Cuma , 24 Mayıs 2024

Baymak Eco 3-4-5 Maltepe Kombi Servisi

Baymak eco Maltepe kombi servisi Maltepe ilçesinin bütün mahallelerine aynı gün kombi arıza bakım ve onarım servis hizmetini vermektedir.

Maltepe eco kombi servisi geniş servis ağı ve deneyimli personeli ile kombi servis hizmeti sunmaktadır.

Maltepe eco kombi servisi olarak kullandığımız yedek parçaların hepsi kombi markalarının orijinal parçalarıdır. Değiştirilen yedek parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.

Maltepe kombi servisi kombi bakımlarını marka gözetmeksizin sadece 50 liraya yapmaktadır. Kombi bakım kampanyamızın bitiş süresi yoktur uzun seneler kombi Bakım Ücreti 50TL ye sabitlemiş bulunmaktayız

Maltepe baymak eco kombi servisi teknik personeli kombi arıza tespitini arızanın tanıma uygun ölçü aletleri ile yapmaktadır. Kombideki arıza çözümlerini en kısa sürede ve orijinal yedek parça ile yapılmaktadır. Bazı yedek parçalar hariç bütün yedek parçalar servis araçlarında bulunmaktadır. Servis aracında bulunmayan parçaları fabrikadan istemekteyiz.

Maltepe kombi servisi sadece kombi servis hizmeti vermemektedir. Kombi bakımı kombi onarımı hizmetlerini de kombi kullanıcılarına sunmaktadır.

Maltepe kombi servisi arıza tespiti için servis bedeli talebinde bulunmaktadır arıza tespitinden sonra her hangi bir işlem servisimize yaptırılırsa müşteriden servis bedeli istenmemektedir.

.

Maltepe kombi servisi kombi deki arızaları yerinde tespit etmektedir. Parça değişiminin gerekli olduğunda orijinal yedek parça ile değişim yapılmaktadır. Değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.

Maltepe baymak eco kombi servisi personeli kombi kullanıcılarına daha iyi ve sağlıklı hizmet vermeleri için her sene kombi bakımı onarımı ve arıza çözümünde eğitimler almaktadır.

Maltepe kombi servisinin kombi bakımından bahsetmek gerekirse; kombinin ön ve yan kapakları açılarak kombinin iç toz temizliği yapılır. Gaz valfine kombinin daha az yakıt yaması için ayar yapılarak yanma odası ateşleme propları ve iyonizasyon uçları zımpara yardımı ile temizlenir. Fan motoru sökülerek temizlenir. Genleşme tankının havası kontrol edilerek eksi hava var ise tamamlanır.

Maltepe eco Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Maltepe eco Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ