Cumartesi , 18 Mayıs 2024

Alarko Şile Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi bakım onarım ve arıza servisi hizmetini Alarko kombi kullanıcılarına deneyimli servis personeli ve kullanılan orijinal yedek parça garantisi ile sunmaktayız.

Alarko kombi servisi kombi bakımı kombi onarımı ve kombi arıza tespiti ve çözümü hizmetlerini tek çatı altında kombi kullanıcılarına sunmaktadır.

Alarko kombi servisi Kombi Bakım Ücretini 50 Liraya sabitleyerek kombi kullanıcılarının mevsim geçişlerinde değişiklik gösteren kombi bakım fiyatlarında mağdur olmamasını amaçlamaktadır. Alarko kombi servisi ve Alarko fabrikası kombi bakımının her sene yapılmasını kombi kullanım ömrünü uzatmak için tavsiye etmektedir. Alarko kombiye kombi bakımı yapılarak daha az yakıt tüketmesi ve daha az enerji sarf etmesi sağlanabilmektedir.

Alarko kombi servisi 150 lira karşılığında kombinizde oluşabilecek kullanıcı ve cihaz hatalarından oluşabilecek bütün arızalara garanti hizmeti de vermektedir.

Alarko kombi servisi Alarko kombinin ve peteklerin kullanım ömrünü uzatmak için petek temizleme hizmetini de vermektedir. Petek temizleme fiyatı 150 liradır. Petek temizliğini petek temizliği için üretilmiş makine ve kimyasal ilaç ile yapmaktayız. Petek temizliği ve kombi bakımı ücreti toplam 200 liradır. Ödemelerinizi kredi kartına 9 taksit imkânı ile yapabilirsiniz.

Alarko Kombi Servisi (0216) 376 4 376

Alarko Mobil Kombi Servisi 0532 056 4 376

ŞİLE KOMBİ SERVİSİ