Cuma , 12 Temmuz 2024

ŞİLE BAYMAK SERVİSİ

ŞİLE BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Baymak kombi servisi kombi kullanıcılarına aynı gün hizmet verebilmek için bütün ilçe merkezlerinde oluşturduğu baymak kombi servislerinden hizmet vermektedir. Kombi merkezimize oluşturduğunuz kombi arıza kayıtlarınız ortak havuzda toplanarak adresinize en yakın baymak kombi servisi veya size hizmet verebilecek müsait baymak kombi servisine adres bilgileriniz iletilir. Bu şekilde aynı gün servis desteği ile baymak kombi de oluşan sorun ve arızalar en kısa sürede çözüme kavuşmuş olur.

Baymak kombi servisi Baymak Kombi Bakımı Ücreti . ye sabitleyerek kaliteli kombi bakımını uygun fiyat desteği ile sunmaktadır.

Baymak kombi servisi kullandığı yedek parçaların orijinallik garantisini vermektedir. Değiştirdiğimiz yedek parçalara ve işçiliğimize servis hizmeti dâhil 1 yıl garanti vermekteyiz.

Baymak kombi servisi kombi servisliği yanında baymak kombi bakımı baymak kombi onarımı baymak kombi onarımı yanında petek yıkama hizmetlerini de vermektedir. Kombi bakımında kombinin genel temizliği yapılarak kombiye yanma modülasyonu ile kombinin daha az yakıt yakmasıyla enerji tasarrufu yapmanız sağlanır. Kombinizde oluşan arızalar en kısa sürede tespit edilerek gerektiği yerde parçalara ayar yapılır gerekirse arızalı parçalar değiştirilir.

Baymak kombi servisi petek temizliği hizmeti ile uzun seneler kullanmış olduğunuz petekleri yıkayarak kombinin az yakıt ve enerji tüketerek daha hızlı ısınmasını sağlar. Peteklerinizde oluşan balçık ve çamur birikintileri makine ve kimyasal ilaç yardımı ile peteklerin arsından sökülüp atılır bu sayede petekler daha hızlı ısınır ve son peteklerde oluşan az ısınma ve ya ısınamama problemleri ortadan kalkar.

Şile Baymak Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Baymak Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

Alarko Kombi Servisi ECA Kombi Servisi Protherm Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Falke Kombi Servisi Vaillant Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Ferroli Kombi Servisi Viessmann Kombi Servisi
Bosch Kombi Servisi İmmergas Kombi Servisi Demirdöküm Kombi Servisi
Dolcevita Kombi Servisi Lambert Kombi Servisi Baymak Kombi Servisi
ŞİLE KOMBİ SERVİSİ