Cumartesi , 18 Mayıs 2024

ŞİLE BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

ŞİLE BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

Buderus kombi servisi Buderus marka bütün kombi modellerine özenle kombi bakımlarını yapan ve Buderus kombi de oluşan arıza tespit ve çözümlerinde deneyimli ve bu alanda eğitim almış teknik personeli ile hizmet vermektedir.

Buderus Kombi Bakımı Fiyatı . olarak sabitleyerek bakımı yapılmamış Buderus kombi kalmaması tek amacımızdır. Kombi bakımı yaptırarak kombide oluşabilecek ya da kullanıcının fark etmediği ilerleyen zaman da maliyetli arızalar çıkartabilecek arızaların önüne geçerek kombinin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Buderus kombi servisi kombi bakımı hizmetinin yanda Buderus kombi onarımı ve Buderus kombi arıza çözümlerinde de kombi kullanıcılarının yanındadır. Bu hizmetlerimizin yanında petek yıkama hizmeti vererek kombi kullanıcılarının uzun seneler kombi ve peteklerini sorunsuz kullanmaları amaçlamaktadır.

Buderus kombi servisi olarak Buderus kombi bakımı hizmetimizde yapmış olduğumuz bazı işlemler şunlardır; kombinin iç genel temizliği yapılır, yanma odası ve alev gözleri temizlenir kombinin daha az yakıt yakması için kombi yazlık ve kışlık modlarda çalıştırılarak gaz valfine kalibre ayarı yapılır bu sayede kombinin daha az yakıt yakarak istenilen su sıcaklığına daha çabuk ulaşması sağlanır.

Kombinin fan motoru sökülüp yıkanır bu şekilde tozdan arındırılır. Kalorifer filtresi temizlenir.Buderus kombi servisi petek temizliği hizmeti vererek uzun yıllar kullandığınız peteklerin içindeki suyu temiz su ile değiştirir. Makine ve petek temizleme kimyasal ilacı yardımı ile peteklerde oluşan çamur ve tortu birikintisini temizleyerek peteklerde ki ısınma sorunlarından ve sondaki peteklerin ısınamama şikâyetleri ortadan kalkar.

Buderus Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Buderus Kombi Servisi 0532 056 4 376

Ataşehir Buderus Kombi Servisi

Beykoz Buderus Kombi Servisi Çekmeköy Buderus Kombi Servisi Kartal Buderus Kombi Servisi Kadıköy Buderus Kombi Servisi
Maltepe Buderus Kombi Servisi Pendik Buderus Kombi Servisi Sancaktepe Buderus Kombi Servisi  Sultanbeyli Buderus Kombi Servisi
Şile Buderus Kombi Servisi Tuzla Buderus Kombi Servisi Ümraniye Buderus Kombi Servisi Üsküdar Buderus Kombi Servisi
ŞİLE KOMBİ SERVİSİ