Cuma , 24 Mayıs 2024

ŞİLE DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ 530 239 50 18

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi Servisimiz Merkez kombi servisi olarak Şile’nin tüm köy ve semtlerine acil çözümleri konusunda müşterilerine destek vermektedir. 7 gün 24 saat acil durumların çözümleri, kombi servis ve bakım hizmetleri konusunda tüm marka kombi ve model için tamir imkanı ile yıllardır hizmet vermektedir. Kombilerin düzenli bir şekilde kontrol edilmesi ve bakımlarının yapılması sayesinde kombiniz arızalanmayacaktır.

Siz de kurumsal bir mantıkla çalışan kombi servisimizden hizmet alarak kaliteyi ve güveni seçebilirsiniz. Kombi servisimizi seçtiğinizde kısa sürede kombi servisimiz belirttiğiniz adrese ulaşarak karşılaştığınız arızayı hızlı bir şekilde gidermektedir.

Kombi cihazları zaman zaman kullanımdan dolayı ya da farklı nedenlerden ötürü arızalar olabilmektedir. Kombi arızaların çözülmesi için de mutlaka uzman bir ekipten destek alınması şarttır.

Zamanında hızlı bir şekilde müdahale edilen kombilerin tamiri kısa sürede yapılabilmektedir. Bunun için çağrı merkezimi arayarak kombi servisimizden hemen destek almanız yeterlidir . Firmamız farklı nedenlerden dolayı çalışmayan kombileriniz için kombi arıza destek hizmeti vermektedir. Kısa sürede çözüm üreten ekibimiz, arızanın tespiti ve tamiri için işlem yapacaktır.

Kombi tamirinin ilk aşaması olan kısa sürede arızası tespit edilen kombilerinizin tamiri için gerekli olan sorun giderici çalışma yapılarak, tamir konusunda müşterilerimizin bilgilendirmesi yapılır .

Değişmesi gereken parçalar varsa bu konuda kombi kullanacısına detaylı bilgilendirerek sorunsuz bir şekilde tamir işlerini hallediyoruz. Bazen arızanın sebebi su seviyesindeki sorunlardan kaynaklanabileceğinden çok basit olabilmekte bazen de parça değişmesi gerekebilmektedir. Her iki durumda da Merkez Kombi Servisimizden hizmet alabilirsiniz .

Kombi arızaların büyük bir kısmı müşterilerin düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmaması ve bunun neticesinde kombinin elektronik malzemeleri veya mekanik parçaların arızalanmasına neden oluyor.Kombi bakımı yaptırılması durumunda kombi cihazının ömrü uzatılıyor hemde verimli bir şekilde kombinizden yararlanabiliyorsunuz .

Demirdöküm Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Şile Demirdöküm Kombi Servisi Olarak Demir döküm Marka Kombi Modelleri İçin Arıza Tespiti Bakım Ve Onarımı gerçekleştiriyor, Siz Müşterilerimize En Cazip Koşullarda Ve En Etkin Hizmet Gücünü Kesintisiz bir Şekilde On Beş Yıllık Tecrübemiz İle Demir döküm Kombi Ve Kazan Modellerinizi Alanında Tecrübeli Ve müşteri İlişkileri En Üst Düzeydeki Demir döküm Tekniker Ve Teknisyenleri İle Müşteri Memnuniyeti Odaklı Kombi Veya Kazan İle Isı Üretiminde Kullandığınız Cihazları En Yakın Zaman Da Gerekli Koşullarda Aynı Günde Olmak Şartı İle Cihazlarınızın Bakım-Onarım Ve Tamir İşlemlerinize Kombi Servis Merkezi Olarak Siz Demir döküm Isıtma Firmasının Değerli Müşterilerine Hizmet Vermekten Gurur Duyarız…Firmamızın Bünyesinde Bulunan Tekniker Ve Teknisyenlerin Değiştirmiş Olduğu Demir döküm Orijinal Yedek Parçaları En Az Bir Yıl Ve Ya İki Yıl Olmak Üzere Tarafımızca Siz Müşterilerimizin Memnuniyeti Ve Mutluluğu İçin Garanti Taahhüdü Altındadır…

Demir döküm Kombi sıcak su vermiyor

öncelikle kombiye elektrik gelip gelmediği kontrol edilmeli. Akabinde yazlık kışlık konumlarında kontrol edilmeli, eğer her iki konumda ya da her hangi bir konumda kombi sıcak su akıtmıyorsa servisinize başvurun.

Demir döküm Kombi petekleri ısıtmıyorsa bir veya birkaç petek ısınmıyor diğer petekler ısınıyorsa ısınmayan peteklerin giriş ve çıkış vanalarının açık olup olmadığını kontrol ediniz, eğer petek vanalarında bir sorun yok ise petek hava alma purjörün den petekde hava olup olmadığını kontrol ediniz, peteklerde de sorun görünmüyorsa kombi petek tesisatına ait gidiş ve dönüş vanalarının açık olup olmadığı kontrol edilmeli kombi tesisat vanaları açık ise kombi servis merkezini arayınız

Demir döküm Kombi sesli (gürültülü) çalışıyor

iç aksamında çalışan hareketli parçalarında (fan, fan motoru, sirkülasyon pompası veya devir daim, akış şalteri, üç yollu vana) deformasyon oluşmuş lütfen kombi servisini arayınız

Demir döküm Kombi su akıtıyor

su kaçağı alt tesisat bağlantı noktalarından ve ya tesisat borularından değil ise servisi arayınız

Demir döküm Kombi çalışmıyor

cihazın bağlı olduğu elektrik devresine elektrik gelip gelmediğini kontrol ediniz, elektrik geliyor ise servisi arayınız

Demir döküm Kombi sıcak suyunda dalgalanma oluyorsa(kombi sıcak suyu ısınıp soğuyor)

tesisata gelen su basıncında sorun olma ihtimalini göz önünde bulundurarak bataryanızda filtre var ise temizlemenizi tavsiye ederiz tesisatınızda ve bataryanızda sorun görünmüyor ise kombi servisini arayınız

Demir döküm Kombi yazlık konuma ve kombi kışlık konuma geçmiyor ise servisi arayınız

Şile Demirdöküm Kombi Bakımı

kombi bakımı her sene kış mevsimine girmeden kombinizin daha verimli çalışması için servisimiz tarafından yapılmalıdır.

Demir döküm Kombi Bakımı her yıl Eylül – Ekim aylarında yapılması gereken bir işlemdir. Bakımları yapılmayan kombilerden verim alınamaz ve ileride yüksek maliyetli arızalar çıkarmaya başlar. Bu yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilmek için her yıl periyodik olarak  Demir döküm Kombi Servisi Yetkililerimize ulaşıp Kombi Bakımı talebinde bulununuz. Kombi bakımı kışın peteklerinizin hızlı bir şekilde ısınmasına ve ısınma maliyetiniziz ciddi miktarda düşmesini sağlar.

Demir döküm Kombi Servisi, kombi bakım hizmetini İstanbul ilinin her iki yakasına da sunmaktadır.

Demir döküm Kombi Bakımı firmamız tarafından verilen başlıca hizmetlerden birisidir. Demir döküm markalı her model kombiler için yerinde bakım işlemleri yapılır.  Yanma odasının temizlenmesi

Petek filtresinin temizlenmesi

Genleşme tankının havasının kontrolü

Gaz ayarlarının yapılması

Baca fanının temizlenmesi

Sıkışmış parçalarınızın tekrar aktif hale getirilmesi

Sıcak su ve petek kontrolü

Yakın zamanda problem çıkaracak parçaların bilgisinin verilmesi

Modülasyon kontrolü

Çakmak ayarlarının kontrolü

Cihaz ile ilgili kullanım bilgilerinin verilmesi

Petek havası kontrolü

Bu işlemler esnasında size bilgisi verilerek değiştirilen her parçanın firmamız tarafından 1 Yıl garantisi vardır. İş sonrasında Demir döküm Kombi Servisi Yetkililerimiz sizlere değiştirilen parçalar ile ilgili olarak garanti belgesi ve servis raporu sunacaktır.

 

Neden Demirdöküm kombi servisimizi aramalısınız: Demirdöküm Kombi sıcak su akıtmıyor, Demirdöküm kombi petekleri ısıtmıyor, Demirdöküm kombi gürültülü çalışıyor, Demirdöküm kombi su akıtıyor, Demirdöküm kombi çalışmıyor, Demirdöküm kombi sıcak suyunda dalgalanma oluyor, Demirdöküm kombi kışlık moda geçmiyor, Demirdöküm kombi yazlık moda geçmiyor, Demirdöküm kombi arızalandı, Demirdöküm kombi bakımı, Demirdöküm kombi arıza lambaları yanıyor, Demirdöküm kombi barı yükseliyor,

 

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ