Cuma , 24 Mayıs 2024

Baxi Kombi Servisi

Baxi Kombi Servisi

Baxi Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kombiler konusunda hizmet vermekte olup yardımlarınıza koşmaktayız. 10 yılı aşkındır hizmet verdiğimiz kombi sektöründe hemen hemen her konuya sahip olmaktayız. Kombi servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Farkımızı ortaya koymak için kombi çalışanlarımızı düzenli eğitimlerden geçiriyor ve son teknolojik ürünlerle donatıyoruz.

Siz değerli müşterimizde Baxi Kombi Servisinin size sunduğu hizmetlerden kolaylıkla bir telefon ile yararlanabilirsiniz. Böylelikle sizler de tercihinizi kaliteli kombi servisimiz tarafından seçmiş olursunuz. Kombi kullanıcıları kombilerinin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını isterler. Sorunsuz bir kombi isteyenlerin gözden kaçırdıkları tek unsur kombi bakımıdır. Çünkü kombiler devamlı olarak çalıştıkları için bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bu nedenle arıza meydana gelmeden bakımlarını yaptırıp kombi sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu sayede sağlıklı bir kombi sağlıklı bir çalışma sağlar.

Bu aşamadan sonra siz değerli müşterimizin her an yanında olan Baxi Kombi Servisi bünyemizden sizler de yararlanıp kombilerinizin bakımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Kombi Servisimizden 10 yılı aşkındır kazanmış olduğu güven ve tecrübeden siz değerli müşterimizde faydalanmak isterse Merkez Kombi Servisimize çağrı merkezimiz aracılığı iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize pek çok hizmet sunmaktayız. Baxi Kombi Servisi olarak sizlere şu hizmetleri vermekteyiz:

  • Kombi arıza giderilmesi
  • Kombi onarım
  • Kombi tamir işlemi
  • Kombi parça değiştirilmesi
  • Kombi bakımı
  • Petek temizleme

Siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ve güvenli bir hizmet güvencesi ile hizmet vermekteyiz.Merkez Kombi servisi olarak hem işçilik bakımından hem de sahip olduğu elemanları bakımından kusursuz bir kombi hizmeti sunmaktadır. Sizler de kombi servisimiz ile iletişime geçerek kombi tamiri,kombi bakımı,petek temizleme gibi hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanıp kombilerinizi onarabilirsiniz. Böylelikle hiçbir zaman uzun vadeli bir sorun bile karşı karşıya gelmezsiniz.


Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

Baxi Kombi Servisi

Baxi kombi servisi baymak kombi servislerinin hizmet verdiği ve baymak kombi servislerinin yetkilendirdiği kombi markasıdır. Baxi kombi için sadece baymak kombi servislerinden hizmet istemeniz kaliteli devamlı ve sağlıklı servis hizmeti alacağınız anlamına gelir.

Baxi kombi servisi size en yakın kombi servisi olduğundan dolayı aynı gün servis hizmeti vermektedir. Sadece arıza servisliği hizmeti vermemekle beraber baxi kombi bakımı ve onarım hizmeti ile işinde deneyimli ve tecrübeli servis personelimiz ile haftanın her günü ve saati kombi servis hizmetini sunmaktadır.

Baxi kombi servisinde Kombi Bakımı Fiyatı 

Baxi kombi servisi petek temizleme hizmeti de sunarak kombiniz ile peteklerinizin daha sağlıklı ısınmasını ve kısa sürede ısınarak doğal gaz tüketiminde ve enerji tüketiminde ortalama yüzde 15 ile 30 arasında tasarruf yapmanızı sağlar. Bunun sebebi peteklerin içindeki bütün suyu boşaltarak zamanla peteklerin içinde oluşan balçığı ve tortuyu özel kimyasal yardımıyla temizleyerek kombinin ısıttığı suyun petekler arasında daha hızlı dolaşması sağlanır bu şekilde kombi kısa sürede petekleri ısıtarak tasarruf yapmanız sağlar.

baxi kombi servisi kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza çözümlerinde size en iyi hizmeti en kısa sürede verebilecek nadir servislerden birisidir. Kombinize her sene bakım yaptırarak kombide oluşabilecek arızaları en aza indirgeyecektir. Nadir sorun çıkartan bir kombinin kesenize de faydası olacaktır. Az arıza çıkartan kombinin anlamı yedek parça değişimi ve işçiliğin olmayacağı masrafsız uzun yıllar kullanmaktır.

Baxi Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Baxi Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

 

Baymak Baxi Luna Kombi E06 Arıza Kodunun Anlamı

Sıcak Su Sensörü Arızalanmış Ve Baymak Servisi Tarafından Değiştirilmesi Gereklidir.

Size En Yakın Baymak Servisini Öğrenmek İçin;

(0216) 376 4 376 Mobil Servis; 0532 056 4 376

Baymak Baxi Luna Kombide E06 Arıza Sinyali Yandığında Cihazınız Sıcak Suyu Isıtmayacaktır. Bu Sinyalin Anlamı Musluklara İletilen Suyun Sıcaklığını Ayarlayan Sensörün Değer Kaybederek Ana Karta Sağlıklı Sinyal Gönderememesinden Dolayı Meydana Gelir. Cihaz Isıtılan Suyun Derecesini Ölçemeyeceğinden Dolayı Kendini E06 Arızasında Gerekli Parçanın Değişimine Kadar Arızadan Çıkartmaz.

Baymak Baxi Luna Kombinin E06 Arızasını Vermesinde En Büyük Etken Kireçli Sudur. Cihazın Isıttığı Su Direk Olarak Bu Sensörün Üzerinden Geçer Ve Kombi Senserörden Aldığı Değerlere Göre Alev Boyunu Ayarlayarak Suyu Belli Derece Tutar.

Baxi Kombi Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler;

Ataşehir Baxi Kombi Servisi, BeykozBaxi Kombi Servisi, Çekmeköy Baxi Kombi Servisi, Kadıköy Baxi Kombi Servisi, Kartal Baxi Kombi Servisi, Maltepe Baxi Kombi Servisi, Pendik Baxi Kombi Servisi, Sancaktepe Baxi Kombi Servisi, Sultanbeyli Baxi Kombi Servisi, Tuzla Baxi Kombi Servisi, Ümraniye Baxi Kombi Servisi, Üsküdar Baxi Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi ECA Kombi Servisi Protherm Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Falke Kombi Servisi Vaillant Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Ferroli Kombi Servisi Viessmann Kombi Servisi
Bosch Kombi Servisi İmmergas Kombi Servisi Demirdöküm Kombi Servisi
Dolcevita Kombi Servisi Lambert Kombi Servisi Baymak Kombi Servisi
ŞİLE KOMBİ SERVİSİ