarıdır. Değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz. Maltepe Dolcevita kombi servisi kombi bakımlarını marka gözetmeksizin sadece 50 liraya yapmaktadır. Kombi bakım kampanyamızın bitiş süresi yoktur uzun seneler kombi Bakım Ücreti 50TL ye sabitlemiş bulunmaktayız. Maltepe Dolcevita kombi servisi teknik personeli kombi arıza tespitini arızanın tanıma uygun ölçü aletleri ile yapmaktadır. Kombideki arıza çözümlerini en kısa sürede ve orijinal yedek parça ile yapılmaktadır. Bazı yedek parçalar hariç bütün yedek parçalar servis araçlarında bulunmaktadır. Servis aracında bulunmayan parçaları fabrikadan istemekteyiz. Maltepe Dolcevita kombi servisi sadece kombi servis hizmeti vermemektedir. Kombi bakımı kombi onarımı hizmetlerini de kombi kullanıcılarına sunmaktadır.

Maltepe Dolcavit kombi servisi arıza tespiti için servis bedeli talebinde bulunmaktadır arıza tespitinden sonra her hangi bir işlem servisimize yaptırılırsa müşteriden servis bedeli istenmemektedir. Maltepe Dolcevita kombi servisi kombi deki arızaları yerinde tespit etmektedir. Parça değişiminin gerekli olduğunda orijinal yedek parça ile değişim yapılmaktadır. Değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz. Maltepe Dolcevita kombi servisi personeli kombi kullanıcılarına daha iyi ve sağlıklı hizmet vermeleri için her sene kombi bakımı onarımı ve arıza çözümünde eğitimler almaktadır. Maltepe Dolcevita kombi servisinin kombi bakımından bahsetmek gerekirse; kombinin ön ve yan kapakları açılarak kombinin iç toz temizliği yapılır. Gaz valfine kombinin daha az yakıt yaması için ayar yapılarak yanma odası ateşleme propları ve iyonizasyon uçları zımpara yardımı ile temizlenir. Fan motoru sökülerek temizlenir. Genleşme tankının havası kontrol edilerek eksi hava var ise tamamlanır.

Dolcevita Maltepe Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Maltepe Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Dolcevita Kombi Servisi

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ