Cuma , 1 Aralık 2023

Demirdöküm İsofast Arıza Kodları


Demirdöküm İsofast Kombi Hata – Arıza Kodları

Demirdöküm İsofast Kombi F01/F04 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombinin Ateşleme Başarısızlığı Yaptığını Belirten Hata Kodudur. Cihazın Ateşlemeyi Yapmaması Sebebi İle Cihazdan Verim Alınamaz. Bu Durumda İyonizeysen Sorunu Var Diyebiliriz. Sorunun Çözümlenmesi İçin De Demirdöküm İsofast Kombi Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F02 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirdi İse Hava Akışının Sağlanmadığı Anlamına Gelir. Bunun Nedeni Prosestatın Arızalı Olmasıdır. Bu Durumda Demir Döküm Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F03 Arıza Kodu : Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirdi İse Cihaz 2 Saat 40 Dakika İçinde Sorunu Yaşattırıyor İse Proses Tatta Sorun Vardır. Çözümü İçin Demir Döküm Demirdöküm İsofast Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F05 Arıza Kodu : Kombide Sıkça Karşılaşılan F05 Arıza Kodunun Açıklaması Aşırı Isınmadır. Kısacası Cihazın Aşırı Isınma Termostatı Olan Limit Sen Sörü Hasar Görme Sebebi İle Cihaz Arızaya Geçiyor Diyebiliriz. Bu Konuda Yardımları Demir Döküm Demirdöküm İsofast Kombi Servisi’nden Alabilirsiniz.

Demirdöküm İsofast Kombi Kombi Kodları, Demirdöküm İsofast Kombi Hata Kodları

Demirdöküm İsofast Kombi Ariza Kodları Nelerdir

Demirdöküm İsofast Kombi F06 Arıza Kodu : Kalorifer Devresi Sen Söründe Sorun Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Peteklerin Isınmasını Sağlayan Sensor Arızalı Diyebiliriz. Sensor Değişimi Gerektiği İçin Demir Döküm Teknik Servisi Aramalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F07 Arıza Kodu : Kombinin Sıcak Su Devresi İçin Çalışan Sen Söründe Sorun Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Sensor Arızalı Olduğu İçin Kombiden Sıcak Su Alamazsınız. Sorunun Çözümlenmesi İçin Demir Döküm Demirdöküm İsofast Kombi Servisi’ne Ulaşmalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F08 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirdi İse Kalorifer Sen Sörleri Arızalı Demektir. Yalnız Önemli Olan Hangi Sensorun Arıza Yaptığını Bulabilmektir. Kombi Bu Hata Kodunu Veriyor İse Birden Çok Sen Sörde Sorun Olabilir. Bu Durumda Hem Arıza Tespiti Hem De Müdahalesi İçin Demir Döküm Kombi Servisi’ni Aramalı Yardım Almalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F09 Arıza Kodu : Sıcak Su Sen Sörünün Arızalı Olduğu Ve Dolayısıyla Da Kombide Sıcak Su Sorununun Yaşandığı Arıza Kodudur. Sıcak Su Sen Sörünün Değişimi Gerektiği İçin Demirdöküm İsofast Kombi Kombi Servisi’nden Yardım İstemelisiniz.

Demirdöküm İsofast Kombi F10 Arıza Kodu : Kombinin Kalorifer Devresine Gönderdiği Suyun Dönüş Sıcaklığını Kontrol Eden Sen Söründe Hata Oluştuğunu Ve Bu Sebeple De Sensorun Görevini Gerçekleştirmediğini Belirten Hata Kodudur. Böyle Bir Durumda Demir Döküm Demirdöküm İsofast Kombi Servisi’nden Yardım Almalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F11 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombinin Ana Kartından Sinyal Alınamadığını Belirten Uyarı Kodudur. Kombi Bu Durumda Çalışmaz. Sorunun Çözümlenmesi İçin Demir Döküm Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F12 Arıza Kodu : Ekran Kartından Sinyal Alınamadığı Zaman Demirdöküm İsofast Kombi Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirir. Bu Durumda Ekran Kartının Ya Değişimi Ya Da Tamiri Gerekmektedir. Bu Durumda Gereken Yardımları Demir Döküm Demirdöküm İsofast Kombi Servisi’nden Almalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F13 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombinizin Ekranında Bu Hata Kodu Belirdi İse Ana Kartta Sorun Var Demektir. Böyle Bir Durumda Kart Teknik Bir Sorun Sebebi İle Arızalanmıştır. Değişimi Ya Da Tamiri Gerekebilir. Bu Durumda Demirdöküm İsofast Kombi Kombi Çalışmaz. Sorunun Çözüme Ulaşması İçin Demir Döküm Teknik Servisi’ni Arayınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F14 Arıza Kodu : Cihazın Kalorifer Su Sıcaklık Derecesinin 95 0C Den Fazla Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Derecede Kendiliğinden Yükselme Oluyorsa Cihaza Müdahale Etmemeli Demir Döküm Demirdöküm İsofast Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F15 Arıza Kodu : Cihazın Gaz Mekanizmasında Üç Yollu Vanaya Ait Olan Step Motorda Sorun Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Step Motor Değişimi Gerekebilir. Tüketici Olarak Cihaza Müdahale Etmemeli Demir Döküm Kombi Servisi’nden Yardım Almalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F16 Arıza Kodu : Brülörün Sönmesine Rağmen Ateşlemenin Hala Devam Ettiğini Bildiren Arıza Kodudur. Bu Durumda Demirdöküm İsofast Kombi Kombide İyonizeysen Sorunu Yaşanıyor Diyebiliriz. Konu Hakkındaki Yardımları Demir Döküm Kombi Servisi’nden Almalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F17 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombiye Gelen Voltajın 170 V Değerinden Az Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Cihaz Bu Sorunu Sürekli Olarak Yaşattırıyor İse Bu Durumda Cihazda Bulunan Parçalar Zarar Görüp Yanabilir. Voltaj Düzenleyicisi Diye Bilinen Regülatör Cihazını Kullanmanız Gerekmektedir.

Demirdöküm İsofast Kombi F18 Arıza Kodu : Ekran Kartında Sorun Olduğunu Bildiren Hata Kodudur. Ekran Kartı Değişimi Yapıldı İse Büyük İhtimalle Ayarları Yapılmamış Demektir. Ekran Kartına Herhangi Bir Müdahale Gerçekleşmedi İse Bu Durumda Arızalı Diyebiliriz. Değişimi Ya Da Tamiri Gerekeceği İçin Demirdöküm İsofast Kombi Kombi Servisi İle İletişime Geçmelisiniz.

Demirdöküm İsofast Kombi F19 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombinin Kalorifer Sen Sörünün Bağlı Olmadığını Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Petekler Ya Az Isınır Ya Da Hiç Isınmaz. Sensor Kopukluğunun Çözümlenebilmesi Adına Servisin Müdahalesi Gerekmektedir. Bunun İçin Demir Döküm Teknik Servisi’ni

Numaralı Telefondan Aramalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F20 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombide Yer Alan Elektronik Kart İle Ekran Kartın Uyumlu Olmadığını Belirten Arıza Kodudur. Kombiye Müdahale Edilmiş Ekran Kartı Ya Da Elektronik Kart Değiştirilmiş İse Ayarları Yapılmamış Olabilir. Cihaza Müdahale Edilmedi Ve Parça Değişimi Yapılmadı İse Elektronik Kart Arızalı Diyebiliriz. Demir Döküm Demirdöküm İsofast Kombi Servisi’ni Aramalı Yardım Almalısınız.

Demirdöküm İsofast Kombi F21 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombinin Tesisata Gönderdiği Suyun Dolaşımında Problem Olduğu Aynı Zamanda Cihazın Dolaşımı Sağlamadığı Durumlarda Kombi Ekranında Beliren Hata Kodudur. Bu Durumda Cihaza Müdahale Etmeyin. Demir Döküm Kombi Servisi’ni Arayarak Yardım İsteyin.

Demirdöküm İsofast Kombi F23 Arıza Kodu : Demirdöküm İsofast Kombi Kombide Tesisat Daha Doğrusu Kalorifer Devresinin Sıcaklığının 50C Den Daha Hızlı Yükseldiğini Belirten Arıza Kodudur. Bu Durumda Tüketici Olarak Cihaza Re Set Atmalısınız. Sorun Re Set İşleminden Sonra Düzelmiyor İse Demir Döküm Kombi Servisi’ni Çağırmalısınız.

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ